XIV Zjazd Kaszubów

 

07.07.2012 w Sopocie

 

W ramach Zjazdu Kaszubów w dniu 7 lipca w Sopocie na Hali Sportowej przy ulicy Haffnera, odbyły się zawody w Kaszubską "Baśkę". W zawodach uczestniczyło 148 zawodników rywalizując o puchary Prezydenta Sopotu i Prezesa Zrzeszenia Kaszubsko-Pomowskiego. Nagrodzonych zostało pięciu najlepszych Panów i jedna Pani oraz trzy najlepsze drużyny.

 

 

 

Wyniki zawodów:

drużynowe:

miejsce drużyna +\-
1 Kmita Lębork 342
2 Emeryci Mrzezino 321
3 Kaszuby Sopot 290
4 Kościerzyna Dwa 273
5 Kuzynostwo Borcz 214
6 Gnieżdzewo LZS 197
7 Rumia/Gniew 131
8 Werblinia Kłos 129
9 Tornado Lębork 99
10 OSP Łeba 92
11 Dampc Luzino 89
12 Echo Gdynia 78
13 Fox Gdynia 70
14 Wejher Wejherowo 65
15 Kaszubska Baśka Puck 48
16 Remus Żelistrzewo 47
17 Jagóda Luzino 24
18 Sulęczyn 15
19 Rekowianie Rekowo -7
20 Fregata Łeba -39
21 Gryf Żukowo -67
22 Pianka Gdynia -69
23 1410 Grunwald -78
24 Bazuny Żukowo -80
25 MEKZZ Lębork -84
26 Zamek Gniew -85
27 Jedynka Kościerzyna -87
28 Strzecha Starzyno -92
29 PUMA Darżlubie -93
30 Mirachowo -112
31 Jastrzębie Rumia -181
32 Damroka Chmielno -188
33 Strzelno Sokół -213
34 Żukowo -223
35 Iskra Połczyno -261
36 Kłos Werblinia -265
37 SportingLeźno -282

 

indywidualne:

miejsce zawodnik drużyna +\-
1 Formela Jan Kmita Lębork 241
2 Kreft Kazimierz Kaszuby Sopot 229
3 Rothenow Gerard Emeryci Mrzezino 206
4 Zaremba Zenon Kuzynostwo Borcz 173
5 Urich Jerzy Tornado Lębork 154
6 Lubecki Piotr Kościerzyna Dwa 154
7 Kohnke Henryk Gnieżdzewo LZS 152
8 Dżeżdzon Zbigniew Werblinia Kłos 142
9 Darżnik Władysław Rekowianie Rekowo 142
10 Ruszczyk Kazimierz Echo Gdynia 132
11 Dąbrowski Grzegorz Rumia/Gniew 130
12 Gaffke Norbert Strzecha Starzyno 123
13 Otromke Roman Strzelno Sokół 121
14 Magulski Józef Dampc Luzino 111
15 Mielewczyk Jan OSP Łeba 110
16 Szlas Andrzej Rekowianie Rekowo 103
17 Gosz Tadeusz Kmita Lębork 102
18 Pelowski Kazimierz MEKZZ Lębork 101
19 Miler Gerard Tornado Lębork 98
20 Kosidowski Zygmunt OSP Łeba 89
21 Klein Antoni Pianka Gdynia 89
22 Kraskowski Adam Dampc Luzino 84
23 Kleba Marek PUMA Darżlubie 83
24 Kański Tadeusz Remus Żelistrzewo 83
25 Marciniak Zbigniew Emeryci Mrzezino 81
26 Rojek Zdzisław 1410 Grunwald 80
27 Szwczyk Stanisław Fregata Łeba 78
28 Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna 73
29 Śliwicki Stanisław Remus Żelistrzewo 67
30 Jendernal Ewa Kościerzyna Dwa 65
31 Bulczek Roman Mirachowo 65
32 Ptach Jadwiga Jagóda Luzino 59
33 Hukla czesław Iskra Połczyno 58
34 Zduńczyk Waldemar Fox Gdynia 57
35 Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 57
36 Ledeman Irena Jastrzębie Rumia 56
37 Ferra Lucjan Gnieżdzewo LZS 56
38 Maliszewski Ryszard Mirachowo 52
39 Dominik Maria Werblinia Kłos 52
40 Czarniecki Andrzej Fox Gdynia 51
41 Szwichtenberg Jarosław SportingLeźno 50
42 Regliński Robert Bazuny Żukowo 50
43 Jakubrzyk Eugeniusz Fregata Łeba 50
44 Czarnowski Michał Kaszuby Sopot 50
45 Formela Wiesław Gryf Żukowo 48
46 Pioch Gerard Kmita Lębork 46
47 Borkowski Janusz Kaszubska Baśka Puck 46
48 Bohentyn Stanisław Jagóda Luzino 45
49 Manicki Bronisław Gnieżdzewo LZS 40
50 Klejn Zenon MEKZZ Lębork 40
51 Malz Mirosław Żukowo 38
52 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 38
53 Dąbrowski Sławomir Zamek Gniew 38
54 Michewczyk Leszek Werblinia Kłos 35
55 Formela Zygmunt Gryf Żukowo 34
56 Pelowska Małgorzata Rumia/Gniew 31
57 Okrój Hubert Kościerzyna Dwa 28
58 Michniewicz Michał Kaszuby Sopot 26
59 Kwidzyńska Halina Kościerzyna Dwa 26
60 Kozioł Irena Fregata Łeba 26
61 Klebba Zygfryd Emeryci Mrzezino 26
62 Bałachowski Waclaw Remus Żelistrzewo 26
63 Stefański Stanisław Fox Gdynia 21
64 Potrykus Alojzy Sulęczyn 21
65 Kozakiewicz Mariusz Wejher Wejherowo 21
66 Gawin Gerard Sulęczyn 20
67 Polański Henryk Wejher Wejherowo 18
68 Dąbrowski Kazimier Zamek Gniew 18
69 Bolchentyn Stefan Wejher Wejherowo 14
70 Drewa Andrzej Kuzynostwo Borcz 13
71 Pohe Jacek Wejher Wejherowo 12
72 Bigot Antoni Emeryci Mrzezino 8
73 Lipiński Stanisław Żukowo 7
74 Pawlicki Andrzej PUMA Darżlubie 6
75 Dampc Ryszard Dampc Luzino 5
76 Makurat Henryk Damroka Chmielno 4
77 Kitowski Andrzej Sulęczyn 4
78 Duzowski Bolesław Echo Gdynia 3
79 Regliński Łukasz Bazuny Żukowo 0
80 Benke Zdzisław Strzelno Sokół 0
81 Hinc Helena Bazuny Żukowo -3
82 Piastowski Zbigniew SportingLeźno -6
83 Jankowski Adam Echo Gdynia -6
84 Klejsta Mariusz Strzecha Starzyno -8
85 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz -10
86 Rajski Kazimier Rumia/Gniew -11
87 Puchowski Andrzej Jastrzębie Rumia -15
88 Mejna Bernard Kaszuby Sopot -15
89 Derc Jan OSP Łeba -16
90 Krause Zdzsław Rumia/Gniew -19
91 Jaszke Bolesław Kaszubska Baśka Puck -19
92 Kaliszewski Zygmunt Jedynka Kościerzyna -22
93 Grunwald Kazimierz 1410 Grunwald -23
94 Grochocki Jan Pianka Gdynia -25
95 Kostyła Tadeusz Sulęczyn -30
96 Górny Ryszard 1410 Grunwald -31
97 Wiśniewski Jakub Jagóda Luzino -34
98 Lademan Gerard Kaszubska Baśka Puck -36
99 Holender Zbigniew Kłos Werblinia -36
100 Potrykus Walenty Iskra Połczyno -40
101 Somkowski Bogdan Pianka Gdynia -41
102 Bigno Rajmund Mirachowo -42
103 Baranowski Jerzy Damroka Chmielno -42
104 Wiśniewska Maria Jagóda Luzino -46
105 Ugowski Miroslaw Damroka Chmielno -47
106 Matczuk Gerard Kmita Lębork -47
107 Kwidzyński Mieczysław Tornado Lębork -47
108 Potrykus Krzysztof Echo Gdynia -51
109 Ellwart Jan Gnieżdzewo LZS -51
110 Radtke Marek Kłos Werblinia -52
111 Makowski Leszek Zamek Gniew -54
112 Górski Ryszard Żukowo -55
113 Kullas Dariusz SportingLeźno -56
114 Grudzień Teresa Jedynka Kościerzyna -56
115 Balewski Michał Fox Gdynia -59
116 Labuda Wiktor Gryf Żukowo -62
117 Szymkowiak Janusz Strzecha Starzyno -65
118 Dziewierski Edmund MEKZZ Lębork -72
119 Kwidzyński Kazimierz Kłos Werblinia -76
120 Bekisz Zdzisław PUMA Darżlubie -76
121 Pipke Stansław Strzelno Sokół -79
122 Kruszyński Ryszard Jedynka Kościerzyna -82
123 Sejdowski Jarosław Zamek Gniew -87
124 Cichosz Jan Gryf Żukowo -87
125 Płatok Władysław Rekowianie Rekowo -90
126 Proena Józef OSP Łeba -91
127 Dawidowski Zenon Pianka Gdynia -92
128 Treder Danuta Jastrzębie Rumia -96
129 Klein Stanisław Werblinia Kłos -100
130 Radtke Henryk Kłos Werblinia -101
131 Miotke Henryk Damroka Chmielno -103
132 Kostuch Bernard 1410 Grunwald -104
133 Trepczyk Roman Tornado Lębork -106
134 Sahs Jerzy PUMA Darżlubie -106
135 Dampc Karol Dampc Luzino -111
136 Dettlaff Józef Iskra Połczyno -123
137 Jarzembowski Kazimierz Jastrzębie Rumia -126
138 Wiczling Stanisław Bazuny Żukowo -127
139 Miszka Bogdan Remus Żelistrzewo -129
140 Dżeżdzon Jan Strzecha Starzyno -142
141 Damps Marian MEKZZ Lębork -153
142 Rohda Zygmunt Iskra Połczyno -156
143 Maloh Wojciech Rekowianie Rekowo -162
144 Piekarski Marek Mirachowo -187
145 Dziemiańczyk Andrzej Fregata Łeba -193
146 Regliński Rafał Żukowo -213
147 Sofa Henryk Strzelno Sokół -255
148 Domarus Jacek SportingLeźno -270

 

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_131125_resize.jpg

Najbliższe Turnieje


19.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baski

26.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baśki

08.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

09.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

12.11.2017  Łubiana - Polska Liga Baśki

16.11.2017 Borucino Regionalna Liga Baśki

18.11.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

21.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

23.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja