Pomorsko-Kaszubska Liga ,,Baśki’’

 

 

Klasyfikacja końcowa  po  24 kolejkach ligowych

sezon 2016/2017

 

Mistrzem Pomorza w sezonie 2016/17 został

Zdzisław Pepliński

 

Drużynowe Mistrzostwo Pomorza zdobyła

Radunia Borucino

 

 Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela


Wyniki drużynowe:

 miejsce  Drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Radunia Borucino 787 225
2 4 Kościerzyna II 204 212,5
3 5 Nasz Dach Stężyca -1455 210,5
4 2 Rezerwa Stężyca 618 208
5 3 Caro Kościerzyna 936 202,5
6 6 Czaple 817 149
7 7 Chmielno -156 122
8 8 MAK-POL Gniew 286 32
9 9 Hotel Zamek Gniew -399 18,5


Wyniki indywidualne

 miejsce  zawodnik  drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 2 Pepliński Zdzisław Kościerzyna II 31 67
2 4 Ceplin Czesław Caro Kościerzyna 390 61
3 1 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca -65 61
4 3 Fierka Henryk Radunia Borucino 571 57
5 5 Miotke Andrzej Rezerwa Stężyca 125 56
6 15 Kwidzyńska Halina Kościerzyna II 456 55
7 10 Socha Kazimierz Radunia Borucino 187 55
8 17 Felskowski Maciej Radunia Borucino -11 54
9 6 Hapka Andrzej Caro Kościerzyna 221 52,5
10 12 Kosznik Jan Kościerzyna II -179 51,5
11 13 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca -281 51,5
12 7 Żołnowski Józef Rezerwa Stężyca 78 51
13 19 Chistowski Andrzej Nasz Dach Stężyca -808 50
14 11 Kurczyński Ludwik Radunia Borucino -44 48
15 22 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -301 48
16 8 Książk Gerard Czaple 357 47
17 9 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 242 47
18 21 Wilma Władysław Rezerwa Stężyca -35 47
19 20 Daleki Alfons Czaple 439 46
20 14 Węsierski Bogdan Rezerwa Stężyca 77 46
21 16 Czaja Witold Chmielno -172 45
22 23 Grudzień Teresa Kościerzyna II -104 39
23 18 Białk Grzegorz Chmielno 513 38
24 24 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna -49 38
25 25 Daleka Henryka Czaple -441 29
26 26 Wieca Stefan Chmielno -406 23
27 27 Stencel Józef indywidualnie 209 13
28 28 Poleszak Szymon MAK-POL Gniew 118 11
29 29 Zaremba Zenon Radunia Borucino 84 11
30 30 Makowski Leszek MAK-POL Gniew 59 10
31 31 Dąbrowski Grzegorz Hotel Zamek Gniew 27 10
32 32 Zwara Zbigniew Chmielno -56 10
33 33 Lubecki Marian Czaple 51 9
34 34 Gostkowski Zbigniew Rezerwa Stężyca 127 8
35 35 Poleszak Tomasz MAK-POL Gniew 82 7
36 36 Kwidzyński Mieczysław indywidualnie -35 6
37 37 Kaliszewski Edmund Hotel Zamek Gniew -94 5,5
38 - Toporek Maria Czaple 23 5
39 38 Makowski Janusz MAK-POL Gniew 27 4
40 - Ceplin Stanisław Caro Kościerzyna 4 4
41 39 Rajski Kazimierz Hotel Zamek Gniew -77 2
42 40 Dziewierski Edward Hotel Zamek Gniew -255 1
 

Gościmy

Odwiedza nas 255 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133137_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

16.11.2017 Borucino Regionalna Liga Baśki

18.11.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

19.11.2017  Gniew - VII Turniej o Topór Kata Gniewskiego

21.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

23.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

06.12.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja