Mistrzostwa Polski w „Baśkę”


16 wrzesień 2012 r. w Szymbarku

 

Organizator

Polskie Stowarzyszenie ,,Baśki’’

 

W Y N I K I

 

drużynowe:

Lp. Drużyna suma +/- 1 rozd. +/- 2 rozd. +/-
1 Gniew Zamek 588 253 335
2 Bazuny Żukowo 546 380 166
3 Pogodni Dziemiany 411 358 53
4 Gmina Wicko 3 288 264 24
5 Wicko 4 260 126 134
6 Klawkowo 223 129 94
7 Lubiana 114 57 57
8 Gniezno 84 -2 86
9 Bazuny Żukowo 72 13 59
10 Pelplin 31 64 -33
11 Kmita Lębork 11 88 -77
12 ZKiW Kamienica Szlachecka -21 -259 238
13 Gmina Wicko -49 29 -78
14 Pieniążkowo -63 -58 -5
15 Radunia Żukowo -79 135 -214
16 Wicko 1 -106 -120 14
17 Jedynka Kościerzyna -186 -190 4
18 Lębork Tornado -220 -141 -79
19 U Rybaka Stężyca -292 -127 -165
20 Kuzynostwo Borcz -480 -367 -113
21 Garecznica -488 -230 -258
22 Nasz Dach Stężyca -646 -402 -244

 

indywidualne:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma +/- 1 rozd. +/- 2 rozd. +/-
1 Dąbrowski Kazimierz Pieniążkowo 382 276 106
2 Rajski Kazimierz Gniew Zamek 345 172 173
3 Etmański Zbysław Wicko 4 299 111 188
4 Etmański Jerzy Gmina Wicko 3 273 227 46
5 Dziemiańczuk Andrzej Wicko 1 251 255 -4
6 Kujawski Marcin Bazuny Żukowo 197 33 164
7 Ligman Eugeniusz Klawkowo 190 146 44
8 Czapiewski Waldemar Klawkowo 181 56 125
9 Kiełpiński Antoni Gniezno 181 122 59
10 Reglińksi Robert Bazuny Żukowo 164 167 -3
11 Hinc Helena Bazuny Żukowo 162 92 70
12 Borzyszkowski Ryszard Pogodni Dziemiany 152 106 46
13 Pioch Gerard Kmita Lębork 147 22 125
14 Borchardt Eugeniusz Pogodni Dziemiany 146 87 59
15 Dąbrowski Grzegorz Gniew Zamek 145 55 90
16 Czaja Artur ZKiW Kamienica Szlachecka 145 37 108
17 Woelke Gerard U Rybaka Stężyca 134 89 45
18 Regliński Łukasz Bazuny Żukowo 115 95 20
19 Grudzień Teresa Jedynka Kościerzyna 109 48 61
20 Wiczling Stanisław Bazuny Żukowo 105 26 79
21 Kaliszewski Edmund Gniew Zamek 100 36 64
22 Gańcza Kazimierz Pogodni Dziemiany 100 36 64
23 Dziemiańczuk Jerzy Wicko 1 100 -62 162
24 Miotke Andrzej Wicko 4 91 -57 148
25 Cieszyński Zdzisław Lubiana 83 7 76
26 Czarnojan Marek Pelplin 70 62 8
27 Kwidziński Mieczysław Lębork Tornado 67 55 12
28 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 63 -25 88
29 Czapierski Bogdan Klawkowo 49 94 -45
30 Biernacki Grzegorz Gniezno 46 21 25
31 Hetmański Grzegorz Lubiana 46 91 -45
32 Gosz Tadeusz Kmita Lębork 38 40 -2
33 Kwidzyńska Halina Jedynka Kościerzyna 36 2 34
34 Roda Ryszard Radunia Żukowo 35 115 -80
35 Formela Jan Kmita Lębork 34 -12 46
36 Katulski Marcin Pelplin 33 33 0
37 Ojowski Radosław Radunia Żukowo 27 25 2
38 Rajewicz Jan Gmina Wicko 3 17 -14 31
39 Furman Mieczysław Gmina Wicko 15 146 -131
40 Skiba Andrzej Pogodni Dziemiany 13 129 -116
41 Bugajski Adam Gmina Wicko 3 5 30 -25
42 Kucyk Kasper ZKiW Kamienica Szlachecka 0 -70 70
43 Paluchowski Stanisław Gniew Zamek -2 -10 8
44 Pioch Józef Lubiana -2 -46 44
45 Szewczyk Jakub ZKiW Kamienica Szlachecka -2 -133 131
46 Dymowski Stanisław Gmina Wicko -3 -41 38
47 Puzdrowski Krzysztof Bazuny Żukowo -4 -17 13
48 Dalkowski Zdzisław Gmina Wicko -5 -54 49
49 Kańczuga Józef Gmina Wicko 3 -7 21 -28
50 Szewczyk Marian Pelplin -9 -21 12
51 Okrój Hubert Lubiana -13 5 -18
52 Banach Eugeniusz Bazuny Żukowo -18 22 -40
53 Formela Wiesław Radunia Żukowo -20 51 -71
54 Lelek Jan Garecznica -22 -22 0
55 Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca -24 -43 19
56 Szewczyk Stanisław Lębork Tornado -30 -44 14
57 Siergiet Damian Gniezno -49 6 -55
58 Dziemiańczuk Bogdan Gmina Wicko -56 -22 -34
59 Szymikowski Franciszek Wicko 4 -56 150 -206
60 Ligmanowski Marek Pelplin -63 -10 -53
61 Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz -70 -206 136
62 Górski Ryszard Wicko 4 -74 -78 4
63 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz -77 -71 -6
64 Lelek Kazimierz Garecznica -87 -24 -63
65 Lejk Jan Garecznica -87 -108 21
66 Taibi Ilosim Gniezno -94 -151 57
67 Regliński Rafał Bazuny Żukowo -103 -25 -78
68 Dąbrowski Sławomir Pieniążkowo -104 -90 -14
69 Kozioł Irena Wicko 1 -108 2 -110
70 Pellowska Małorzata Radunia Żukowo -121 -56 -65
71 Miller Gerard Lębork Tornado -122 -115 -7
72 Urlich Jerzy Lębork Tornado -135 -37 -98
73 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -144 -72 -72
74 Sędzicki Marcin Jedynka Kościerzyna -146 -191 45
75 Czaja Witold Kuzynostwo Borcz -161 61 -222
76 Niklas Robert ZKiW Kamienica Szlachecka -164 -93 -71
77 Szambowski Kazimierz Pieniążkowo -169 -78 -91
78 Wutkowski Józef Pieniążkowo -172 -166 -6
79 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz -172 -151 -21
80 Zwara Zbigniew Nasz Dach Stężyca -178 -26 -152
81 Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna -185 -49 -136
82 Czapierski Krzysztof Klawkowo -197 -167 -30
83 Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca -198 33 -231
84 Wilma Władysław U Rybaka Stężyca -204 -206 2
85 Sobisz Mieczysław Kmita Lębork -208 38 -246
86 Lachowski Edward Garecznica -292 -76 -216
87 Stanuch Teresa Wicko 1 -349 -315 -34
88 Szczechowiak Jan Nasz Dach Stężyca -387 -279 -108
 

Gościmy

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133105_resize.jpg

Najbliższe Turnieje


19.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baski

26.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baśki

08.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

09.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

12.11.2017  Łubiana - Polska Liga Baśki

16.11.2017 Borucino Regionalna Liga Baśki

18.11.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

21.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

23.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja