Mistrzostwa Pomorza w ,,Baśkę’’

Somonino 30.01.2011r.

 

30 stycznia 2011 r., w Hali Widowiskowo - Sportowej w Somoninie zostały rozegrane Mistrzostwa Pomorza w ,,Baśkę’’. W Mistrzostwach zostały rozegrane II serie po 80 rozdań wg tradycyjnej ,,Baski’’ z As-em serce jako najstarszym trumfem. W Turnieju zawodnicy startowali w 4 osobowych drużynach, prowadzona była róznież klasyfikacja indywidualna pań i panów.

Patronat Honorowy nad Mistrzostwami Pomorza objęli:
Marian Kryszewski - Wójt Gminy Somonino
Tadeusz Makowski Prezes - Polskiego Stowarzyszenia ,,Baśki’’
.

W Mistrzostwach zwyciężyła drużyna Czornówko w składzie: Gosz Tadeusz, Gosz Adam, Gosz Waldemar i Drywa Jan. Indywidualnie najlepszymi zawodnikami/zawodniczkami byli wśród panów Gosz Tadeusz, a wśród pań Grudzień Teresa. Nagrodzonych w Mistrzostwach zostały trzy najlepsze drużyny, oraz indywidualnie trzech najlepszych panów i trzy panie. Puchary zostały ufundowane przez Wójta Gminy Somonino oraz Polskie Stowarzyszenie Baśki

Wyniki

Drużynowe

miejsce

drużyna

suma +/-

+\-

+\-

1

Czornówko

629

56 573

2

Fregata Łeba

586

155 431

3

U Rybaka Stężyca

335

0 335

4

Bociany Gdańsk

232

40 192

5

Perełki Żukowo

202

-56 258

6

Tornado Lębork

112

28 84

7

Bazuny Żukowo

61

133 -72

8

GKS Sierakowice

44

50 -6

9

Rezerwa 3

44

137 -93

10

Gryf Żukowo

-75

-107 32

11

Pogan Wschowa

-94

107 -201

12

Nasz Dach Stężyca

-171

-20 -151

13

Rezerwa

-178

-62 -116

14

Damroka Chmielno

-213

-116 -97

15

Kuzynostwo Borcz

-482

83 -565

16

Jedynka Koscierzyna

-496

-212 -284

17

Rezerwa 2

-535

-215 -320

 

Indywidualne

miejsce

zawodnik

drużyna

suma +/-

+\-

+\-

1

Gosz Tadeusz Czornówko

327

167 160

2

Szymkowski Franciszek Fregata Łeba

323

161 162

3

Zaremba Zenon U Rybaka Stężyca

319

27 292

4

Domarus Jacek GKS Sierakowice

224

93 131

5

Faliszek Władysław Bociany Gdańsk

205

64 141

6

Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz

204

148 56

7

Muller Gerard Tornado Lębork

191

34 157

8

Grudzień Teresa Rezerwa 2

188

156 32

9

Pioch Józef Damroka Chmielno

177

19 158

10

Gosz Adam Czornówko

176

10 166

11

Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca

172

162 10

12

Paczoska Józef Perełki Żukowo

163

-15 178

13

Duraj Marek Rezerwa 3

153

251 -98

14

Kwidzyńska Halina Jedynka Koscierzyna

153

22 131

15

Koszałka Edmund GKS Sierakowice

149

121 28

16

Regliński Robert Bazuny Żukowo

144

149 -5

17

Szymański Marek Gryf Żukowo

139

19 120

18

Hinc Helena Perełki Żukowo

138

129 9

19

Pręłka Jacek Pogan Wschowa

134

107 27

20

Regliński Łukasz Bazuny Żukowo

113

-49 162

21

Dziemiańczyk Andrzej Fregata Łeba

106

-33 139

22

Formela Jan Tornado Lębork

105

114 -9

23

Dworkiewicz Andrzej Pogan Wschowa

97

-15 112

24

Gosz Waldemar Czornówko

92

-35 127

25

Hinca Andrzej Rezerwa 3

90

95 -5

26

Nawrocki Jan Nasz Dach Stężyca

85

101 -16

27

Toporek Maria Rezerwa

85

45 40

28

Dziemiańczyk Jerzy Fregata Łeba

81

-7 88

29

Formela Zygmunt Gryf Żukowo

78

-3 81

30

Kańczuga Józef Fregata Łeba

76

34 42

31

Wilma Władysław Nasz Dach Stężyca

37

129 -92

32

Drywa Jan Czornówko

34

-86 120

33

Kosikowski Zdzisław Bociany Gdańsk

32

24 8

34

Woźniak Jarosław Rezerwa

24

152 -128

35

Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca

20

-87 107

36

Szafek Roman Bociany Gdańsk

19

25 -6

37

Bladowski Jerzy Perełki Żukowo

19

19 0

38

Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz

14

28 -14

39

Makurat Henryk Damroka Chmielno

1

40 -39

40

Spryszyński Wiktor Bociany Gdańsk

-24

-73 49

41

Urich Jerzy Tornado Lębork

-35

-65 30

42

Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca

-42

-119 77

43

Labuda Wiktor Gryf Żukowo

-44

1 -45

44

Czaja Witold Rezerwa

-59

-75 16

45

Banach Eugeniusz Bazuny Żukowo

-60

6 -66

46

Reglinski Brunon Rezerwa 3

-72

-118 46

47

Pelowska Małgorzata Rezerwa 2

-89

-114 25

48

Wróbel Hanna Jedynka Koscierzyna

-102

-45 -57

49

Markowska Anna Perełki Żukowo

-118

-189 71

50

Mazurek Henryk Rezerwa 3

-127

-91 -36

51

Wiczling Stanisław Bazuny Żukowo

-136

27 -163

52

Leman Alfons GKS Sierakowice

-144

-11 -133

53

Kwidzyński Mieczysław Tornado Lębork

-149

-55 -94

54

Samuś Ryszard Pogan Wschowa

-153

60 -213

55

Miotka Andrzej Damroka Chmielno

-159

19 -178

56

Biedrowski Gwidon Pogan Wschowa

-172

-45 -127

57

Chistowski Stanisław U Rybaka Stężyca

-176

-102 -74

58

Konkel Henryk GKS Sierakowice

-185

-153 -32

59

Ceplin Stanisław Jedynka Koscierzyna

-194

-50 -144

60

Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz

-218

-38 -180

61

Jankowski Edward Rezerwa

-228

-184 -44

62

Cybula Szymon Rezerwa 2

-230

-52 -178

63

Regliński Rafał Damroka Chmielno

-232

-194 -38

64

Halman Gerard Gryf Żukowo

-248

-124 -124

65

Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca

-251

-131 -120

66

Wróbel Tomasz Jedynka Koscierzyna

-353

-139 -214

67

Czaja Artur Rezerwa 2

-404

-205 -199

68

Socha Barbara Kuzynostwo Borcz

-482

-55 -427

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_175622_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

15.08.2019 Borucino - Polska Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja