Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Kartuz
z okazji XXIV Światowego Zjazdu Kaszubów

 Kartuzy 08.07.2023

 


Wyniki drużynowe

miejsce drużyna pkt +/-
1 FC Sierakowice 37 376
2 Marwoje Gdańsk 36 114
3 PZW Kartuzy 36 112
4 Radunie Borucino 35 335
5 Kiełpino/Węsiory 35 264
6 Darzlubie 34 197
7 Orły Kiełpino 34 167
8 Kłos Werblinia 33 98
9 Orły Rumia 31 135
10 Asy Chojnice 31 5
11 GKS Sierakowice 30,5 302
12 Morsiny Gdynia 30 186
13 Arkada Lębork 30 151
14 Wicko I 30 -1
15 Bazuny Żukowo 29,5 154
16 Rekowianie 29 173
17 Remus Żelistrzewo 29 -84
18 Szpela Władysławowo 29 -182
19 Luzino Emeryci 27 -27
20 Rumianie Rumia 26 193
21 Orły Karczemki 26 -76
22 Tornado Lebork 26 -164
23 Baśka Białogura 26 -462
24 Skowronki Kinice 25 34
25 Walety Bolszewo 25 -391
26 Zamek Bytów/Borzestowo 24,5 177
27 Sokół Stężyca 24 206
28 Rodzinka Borcz 24 -67
29 Nasz Dach Stężyca 23 58
30 PWT Bytów 23 -64
31 Mosty Lębork 23 -122
32 Kaszuby Lębork 22 239
33 Bociany Gdańsk 20,5 -198
34 Orły Przodkowo 20 -181
35 Słupia Sulęczyno 20 -257
36 Impas Sztum 20 -289
37 indywidualnie 11 -511
38 Saska Strzebielino 11 -551


Wyniki indywidualne

miejsce nazwisko i imię drużyna pkt +/-
1 Radtke Henryk Kłos Werblinia 15,0 255,00
2 Miłek Jan Luzino Emeryci 15,0 173,00
3 Kobierski Józef Morsiny Gdynia 13,0 302,00
4 Kwidziński Mieczysław Arkada Lębork 13,0 300,00
5 Szulist Zygmudt Kiełpino/Węsiory 13,0 211,00
6 Adas Mateusz Szpela Władysławowo 13,0 125,00
7 Stanuch Teresa Wicko I 13,0 120,00
8 Labuda Jerzy Radunie Borucino 11,0 313,00
9 Wildt Zygmunt Orły Karczemki 11,0 239,00
10 Domarus Jacek GKS Sierakowice 11,0 213,00
11 Bulczak Bolek Mosty Lębork 11,0 184,00
12 Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice 11,0 144,00
13 Semmerling Bogdan Darzlubie 11,0 134,00
14 Dalecki Zbigniew FC Sierakowice 11,0 131,00
15 Regliński Robert Bazuny Żukowo 11,0 121,00
16 Sahs Jerzy Darzlubie 11,0 121,00
17 Labudda Kazimierz Kłos Werblinia 11,0 110,00
18 Śliwicki Stanisław Walety Bolszewo 11,0 93,00
19 Mackojć Mirosław Orły Kiełpino 11,0 88,00
20 Banowska Bernadeta Orły Rumia 11,0 84,00
21 Czaja Witold Radunie Borucino 11,0 38,00
22 Labuda Kazimierz FC Sierakowice 10,0 182,00
23 Detteff Józef Darzlubie 10,0 118,00
24 Makurat Mateusz PZW Kartuzy 10,0 117,00
25 Dawidowski Andrzej Rekowianie 10,0 74,00
26 Odwald Henryk Szpela Władysławowo 10,0 65,00
27 Pohl Jacek GKS Sierakowice 10,0 61,00
28 Koziróg Ryszard Baśka Białogura 10,0 55,00
29 Karnowski Tadeusz Asy Chojnice 10,0 30,00
30 Duraj Wojciech Marwoje Gdańsk 10,0 10,00
31 Bronk Mieczysław Marwoje Gdańsk 10,0 -3,00
32 Makurat Stefan PZW Kartuzy 10,0 -44,00
33 Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo 10,0 -77,00
34 Błaszkowski Ignacy Nasz Dach Stężyca 9,0 128,00
35 Ekman Kazimierz PWT Bytów 9,0 114,00
36 Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo 9,0 109,00
37 Formela Jan Tornado Lebork 9,0 89,00
38 Wysocki Krzysztof Rumianie Rumia 9,0 88,00
39 Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo 9,0 82,00
40 Baumgardt Zbigniew Rumianie Rumia 9,0 80,00
41 Krauze Zdzisław Orły Kiełpino 9,0 77,00
42 Lelek Kazimierz Zamek Bytów/Borzestowo 9,0 73,00
43 Rojek Zdzisław Tornado Lebork 9,0 56,00
44 Gruchała Marek PZW Kartuzy 9,0 46,00
45 Płotka Piotr FC Sierakowice 9,0 39,00
46 Konkel Henryk GKS Sierakowice 8,0 185,00
47 Jaworek Janusz Marwoje Gdańsk 8,0 58,00
48 Bronk Andrzej Marwoje Gdańsk 8,0 49,00
49 Radtke Andrzej Skowronki Kinice 8,0 36,00
50 Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice 8,0 33,00
51 Mackojć Stanisław Rodzinka Borcz 8,0 20,00
52 Gronda Jerzy Kiełpino/Węsiory 8,0 -1,00
53 Rosin Michał Luzino Emeryci 8,0 -5,00
54 Czerwionka Kazimierz Baśka Białogura 8,0 -11,00
55 Maszota Edmund Arkada Lębork 8,0 -16,00
56 Mackojć Jarosław Orły Kiełpino 8,0 -20,00
57 Płocki Marek Orły Rumia 8,0 -22,00
58 Czarniecki Andrzej Morsiny Gdynia 8,0 -47,00
59 Kozioł Irena Wicko I 8,0 -57,00
60 Bulczak Ireneusz Słupia Sulęczyno 8,0 -68,00
61 Roda Stanisław Orły Karczemki 8,0 -137,00
62 Labuda Wiktor Bazuny Żukowo 7,0 134,00
63 Grzonka Jan Zamek Bytów/Borzestowo 7,0 86,00
64 Etmański Zbysław Wicko I 7,0 69,00
65 Kortas Franciszek Skowronki Kinice 7,0 58,00
66 Faliszek Władysław Bociany Gdańsk 7,0 54,00
67 Porczyk Waldemar Sokół Stężyca 7,0 51,00
68 Bieszka Franciszek Kiełpino/Węsiory 7,0 50,00
69 Malon Wojciech Rekowianie 7,0 45,00
70 Hollender Zbigniew Walety Bolszewo 7,0 41,00
71 Socha Barbara Radunie Borucino 7,0 34,00
72 Błaszkowski Kazimierz FC Sierakowice 7,0 24,00
73 Kędziora Kazimiera Walety Bolszewo 7,0 9,00
74 Mackojć Adrian Kiełpino/Węsiory 7,0 4,00
75 Jarzembiński Kazimierz Orły Rumia 7,0 -4,00
76 Hirsz Zygmunt PZW Kartuzy 7,0 -7,00
77 Drewa Franciszek Rodzinka Borcz 7,0 -9,00
78 Piastowski Zbigniew Bociany Gdańsk 7,0 -31,00
79 Patok Władysław Rekowianie 7,0 -38,00
80 Hinca Andrzej Bazuny Żukowo 6,5 -80,00
81 Wilma Władysław Sokół Stężyca 6,0 130,00
82 Gosz Waldemar Kaszuby Lębork 6,0 100,00
83 Bołtroczyk Maria PWT Bytów 6,0 72,00
84 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 6,0 50,00
85 Paszke Ireneusz Zamek Bytów/Borzestowo 6,0 50,00
86 Mackojć Tadeusz Orły Kiełpino 6,0 22,00
87 Muller Gerard Kaszuby Lębork 6,0 6,00
88 Drewa Andrzej Rodzinka Borcz 6,0 0,00
89 Łangowski Włodzimierz Sokół Stężyca 6,0 0,00
90 Kąkol Henryk Orły Przodkowo 6,0 -16,00
91 Haber Krzysztof Impas Sztum 6,0 -22,00
92 Krefta Marian Mosty Lębork 6,0 -22,00
93 Wojcieszak Krzysztof Asy Chojnice 6,0 -34,00
94 Kurczyński Ludwik Radunie Borucino 6,0 -50,00
95 Makurat Edmund Arkada Lębork 6,0 -52,00
96 Poerling Hubert Baśka Białogura 6,0 -54,00
97 Nowak Henryk Impas Sztum 6,0 -65,00
98 Kolka Roman Orły Przodkowo 6,0 -74,00
99 Drzeżdżon Zbigniew Kłos Werblinia 6,0 -116,00
100 Dąbrowski Mirek Kaszuby Lębork 5,0 106,00
101 Gąsiorowski Tadeusz Rekowianie 5,0 92,00
102 Puchowski Andrzen Orły Rumia 5,0 77,00
103 Grunwald Kazimierz Kaszuby Lębork 5,0 27,00
104 Stenka Romek Sokół Stężyca 5,0 25,00
105 Kołaszewska Ewa Impas Sztum 5,0 -21,00
i.pl Regliński Łukasz Bazuny Żukowo 5,0 -21,00
107 Drywa Jan indywidualnie 5,0 -30,00
108 Lademan Edmund Orły Karczemki 5,0 -46,00
109 Duzowski Bolesław Morsiny Gdynia 5,0 -71,00
110 Kulas Jerzy PWT Bytów 5,0 -98,00
111 Adas Wojciech Szpela Władysławowo 5,0 -100,00
112 Mislisz Józef Rumianie Rumia 4,0 58,00
113 Walkusz Andrzej Saska Strzebielino 4,0 7,00
114 Armatowski Edmund Morsiny Gdynia 4,0 2,00
115 Tarasiuk Józef Orły Przodkowo 4,0 -8,00
116 Bulczak Eugeniusz Słupia Sulęczyno 4,0 -9,00
117 Formela Andrzej Nasz Dach Stężyca 4,0 -18,00
118 Witkowski Stanisław Rumianie Rumia 4,0 -33,00
119 Felskowski Ireneusz indywidualnie 4,0 -67,00
120 Stenka Stanisław Słupia Sulęczyno 4,0 -78,00
121 Michalski Mirosław Orły Przodkowo 4,0 -83,00
122 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca 4,0 -102,00
123 Jażdżewski Jan Słupia Sulęczyno 4,0 -102,00
124 Dampc Ryszard Luzino Emeryci 4,0 -103,00
125 Kiedrowski Tadeusz Asy Chojnice 4,0 -135,00
126 Urich Jerzy Tornado Lebork 4,0 -143,00
127 Iwaniuk Wacław Tornado Lebork 4,0 -166,00
128 Gąsowski Janusz Saska Strzebielino 4,0 -365,00
129 Spryczyński Wiesław Bociany Gdańsk 3,5 -142,00
130 Rudyk Bogdan Saska Strzebielino 3,0 -43,00
131 Toporek Maria Rodzinka Borcz 3,0 -78,00
132 Bach Jan Bociany Gdańsk 3,0 -79,00
133 Dzieciuchowicz Jerzy Arkada Lębork 3,0 -81,00
134 Michniewicz Józef Mosty Lębork 3,0 -97,00
135 Orłowski Marian PWT Bytów 3,0 -152,00
136 Kołaszewski Jerzy Impas Sztum 3,0 -181,00
137 Tender Jan Mosty Lębork 3,0 -187,00
138 Lelek Zbigniew Zamek Bytów/Borzestowo 2,5 -32,00
139 Bruski Michał  Skowronki Kinice 2,0 -93,00
140 Szenk Kazimierz Orły Karczemki 2,0 -132,00
141 Dziemiańczyk Andrzej Wicko I 2,0 -133,00
142 Klecha Marek Darzlubie 2,0 -176,00
143 Socha Kazimierz indywidualnie 2,0 -201,00
144 Miszka Bogdan Baśka Białogura 2,0 -452,00
145 Skrzypkowski Janusz GKS Sierakowice 1,5 -157,00
146 Dominik Maria Kłos Werblinia 1,0 -151,00
147 Koszałka Stefan Remus Żelistrzewo 1,0 -198,00
148 Otrombke Roman Szpela Władysławowo 1,0 -272,00
149 Joskowski Gerard  Luzino Emeryci 0,0 -92,00
150 Strosin Ryszard Saska Strzebielino 0,0 -150,00
151 Lejkowski Jerzy indywidualnie 0,0 -213,00
152 Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo 0,0 -534,00



 

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Najbliższe Turnieje

 

14.03.2020 Borucino - CZARNA Liga Baśki ODWOŁANE

22.03.2020 Kartuzy - INAUGURACJA Polskiej Ligi Baśki ODWOŁANE

19.04.2020 Chmielno - Polskiej Ligi Baśki



20170312_175615_resize.jpg

Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja