Mistrzostwa Gminy Nowa Karczma 07.11.2010r.

 

W Nowej Karczmie rozegrano w Zespole Szkół, Mistrzostwa Gminy Nowa Karczma w ,,Baśkę’’. Dla zawodników przygotowano puchary oraz atrakcyjne nagrody min. lodówkę i mikrofalę w konkurencjach indywidualnych.

Drużynowo wygrała drużyna Kuzynostwo Borcz. Wśród pań triumfowała Irena Kozioł, natomiast u panów Ryszard Buczkowski. Pan Ryszard Buczkowski po raz pierwszy wygrał indywidualnie w turnieju panów i zabrał do Pruszcza Gdańskiego nagrodę główną – lodówkę.

,,Niezmiernie się cieszę z wygranej, jest to mój największy sukces od kiedy gram w ,,Baśkę’’. Duże podziękowania dla organizatorów za przygotowany turniej, muszę przyznać, że w Nowej Karczmie sprzyja mi szczęście i zawsze jest miła atmosfera do gry w ,,Baśkę’’ – powiedział zwycięzca turnieju Ryszard Buczkowski z Kaszub Boys Pruszcz Gdański.

,,Mikrofala na pewno przyda mi się w domu, fajna nagroda i do tego taka niespodziewana’’ – powiedziała Irena Kozioł z Łeby, która była najlepszą zawodniczką wśród pań. Pani Irena w turnieju reprezentował drużynę ZKP Mestwin Nowa Karczma.

Mistrzostwa Gminy Nowa Karczma w ,,Baśkę’’ odbyły się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Kościerzynie, które ufundowało puchary. Organizatorzy dziękują Pani Alicji Żurawskiej Wicestaroście Powiatu Kościerskiego, która była fundatorem nagród rzeczowych.

WYNIKI

Drużynowe

m.

drużyna

suma +/-

suma pkt

 

+\-1

punkty

+\-2

punkty

+\-3

punkty

+\-4

punkty

1 Kuzynostwo Borcz 406 245   84 45 105 70 45 40 172 90
2 Kaszub Boys 555 240   198 75 332 100 -108 0 133 65
3 Alfa Gdynia 289 215   173 70 -190 0 222 100 84 45
4 Nasz Dach Stężyca 237 155   131 65 43 50 -13 0 76 40
5 Perelki 120 150   124 60 -147 0 128 70 15 20
6 Bazuny 163 145   27 20 9 40 39 35 88 50
7 Gostomski -119 135   -116 0 73 65 -209 0 133 70
8 Zolo Gdynia 230 130   110 50 -32 0 30 20 122 60
9 Gniew 66 130   -91 0 -60 0 35 30 182 100
10 Jedynka Kościerzyna -50 125   -180 0 114 75 55 50 -39 0
11 Szemud na Wzgórzu 316 120   -3 0 283 90 25 15 11 15
12 Damroka Chmielno 88 115   123 55 -26 0 120 60 -129 0
13 Caro Kościerzyna -51 115   214 90 -206 0 -85 0 26 25
14 Cartusia Kartuzy -62 115   -160 0 246 80 -200 0 52 35
15 ZKP N.Karczma 152 105   23 15 -5 0 158 90 -24 0
16 PKA Gdynia 85 100   245 100 -18 0 -37 0 -105 0
17 Emeryci 164 95   49 30 -5 0 122 65 -2 0
18 Borucino 66 95   63 40 -65 0 88 55 -20 0
19 Wejner Wejherowo -119 90   5 10 -60 0 -219 0 155 80
20 Kaszebe Baszka N. Karczma -376 85   -334 0 69 60 33 25 -144 0
21 U Rybaka 85 80   214 80 -23 0 -53 0 -53 0
22 Gryf Żukowo -111 80   56 35 -34 0 47 45 -180 0
23 OSP Mrzezino -425 80   -185 0 -18 0 154 80 -376 0
24 Bociany Gdańsk -98 75   -92 0 -11 0 -129 0 134 75
25 Rumia -451 75   -255 0 32 45 -263 0 35 30
26 GKS Sierakowice -635 75   -216 0 -324 0 138 75 -233 0
27 Sprzymierzenie -128 65   -139 0 -88 0 9 10 90 55
28 Garecznica -155 55   -103 0 48 55 -79 0 -21 0
29 Czaple -232 25   35 25 -42 0 -53 0 -172 0

Indywidualnie

m. zawodnik drużyna suma +/- suma pkt   +\- 1 punkty +\- 2 punkty +\- 3 punkty +\- 4 punkty
1 Buczkowski Ryszard Kaszub Boys 299 163   84 39 250 100 -86 0 51 24
2 Burczyk Andrzej Alfa Gdynia 271 150   119 75 87 50 13 0 52 25
3 Lubecki Marian Damroka Chmielno 246 146   46 26 90 55 128 65 -18 0
4 Stefański Stanisław Alfa Gdynia 305 141   38 18 31 11 207 100 29 12
5 Kozioł Irena ZKP N.Karczma 256 141   68 36 53 25 142 80 -7 0
6 Matysiak Marian Zolo Gdynia 191 134   98 50 -55 0 26 9 122 75
7 Wild Zygmunt Szemud na Wzgórzu 234 130   -9 0 154 90 63 30 26 10
8 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca 138 123   44 23 -39 0 -43 0 176 100
9 Kosikowski Zdzisław Bociany Gdańsk 40 114   -64 0 67 34 -92 0 129 80
10 Kopania Bogdan Kaszub Boys 222 111   61 34 61 32 88 40 12 5
11 Regliński Łukasz Bazuny 126 108   35 16 47 22 -77 0 121 70
12 Czarniecki Andrzej Zolo Gdynia 174 107   130 90 -2 0 42 17 4 0
13 Dorsz Józef OSP Mrzezino 157 104   54 29 10 0 140 75 -47 0
14 Konkel Henryk GKS Sierakowice 208 100   58 33 18 6 94 45 38 16
15 Ruszczyk Kazimierz PKA Gdynia 38 100   158 100 -54 0 -64 0 -2 0
16 Polański Stanisław Wejner Wejherowo -105 97   22 7 -81 0 -192 0 146 90
17 Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 185 95   55 30 3 0 9 0 118 65
18 Derra Franciszek Kaszebe Baszka N. Karczma 143 95   -12 0 101 70 46 25 8 0
19 Makowski Leszek Gniew 197 91   35 15 72 38 40 15 50 23
20 Socha Barbara Kuzynostwo Borcz 169 90   -21 0 41 19 83 37 66 34
21 Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna 37 90   -47 0 80 40 110 50 -106 0
22 Domarus Jacek GKS Sierakowice -438 90   -50 0 -263 0 161 90 -286 0
23 Rogocki Jacek PKA Gdynia 63 86   117 70 -23 0 41 16 -72 0
24 Buczkowska Małgorzata Kaszub Boys 101 85   37 17 96 65 -43 0 11 3
25 Formela Regina Perelki 66 84   105 60 -72 0 46 24 -13 0
26 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 153 83   106 65 33 14 20 4 -6 0
27 Tryk-Grudzień Teresa Cartusia Kartuzy 108 82   19 2 145 80 -47 0 -9 0
28 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 100 82   -15 0 93 60 45 22 -23 0
29 Lelek Kazimierz Garecznica 180 80   29 11 71 36 25 7 55 26
30 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna -286 80   119 80 -277 0 -68 0 -60 0
31 Machut Tomasz Gostomski 112 77   -1 0 84 45 -36 0 65 32
32 Naczk Władysław U Rybaka 111 75   49 27 15 3 -43 0 90 45
33 Kwidzyńska Halina Jedynka Kościerzyna -18 75   -66 0 103 75 -21 0 -34 0
34 Regliński Robert Bazuny 66 73   40 20 64 33 43 20 -81 0
35 Bojke Zygmunt Szemud na Wzgórzu 162 72   39 19 31 12 43 19 49 22
36 Goyke Aloizy Emeryci 138 72   19 1 13 1 132 70 -26 0
37 Ceplin Czesław Caro Kościerzyna 156 67   44 24 49 23 17 0 46 20
38 Węsierski Bogdan U Rybaka -26 67   56 31 -29 0 77 36 -130 0
39 Bladowski jerzy Sprzymierzenie 100 64   20 4 18 5 -47 0 109 55
40 Faliszek Władyslaw Bociany Gdańsk 134 61   1 0 55 27 73 34 5 0
41 Hinca Helena Perelki 97 60   12 0 -10 0 111 60 -16 0
42 Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna -99 60   -110 0 -62 0 -43 0 116 60
43 Wiczling Stanisław Bazuny 67 59   15 0 -62 0 46 23 68 36
44 Gawał Ryszard Gniew 35 59   -25 0 -65 0 67 31 58 28
45 Daleki Brunon Czaple -60 55   -60 0 -24 0 111 55 -87 0
46 Daleki Aloizy Czaple -81 55   104 55 -19 0 -77 0 -89 0
47 Polhl Jacek Wejner Wejherowo 31 53   33 14 -92 0 18 1 72 38
48 Studziński Zbigniew Borucino 95 50   -3 0 -4 0 4 0 98 50
49 Stencel Józef Borucino 45 50   41 21 -10 0 62 29 -48 0
50 Markowska Anna Perelki 32 50   26 10 6 0 -89 0 89 40
51 Storman Michał Gostomski -86 49   30 12 -42 0 -144 0 70 37
52 Formela Wiesław Zolo Gdynia -6 48   -124 0 72 37 17 0 29 11
53 Wilma Władysław Rumia 25 47   -68 0 -21 0 26 8 88 39
54 Koszałka Jan Szemud na Wzgórzu 72 46   23 8 57 30 -29 0 21 8
55 Labuda Władysław Gryf Żukowo -142 46   45 25 44 21 -85 0 -146 0
56 Okuniewski Brunon Gryf Żukowo 63 45   93 45 -34 0 16 0 -12 0
57 Treder Zenon Alfa Gdynia -14 45   21 6 -68 0 88 39 -55 0
58 Spierewka Tadeusz Gostomski 63 43   -4 0 56 28 -23 0 34 15
59 Chistowski Stanisłw Cartusia Kartuzy -159 43   -172 0 54 26 -81 0 40 17
60 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 75 41   31 13 36 15 30 13 -22 0
61 Chistowski Andrzej U Rybaka 38 40   91 40 2 0 -25 0 -30 0
62 Miotke Andrzej Damroka Chmielno 18 40   49 28 -44 0 30 12 -17 0
63 Drewa Andrzej Damroka Chmielno -37 40   61 35 -37 0 24 5 -85 0
64 Lelek Jan Garecznica 7 39   1 0 77 39 -36 0 -35 0
65 Gliszczyński Jan Sprzymierzenie -34 38   21 5 -97 0 73 33 -31 0
66 Dziemiańczyk Andrzej ZKP N.Karczma -40 38   -19 0 -84 0 87 38 -24 0
67 Makurat Henryk Czaple -49 38   81 38 8 0 -75 0 -63 0
68 Nawrocki Jan Nasz Dach Stężyca -2 37   79 37 -15 0 -44 0 -22 0
69 Grochocki Jan PKA Gdynia 87 35   1 0 17 4 8 0 61 31
70 Mosiński Henryk Borucino -18 35   8 0 -107 0 77 35 4 0
71 Dalecki Henryk Czaple -42 35   -90 0 -7 0 -12 0 67 35
72 Dettlaf Sylwester OSP Mrzezino -270 35   -89 0 71 35 -64 0 -188 0
73 Marciniak Helena Emeryci 25 34   -21 0 -31 0 61 28 16 6
74 Skrzypkowski Janusz GKS Sierakowice -86 33   -139 0 -16 0 4 0 65 33
75 Labuda Wiktor Gryf Żukowo -17 32   -20 0 -50 0 73 32 -20 0
76 Klebba Zygmund Emeryci -21 32   56 32 -12 0 -62 0 -3 0
77 Kozakiewicz Mariusz Wejner Wejherowo -81 31   -49 0 61 31 -70 0 -23 0
78 Kamiński Czesław Wejner Wejherowo 36 30   -1 0 52 24 25 6 -40 0
79 Kwiatkowski Stanisław Sprzymierzenie -136 30   -113 0 -47 0 -36 0 60 30
80 Czaja Witold Borucino -56 29   17 0 56 29 -55 0 -74 0
81 Kopania Grzegorz Kaszub Boys -67 29   16 0 -75 0 -67 0 59 29
82 Paczoska Józef Perelki -75 27   -19 0 -71 0 60 27 -45 0
83 Balewski Mieczysław Alfa Gdynia -273 27   -5 0 -240 0 -86 0 58 27
84 Myslisz Szczepan OSP Mrzezino -161 26   -51 0 -83 0 58 26 -85 0
85 Ceplin Stanisław Jedynka Kościerzyna 30 22   43 22 -7 0 9 0 -15 0
86 Lelek Andrzej Garecznica -98 21   -80 0 -77 0 10 0 49 21
87 Zaremba Zenon Kaszebe Baszka N. Karczma -129 21   -145 0 19 7 31 14 -34 0
88 Grochowski Wiesław Kaszebe Baszka N. Karczma -132 21   -145 0 0 0 45 21 -32 0
89 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 1 20   23 9 4 0 29 11 -55 0
90 Somkowski Bolesław PKA Gdynia -103 20   -31 0 42 20 -22 0 -92 0
91 Kruszyński Ryszard Caro Kościerzyna -74 19   -55 0 -11 0 -54 0 46 19
92 Stefański Marek Gryf Żukowo -15 18   -62 0 6 0 43 18 -2 0
93 Ugowski Rajmund Sprzymierzenie -58 18   -67 0 38 16 19 2 -48 0
94 Dąbrowski Grzegorz Gniew -66 18   -34 0 -15 0 -58 0 41 18
95 Kreft Roman Szemud na Wzgórzu -152 18   -56 0 41 18 -52 0 -85 0
96 Meina Ewa Cartusia Kartuzy -41 17   5 0 40 17 -82 0 -4 0
97 Steidowski Janusz Gniew -100 14   -67 0 -52 0 -14 0 33 14
98 Ugowska Bożena ZKP N.Karczma 60 13   15 0 32 13 8 0 5 0
99 Kobiela Szczepan Bociany Gdańsk -23 13   3 0 -53 0 -4 0 31 13
100 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz -23 13   19 3 25 9 -77 0 10 1
101 Marciniak Zbigniew Emeryci 22 12   -5 0 25 8 -9 0 11 4
102 Kujawski Marcin Bazuny -96 10   -63 0 -40 0 27 10 -20 0
103 Kreft Kazimierz Rumia -215 10   -102 0 29 10 -92 0 -50 0
104 Ojowski Radosław Cartusia Kartuzy 30 9   -12 0 7 0 10 0 25 9
105 Woelke Piotr U Rybaka -38 7   18 0 -11 0 -62 0 17 7
106 Miszka Bogdan Rumia -269 4   -103 0 15 2 -192 0 11 2
107 Stanuy Romuald OSP Mrzezino -151 3   -99 0 -16 0 20 3 -56 0
108 Duzowski Bolesław Rumia 8 0   18 0 9 0 -5 0 -14 0
109 Pelowska Małgorzata ZKP N.Karczma -124 0   -41 0 -6 0 -79 0 2 0
110 Zduńczyk Waldemar Zolo Gdynia -129 0   6 0 -47 0 -55 0 -33 0
111 Okrój Hubert Damroka Chmielno -139 0   -33 0 -35 0 -62 0 -9 0
112 Gostomski Czesław Gostomski -208 0   -141 0 -25 0 -6 0 -36 0
113 Lejk Jan Garecznica -244 0   -53 0 -23 0 -78 0 -90 0
114 Spryszyński Wiesław Bociany Gdańsk -249 0   -32 0 -80 0 -106 0 -31 0
115 Ugowski Mirosław Kaszebe Baszka N. Karczma -258 0   -32 0 -51 0 -89 0 -86 0
116 Baranowski Karol GKS Sierakowice -319 0   -85 0 -63 0 -121 0 -50 0
 

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133146_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

02.06.2019 Przodkowo - Puchar Polski w CZARNĄ BAŚKĘ

09.06.2019 Chmielno - Otwarte Mistrzostwa Chmielna



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja