Otwarty Turniej o Puchar

Wójta Gminy Chmielno

.

Zakończone Sezonu 2012 Polskiej Ligi "Baśki"

9 grudnia 2012 r. w Chmielnie

 

Organizator

Polskie Stowarzyszenie ,,Baśki’

 

Wyniki zawodów:

 

Drużynowe


Lp.

Drużyna

suma +/-

suma punktów
1 2
plus/ minus punkty stolikowe plus/ minus punkty stolikowe
1 Jedynka Kościerzyna 147 100 -185 0 332 100
2 U Rybaka Stężyca 142 100 219 100 -77 0
3 Gniew Zamek 145 90 -113 0 258 90
4 Kuzynostwo Borcz -7 90 193 90 -200 0
5 Damroka Chmielno 41 80 134 80 -93 0
6 Garecznica Borzesztowo -81 80 -116 0 35 80
7 Nasz Dach Stężyca 40 75 117 75 -77 0
8 Rezerwa -30 70 81 70 -111 0
9 Łubiana -143 0 -85 0 -58 0
10 Kościerzyna 2 -253 0 -244 0 -9 0

 

Indywidualne


Lp.

Nazwisko i imię

Drużyna

suma +/-

suma punktów
1 2
plus/minus punkty stolikowe plus/minus punkty stolikowe
1 Wutkowski Józef Rezerwa 153 126 123 90 30 36
2 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 137 113 14 33 123 80
3 Jendernal Ewa Łubiana 117 110 16 35 101 75
4 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 142 104 49 39 93 65
5 Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna 183 100 -34 0 217 100
6 Wilma Władysław U Rybaka Stężyca 71 100 140 100 -69 0
7 Dąbrowski Grzegorz Gniew Zamek 108 97 33 37 75 60
8 Szambowski Kazimierz Gniew Zamek 90 91 17 36 73 55
9 Lelek Kazimierz Garecznica Borzesztowo 168 90 -16 0 184 90
10 Ceplin Stanisław Jedynka Kościerzyna 84 84 15 34 69 50
11 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 98 82 54 45 44 37
12 Miotke Andrzej Damroka Chmielno 71 80 122 80 -51 0
13 Pioch Józef Damroka Chmielno 94 75 114 75 -20 0
14 Grudzień Teresa Kościerzyna 2 28 70 -69 0 97 70
15 Cieszyński Zdzisław Łubiana 17 70 84 70 -67 0
16 Białk Grzegorz Damroka Chmielno 15 66 10 32 5 34
17 Woelke Piotr U Rybaka Stężyca 31 65 77 65 -46 0
18 Socha Barbara Kuzynostwo Borcz -45 60 71 60 -116 0
19 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 18 55 67 55 -49 0
20 Pawlowski Zygmunt Rezerwa -22 50 67 50 -89 0
21 Dąbrowski Sławomir Gniew Zamek -32 45 -95 0 63 45
22 Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca 15 40 -40 0 55 40
23 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -220 40 51 40 -271 0
24 Dąbrowski Kazimierz Gniew Zamek -21 39 -68 0 47 39
25 Kwidzyńska Halina Jedynka Kościerzyna 39 38 -6 0 45 38
26 Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca 25 38 42 38 -17 0
27 Wróbel Hanna Kościerzyna 2 -74 35 -103 0 29 35
28 Zaremba Zenon Jedynka Kościerzyna -159 33 -160 0 1 33
29 Nawrocki Jan Nasz Dach Stężyca -19 31 3 31 -22 0
30 Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz -78 30 1 30 -79 0
31 Lelek Jan Garecznica Borzesztowo -47 0 -16 0 -31 0
32 Pelowska Małgorzata Rezerwa -51 0 -42 0 -9 0
33 Czaja Witold Kościerzyna 2 -64 0 -10 0 -54 0
34 Lachowski Edward Garecznica Borzesztowo -69 0 -14 0 -55 0
35 Okrój Hubert Łubiana -84 0 -41 0 -43 0
36 Czaja Artur Rezerwa -110 0 -67 0 -43 0
37 Lelek Andrzej Garecznica Borzesztowo -133 0 -70 0 -63 0
38 Gostkowski Zbigniew Damroka Chmielno -139 0 -112 0 -27 0
39 Regliński Łukasz Kościerzyna 2 -143 0 -62 0 -81 0
40 Hetmański Grzegorz Łubiana -193 0 -144 0 -49 0
 

Gościmy

Odwiedza nas 528 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_180323_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja