Władze Stowarzyszenia

 

kadencja 2009-2012


 

Zarząd


 

Prezes

Tadeusz Makowski

Wiceprezes

Mieczysław Kwidziński

Sekretarz

Kazimierz Socha

Skarbnik

Gerard Piotr Woelke

Członek

Ludwik Kurczyński

Członek

Zygmunt Kaliszewski

Członek

Grzegorz Dąbrowski

Członek

Jerzy Urich

Członek

Mirosław Ugowski

(w 2011r. rezygnacja z funkcji i członkostwa w Stowarzyszeniu)



Komisja Rewizyjna



Przewodniczący

Maciej Felskowski

Sekretarz

Zenon Zaremba

Członek

Barbara Czaja

Członek Mieczysław Ceplin
Członek
Zbigniew Piastowski





 

 

Gościmy

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133216_resize.jpg

Najbliższe Turnieje


19.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baski

26.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baśki

08.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

09.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

12.11.2017  Łubiana - Polska Liga Baśki

16.11.2017 Borucino Regionalna Liga Baśki

18.11.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

21.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

23.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja