Pomorsko-Kaszubska Liga ,,Baśki’’

 

Klasyfikacja końcowa po 20 kolejkach ligowych

zakończonego sezonu 2010/2011

 

 

Mistrzem Pomorza w sezonie 2010/11 został 

Kazimierz Lelek

 

Drużynowe Mistrzostwo Pomorza zdobyła

Garecznica Borzesztowo



Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela


Klasyfikacja drużynowa

 

miejsce

 

Drużyna

SUMA - punktacja

małe

duże

1

1

Garecznica Borzesztowo 2936 1450

2

2

U Rybaka Stężyca 2981 1310

3

3

GKS Sierakowice 1797 1140

4

4

Nasz Dach Stężyca 1257 1105

5

5

Kuzynostwo Borcz 1926 995

6

6

Bociany Gdańsk 463 350

Klasyfikacja indywidualna

 

miejsce

 

gracz

 

drużyna

SUMA - punktacja

małe

duże

1

3

Lelek Kazimierz Garecznica Borzesztowo 869 915

2

1

Domarus Jacek GKS Sierakowice 660 909

3

2

Woelke Gerard Piotr U Rybaka Stężyca 229 828

4

6

Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 568 769

5

4

Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca 449 763

6

5

Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca 326 739

7

7

Lejk Jan Garecznica Borzesztowo 539 713

8

11

Lelek Jan Garecznica Borzesztowo 476 697

9

10

Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 107 629

10

8

Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca -237 622

11

9

Leman Alfons U Rybaka Stężyca 779 615

12

12

Drewa Franciszek Kuzynostwo Borcz 305 615

13

13

Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 262 596

14

15

Miotke Andrzej GKS Sierakowice -130 564

15

16

Konkel Henryk GKS Sierakowice -579 533

16

14

Meina Ewa GKS Sierakowice -86 506

17

18

Staniek Bronislaw Garecznica Borzesztowo 235 487

18

20

Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 342 485

19

19

Nawrocki Jan Nasz Dach Stężyca -34 475

20

25

Naczk Wladysław U Rybaka Stężyca 5 466

21

17

Wilma Władysław Bociany Gdańsk 482 451

22

23

Chistowski Stanislaw Kuzynostwo Borcz -1498 410

23

21

Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca -136 366

24

22

Felskowski Maciej GKS Sierakowice -209 365

25

26

Pryczkowski Waldemar Nasz Dach Stężyca -461 354

26

24

Lelek Andrzej Garecznica Borzesztowo -50 321

27

34

Lachowski Edward Garecznica Borzesztowo -361 292

28

27

Zaremba Zenon Kuzynostwo Borcz -238 289

29

28

Kobiela Szczepan Bociany Gdańsk 133 283

30

29

Faliszek Władysław Bociany Gdańsk -85 248

31

30

Kosikowski Zdzisław Bociany Gdańsk -140 235

32

31

Spryszyński Wiesław Bociany Gdańsk 230 233

33

32

Zwara Zbigniew U Rybaka Stężyca 31 219

34

33

Białk Grzegorz Bociany Gdańsk 4 180

35

35

Bednarek Jan Nasz Dach Stężyca -77 70

36

36

Ugowski Mirosław GKS Sierakowice -38 60
 

Gościmy

Odwiedza nas 317 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_131223_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja