Pomorsko-Kaszubska Liga ,,Baśki’’

 

Klasyfikacja końcowa po   20 kolejkach ligowych

 

 

Mistrzem Pomorza w sezonie 2011/12 został  Gerard Woelke


Drużynowe Mistrzostwo Pomorza zdobył Kuzynostwo Borcz

 

 

Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa


miejsce

Drużyna
SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Kuzynostwo Borcz 3112 1430
2 2 U Rybaka Stężyca 3292 1395
3 3 Gniew Zamek 2720 1395
4 4 Bazuny Żukowo 1661 1005
5 5 Garecznica Borzesztowo 1404 965
6 8 Damroka Chmielno 1665 795
7 6 Rezerwa Sulęczyno -423 760
8 7 Nasz Dach Stężyc 173 755
9 9 Kościerzyna 2 828 635
10 10 Elekromar Stężycka Huta 308 275
11 11 Perełki Żukowo 106 210
12 12 Gryf Żukowo -289 90
13 13 Dziemiany -458 60
14 14 Pieniążkowo -668 0


Klasyfikacja indywidualna


miejsce
   
   


gracz



drużyna
SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Woelke Gerard Piotr U Rybaka Stężyca 906 797
2 2 Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca 681 782
3 3 Regliński Łukasz Bazuny Żukowo 785 765
4 4 Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca 356 719
5 8 Karliński Zdzisław Gniew Zamek 828 718
6 6 Birna Ryszerd Gniew Zamek 291 672
7 5 Zaremba Zenon Kuzynostwo Borcz 152 635
8 7 Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 157 617
9 11 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 478 601
10 10 Leman Alfons U Rybaka Stężyca 493 596
11 15 Lelek Jan Garecznica Borzesztowo 337 590
12 14 Miotke Andrzej Damroka Chmielno 296 587
13 9 Jażdzewski Jan Rezerwa Sulęczyno 249 559
14 12 Jendernal Ewa Kościerzyna 2 222 527
15 16 Stenka Stanisław Rezerwa Sulęczyno -184 512
16 22 Rajski Kazimierz Gniew Zamek -1 509
17 13 Grudzień-Tryk Teresa Kościerzyna 2 -97 504
18 18 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyc 185 498
19 28 Lelek Andrzej Garecznica Borzesztowo 301 490
20 17 Nawrocki Jan Damroka Chmielno -51 476
21 27 Wiczling Stanisław Bazuny Żukowo 415 470
22 19 Wilma Władysław Rezerwa Sulęczyno -159 459
23 26 Kaliszewski Zygmunt Kuzynostwo Borcz 369 452
24 20 Chistowski Stanisław U Rybaka Stężyca -882 433
25 21 Felskowski Maciej Rezerwa Sulęczyno -506 431
26 31 Dąbrowski Grzegorz Gniew Zamek -257 417
27 23 Bladowski Jerzy Bazuny Żukowo -125 413
28 24 Regliński Robert Bazuny Żukowo 130 412
29 32 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 157 409
30 25 Lelek Kazimierz Garecznica Borzesztowo 103 408
31 33 Lejk Jan Garecznica Borzesztowo 127 405
32 35 Żołnowski Józef Kościerzyna 2 105 374
33 38 Pioch Józef Damroka Chmielno 137 358
34 29 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyc -433 358
35 30 Baranowski Jerzy Damroka Chmielno 357 357
36 34 Regliński Rafał Bazuny Żukowo 76 327
37 43 Kreft Tadeusz Kościerzyna 2 465 295
38 39 Lachowski Edward Garecznica Borzesztowo -208 292
39 36 Białk Grzegorz Damroka Chmielno -340 290
40 37 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyc -309 240
41 48 Gostkowski Zbigniew Nasz Dach Stężyc 25 180
42 49 Makowski Leszek Gniew Zamek 63 179
43 40 Labuda Wiktor Gryf Żukowo 85 173
44 41 Naczk Władysław Kościerzyna 2 -160 169
45 42 Pelowska Małgorzata Rezerwa Sulęczyno -583 165
46 44 Laska Zygmunt Nasz Dach Stężyc -625 140
47 45 Roda Ryszard Gryf Żukowo 114 126
48 46 Cichosz Roman Elekromar Stężycka Huta 200 110
49 47 Hinc Helena Perełki Żukowo 61 110
50 50 Paczoska Józef Perełki Żukowo 45 97
51 51 Ziółkowski Ryszard indywidualnie -248 95
52 52 Okuniewski Brunon Gryf Żukowo 161 90
53 53 Formela Zygmunt Gryf Żukowo -144 89
54 54 Markowska Anna Perełki Żukowo -86 74
55 55 Wiczkowski Mirosław Elekromar Stężycka Huta 70 65
56 56 Staniek Bronisław indywidualnie 38 56
57 57 Książek Gerard Elekromar Stężycka Huta -115 45
58 58 Borzeszkowski Ryszard Dziemiany -56 38
59 59 Czapiewski Franciszek Dziemiany -306 35
60 60 Gostkowski Józef Elekromar Stężycka Huta 17 28
61 61 Formela Wiesław Gryf Żukowo -344 28
62 62 Lemman Jan Dziemiany -12 0
63 63 Kosznik Jan Pieniążkowo -37 0
64 64 Dąbrowski Stanisław Pieniążkowo -81 0
65 65 Gańcza Kazimierz Dziemiany -84 0
66 66 Kwidzyńska Halina indywidualnie -90 0
67 67 Pawłowski Zygmunt indywidualnie -126 0
68 68 Moczyński Władysław Pieniążkowo -250 0
69 69 Szambowski Kazimierz Pieniążkowo -300 0
70 70 Damarzk Kazimierz indywidualnie -688 0
 

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_131047_resize.jpg

Najbliższe Turnieje


19.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baski

26.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baśki

08.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

09.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

12.11.2017  Łubiana - Polska Liga Baśki

16.11.2017 Borucino Regionalna Liga Baśki

18.11.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

21.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

23.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja