W Y N I K I

PUCHAR POLSKI

w czarną baśkę

5 lipca 2015r. w Przodkowie

 

Puchar Polski w czarną Baśkę w sezonie 2015 zdobył Grzegorz Dąbrowski z Gniewu, kolejne miejsca na podium zajęli Zygmunt Bojka z Sierakowic oraz Ryszard Ledeman z Czeczowa.  Natomiast Drużynowy Puchar Polski zdobyła drużyna Zamek Gniew w składzie Kazimierz Rajski, Ludwik Kurczyński, Kazimierz Dąbrowski i Grzegorz Dąbrowski. Kolejne miejsca zaleli Kamień Czeczewo i GKS Sierakowice.

 

 

 

 

W Przodkowie 5 lipca w ramach Pikniku Rodzinnego, w pomieszczeniach hali widowiskowo-sportowej, zorganizowany został turniej karcianej Baśki o PUCHAR POLSKI w czarną baśkę. Zawody zostały zorganizowane przy wsparciu i honorowym patronacie Pan Andrzej Wyszkowski Wójt Gminy Przodkowo. W turnieju wystartowało 73 zawodników zgłoszonych w 18 drużynach, a rozegrali oni trzy rundy gier po 40 rozdań. Zawody zostały rozegrane wg zasad czarnej baśki z asem jako najsilniejszymi trumfami, bardzo popularnej na Kaszubach odmiany Baśki. 

Najlepsi zawodnicy i drużyny zostali nagrodzeni pucharami na scenie głównej pikniku przez Wójta Gminy Andrzeja Wyszkowskiego. Wyróżnionych zostało trzech najlepszych zawodników oraz trzy najlepsze czteroosobowe drużyny. Przyznano również trofeum specjalne dla najlepszego zawodnika z Gminy Przodkowo.

Puchar Polski za sezon 2015 zdobył Grzegorz Dąbrowski z drużyny Zamek Gniew, który w klasyfikacji końcowej wyprzedził Zygmunta Bojka z drużyny GKS Sierakowice oraz Ryszrda Ledemana z drużyny Kamień Czeczewo.

Drużynowy Puchar Polski obroniła drużyna Zamek Gniew w składzie Kazimierz Rajski, Ludwik Kurczyński, Kazimierz Dąbrowski i Grzegorz Dąbrowski, która była triumfatorem tych rozgrywek w 2014. Drugie miejsce zajęła drużyna Kamień Czeczewo w składzie Ryszard Ledeman, Czesław Zabrowski, Edmund Ledeman i Wiesław Rychert, najniższe miejsce na podium zdobyli zawodnicy z drużyny GKS Sierakowice w składzie Zygmunt Bojka, Tadeusz Formela, Henryk Konkol i Jacek Domarus..

W podsumowaniu turnieju przyznano również nagrodę dodatkowe, dla najstarszego zawodnika z Gminy Przodkowo którą otrzymał Mirosław Kroll.

 

 

Wyniki szczegółowe turnieju:

drużynowe:

 miejsce  Drużyna  suma +/-  suma pkt 1 rozdanie 2 rozdanie 3 rozdanie
+/- pkt stol. +/- pkt stol. +/- pkt stol.
1 Zamek Gniew 565 44 178 15 172 16 215 13
2 Kamień Czeczewo 143 38 62 9 -145 13 226 16
3 GKS Sierakowice 338 34 141 13 88 8 109 13
4 Przodkowo za strumykiem 165 32 174 14 -251 3 242 15
5 Orły Kosowo 59 31 70 12 108 13 -119 6
6 MAK-POL 261 30 -100 5 169 12 192 13
7 Bociany Gdańsk 163 30 105 14 -45 6 103 10
8 Kable - Tokary 40 27 -1 9 5 11 36 7
9 Bociany Żukowo 31 27 -39 5 207 16 -137 6
10 Luxino -241 25 21 9 -92 7 -170 9
11 Kościerzyna II 167 24 69 8 156 10 -58 6
12 Asy Kamień 54 24 218 12 81 9 -245 3
13 Kavle Dolne -Szarłata -54 24 -13 9 -139 4 98 11
14 Radunia Borucino -135 23 5 7 68 11 -208 5
15 U Rybaka Stężyca -249 21 -164 6 -87 7 2 8
16 Bazuny II Żukowo -267 21 -214 2 64 8 -117 11
17 Czeczewo -402 19 -238 8 -22 7 -142 4
18 Pomieczyno -612 13 -303 3 -164 6 -145 4


indywidualne

 miejsce  Nazwisko i imię  Drużyna  suma +/-  suma pkt 1 rozdanie 2 rozdanie 3 rozdanie
+/- pkt stol. +/- pkt stol. +/- pkt stol.
1 Dąbrowski Grzegorz Zamek Gniew 231 14 28 4 56 5 147 5
2 Bojka Zygmunt GKS Sierakowice 290 13 128 5 72 3 90 5
3 Lademan Ryszard Kamień Czeczewo 223 13 151 5 22 5 50 3
4 Kurczyński Ludwik Zamek Gniew 199 13 116 5 56 5 27 3
5 Kroll Mirosław Kavle Dolne -Szarłata 98 13 34 5 -5 3 69 5
6 Skelnik Gerard Asy Kamień 200 12 28 4 128 5 44 3
7 Piastowski Zbigniew Bociany Gdańsk 275 11 112 5 192 5 -29 1
8 Zabrowski Czesław Kamień Czeczewo 152 11 16 3 15 3 121 5
9 Brylowski Henryk Radunia Borucino 120 11 86 5 66 5 -32 1
10 Formela Tadeusz GKS Sierakowice 99 11 -10 3 50 3 59 5
11 Poleszak Tomasz MAK-POL 92 11 -36 1 80 5 48 5
12 Paluchowski Stanisław MAK-POL 162 10 43 3 114 5 5 2
13 Lademan Edmund Kamień Czeczewo 132 10 -37 0 94 5 75 5
14 Koszałka Zbigniew Przodkowo za strumykiem 79 10 132 5 -78 0 25 5
15 Labuda Wiktor indywidualnie 73 10 59 5 -130 0 144 5
16 Czaja Władysław Przodkowo za strumykiem 53 10 72 5 -103 0 84 5
17 Lidzbarski Franciszek Przodkowo za strumykiem 141 9 -41 1 13 3 169 5
18 Rajski Kazimierz Zamek Gniew 102 9 24 3 -2 1 80 5
19 Pohl Jacek Luxino 66 9 37 3 28 3 1 3
20 Kolka Jerzy Orły Kosowo 54 9 56 5 46 3 -48 1
21 Rychert Patryk Czeczewo 16 9 -17 3 73 5 -40 1
22 Mejna Robert Kable - Tokary 10 9 -57 1 47 5 20 3
23 Miąskowski Franciszek Orły Kosowo 54 8 35 5 -23 0 42 3
24 Motyka Zdzisław Luxino 51 8 25 3 -37 0 63 5
25 Bladowski Jerzy Bociany Żukowo 35 8 -42 0 47 5 30 3
26 Dąbrowski Kazimierz Zamek Gniew 33 8 10 3 62 5 -39 0
27 Kullas Dariusz Bociany Gdańsk -61 8 -34 3 -94 0 67 5
28 Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca -69 8 -189 0 38 3 82 5
29 Hinz Marian Kable - Tokary 146 7 63 3 62 3 21 1
30 Kreft Tadeusz Kavle Dolne -Szarłata 87 7 3 1 -16 1 100 5
31 Grudzień Teresa Kościerzyna II 85 7 -15 1 60 3 40 3
32 Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca 85 7 73 5 -2 1 14 1
33 Zegert Gerard Kościerzyna II 64 7 26 3 86 3 -48 1
34 Puzdrowski Krzysztof Bazuny II Żukowo 45 7 -17 1 35 3 27 3
35 Spryszyński Wiesław Bociany Gdańsk 21 7 15 5 -10 1 16 1
36 Banach Eugeniusz Bociany Żukowo 6 7 37 3 -7 1 -24 3
37 Kujawski Marcin Bazuny II Żukowo 0 7 -6 1 -30 1 36 5
38 Czerwiński Jerzy Orły Kosowo -9 7 24 1 64 5 -97 1
39 Tarasiuk Józef Orły Kosowo -40 7 -45 1 21 5 -16 1
40 Hinc Helena Bociany Żukowo 26 6 -17 1 114 5 -71 0
41 Kwidzyńska Halina Kościerzyna II 8 6 23 1 0 3 -15 2
42 Orłowski Edmund Czeczewo 1 6 57 5 12 1 -68 0
43 Konkel Henryk GKS Sierakowice -5 6 73 5 -18 1 -60 0
44 Broskowski Stanisław Kable - Tokary -34 6 -116 0 46 3 36 3
45 Regliński Robert Bociany Żukowo -36 6 -17 1 53 5 -72 0
46 Regliński Łukasz Bazuny II Żukowo -76 6 -122 0 35 3 11 3
47 Drawc Jarosław Pomieczyno -77 6 -3 3 2 3 -76 0
48 Socha Kazimierz Radunia Borucino -101 6 -1 1 95 5 -195 0
49 Palach Jan Luxino -144 6 13 3 13 3 -170 0
50 Makowski Janusz MAK-POL 5 5 -30 1 -31 1 66 3
51 Skórowski Andrzej Asy Kamień -16 5 190 5 -102 0 -104 0
52 Paczoska Gerard Kable - Tokary -82 5 109 5 -150 0 -41 0
53 Pepliński Zdzisław Kościerzyna II 10 4 35 3 10 1 -35 0
54 Makowski Leszek MAK-POL 2 4 -77 0 6 1 73 3
55 Pupacz Tadeusz Pomieczyno -20 4 -31 0 18 3 -7 1
56 Felskowski Maciej Radunia Borucino -22 4 25 1 -82 0 35 3
57 Rycherd Zdzisław Kavle Dolne -Szarłata -31 4 -4 3 -22 0 -5 1
58 Domarus Jacek GKS Sierakowice -46 4 -50 0 -16 1 20 3
59 Skórowski Stanisław Asy Kamień -64 4 25 3 23 1 -112 0
60 Faliszek Władysław Bociany Gdańsk -72 4 12 1 -133 0 49 3
61 Cichosz Jan U Rybaka Stężyca -104 4 -2 1 -3 3 -99 0
62 Rychert Wiesław Kamień Czeczewo -364 4 -68 1 -276 0 -20 3
63 Kruk Elżbieta Asy Kamień -66 3 -25 0 32 3 -73 0
64 Lidzbarski Franciszek II Przodkowo za strumykiem -108 3 11 3 -83 0 -36 0
65 Cirocki Satanisław Pomieczyno -141 3 -91 0 -78 0 28 3
66 Zaremba Zenon Radunia Borucino -132 2 -105 0 -11 1 -16 1
67 Dawidowski Zenon U Rybaka Stężyca -161 2 -46 0 -120 0 5 2
68 Syprion Jarosław Czeczewo -175 2 -121 0 -39 0 -15 2
69 Grota Bogdan Luxino -214 2 -54 0 -96 1 -64 1
70 Toporek Damian Czeczewo -244 2 -157 0 -68 1 -19 1
71 Regliński Rafał Bazuny II Żukowo -236 1 -69 0 24 1 -191 0
72 Hirsz Ryszard Kavle Dolne -Szarłata -208 0 -46 0 -96 0 -66 0
73 Merchet Janusz Pomieczyno -374 0 -178 0 -106 0 -90 0




 

Gościmy

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_131255_resize.jpg

Najbliższe Turnieje


19.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baski

26.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baśki

08.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

09.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

12.11.2017  Łubiana - Polska Liga Baśki

16.11.2017 Borucino Regionalna Liga Baśki

18.11.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

21.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

23.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja