Pomorsko-Kaszubska Liga ,,Baśki’’

 

 

Klasyfikacja końcowa  po  21 kolejkach ligowych

sezon 2014/2015

 

Mistrzem Pomorza w sezonie 2014/15 został

Kazimierz Rajski

 

Drużynowe Mistrzostwo Pomorza zdobyły

Zamek Gniew


 Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela


Klasyfikacja drużynowa

 miejsce  Drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Gniew Zamek 1666 235
2 2 Łubiana -226 194
3 3 Stężyca II 779 190
4 4 U Rybaka Stężyca -413 183
5 5 Radunia Borucino -235 174,5
6 6 Kościerzyna 2 32 158,5
7 8 Damroka Chmielno -32 151
8 7 Caro Kościerzyna 247 145,5
9 10 Rezerwa Stężyca 94 127,5
10 9 Orły Stężyca -926 119
11 11 GKS Sierakowice -77 24


Wyniki indywidualne

 miejsce  zawodnik  drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Rajski Kazimierz Gniew Zamek 759 74
2 2 Felskowski Maciej Caro Kościerzyna 612 67
3 4 Kurczyński Ludwik Radunia Borucino 340 59
4 6 Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca 261 56,5
5 8 Hetmański Grzegorz Łubiana 440 55
6 5 Kwidzyńska Halina Kościerzyna 2 232 55
7 3 Zwara Zbigniew Stężyca II 325 54
8 7 Wutkowski Józef Gniew Zamek 670 52
9 17 Pepliński Zdzisław Kościerzyna 2 211 49
10 11 Okrój Hubert Łubiana -346 49
11 9 Zaremba Zenon Radunia Borucino -96 48
12 21 Żołnowski Józef Damroka Chmielno 79 47
13 16 Wilma Władysław U Rybaka Stężyca 11 46,5
14 13 Dąbrowski Grzegorz Gniew Zamek 104 46
15 12 Cieszyński Zdzisław Łubiana -16 45
16 19 Dawidowski Zenon Orły Stężyca -201 45
17 10 Ringwelski Jan Łubiana -304 45
18 23 Książk Gerard Stężyca II 465 44
19 15 Toporek Maria Damroka Chmielno -27 41
20 22 Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca -321 41
21 26 Dąbrowski Kazimierz Gniew Zamek 140 40
22 20 Fierka Henryk Radunia Borucino 116 40
23 14 Czaja Witold Stężyca II -105 40
24 33 Daleka Henryka Rezerwa Stężyca 126 39
25 18 Miotke Andrzej U Rybaka Stężyca -364 39
26 31 Jendernal Ewa Stężyca II -58 38
27 32 Laska Zygmunt Rezerwa Stężyca 21 36,5
28 27 Pioch Józef Damroka Chmielno -130 36
29 29 Daleki Alojzy Rezerwa Stężyca 187 34
30 24 Cichosz Jan Orły Stężyca -489 33
31 25 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna -142 31
32 28 Kosznik Jan Caro Kościerzyna -73 28
33 30 Białk Grzegorz Damroka Chmielno 46 27
34 34 Grudzień Teresa Kościerzyna 2 -290 25
35 35 Socha Kazimierz Radunia Borucino -520 23,5
36 36 Gostkowski Zbigniew Orły Stężyca 118 23
37 37 Zegert Gerard Kościerzyna 2 -275 21
38 39 Gostkowski Leon Orły Stężyca -412 18
39 38 Stencel Józef Rezerwa Stężyca -295 14
40 40 Lubecki Marian Caro Kościerzyna -269 9
41 41 Kopytkowski Bogdan Kościerzyna 2 154 8,5
42 42 Koszałka Edmund GKS Sierakowice 69 8
43 43 Formela Tadeusz GKS Sierakowice -23 6
44 44 Domarus Jacek GKS Sierakowice -147 5




 

Gościmy

Odwiedza nas 316 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133200_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja