Pomorsko-Kaszubska Liga ,,Baśki’’

 

Klasyfikacja KOŃCOWA po    20 kolejkach ligowych


 

Mistrzem Pomorza w sezonie 2009/10 został 

 

Kazimierz Socha

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwo Pomorza zdobyła

 

Garecznica Borzesztowo



Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela


Klasyfikacja indywidualna

miejsce gracz drużyna SUMA - punktacja
punkty +/-
1 2 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 820 1189
2 1 Lelek Kazimierz Garecznica Borzestowo 801 238
3 3 Domarus Jacek GKS Sierakowice 743 522
4 9 Baranowski Jerzy Damroka Chmielno 716 930
5 4 Ugowski Mirosław Kaszëbë Baszka N.Karczma 679 662
6 10 Woelke Gerard Obojan Stężyca 663 434
7 7 Lelek Jan Garecznica Borzestowo 636 877
8 15 Miotke Andrzej Damroka Chmielno 604 397
9 6 Grudzień Tryk Teresa Sokół Stężyca 602 711
10 11 Lejk Jan Garecznica Borzestowo 593 252
11 8 Staniek Bronisław Garecznica Borzestowo 592 250
12 12 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 590 725
13 5 Zaremba Zenon Kaszëbë Baszka N.Karczma 575 589
14 14 Darznik Andrzej GKS Sierakowice 551 169
15 19 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 538 435
16 16 Marciniak Zbigniew Kaszëbë Baszka N.Karczma 522 236
17 17 Konkel Henryk GKS Sierakowice 518 199
18 13 Naczk Władysław Nasz Dach Stężyca 513 1
19 20 Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 491 74
20 24 Chmurzyński Wiesław Obojan Stężyca 434 -6
21 23 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca 432 303
22 18 Książek Gerard Sokół Stężyca 431 416
23 21 Zwara Zbigniew Sokół Stężyca 405 657
24 22 Okrój Hubert Kaszëbë Baszka N.Karczma 397 -1036
25 26 Chistowski Andrzej Sokół Stężyca 386 -8
26 27 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 385 10
27 25 Lelek Andrzej Garecznica Borzestowo 376 223
28 31 Chistowski Stanisław Kuzynostwo Borcz 370 -929
29 30 Nawrocki Jan Nasz Dach Stężyca 356 149
30 28 Darznik Kazimierz GKS Sierakowice 350 -257
31 29 Leman Alfons Rzaźniki Żukowo 330 445
32 32 Lachowski Edward Garecznica Borzestowo 311 -56
33 39 Białk Grzegorz Damroka Chmielno 308 8
34 33 Węsierski Bogdan Sokół Stężyca 307 -230
35 34 Toporek Maria Kuzynostwo Borcz 284 52
36 35 Ugowski Roman Kaszëbë Baszka N.Karczma 257 -14
37 38 Drewa Franciszek Kuzynostwo Borcz 247 -450
38 36 Spryszyński Wiesław Bociany 226 134
39 37 Hinc Władysław Damroka Chmielno 218 466
40 47 Pelowska Małgorzata GKS Sierakowice 208 -697
41 40 Faliszek Władysław Bociany 200 -100
42 41 Felskowski Maciej Kaszëbë Baszka N.Karczma 159 -696
43 55 Wilma Władysław Sokół Stężyca 150 -1721
44 42 Proch Kazimierz Echo Gdynia 149 16
45 43 Bednarek Jan Obojan Stężyca 148 -635
46 44 Ojowski Radosław Rzaźniki Żukowo 144 175
47 45 Pioch Józef Damroka Chmielno 142 -265
48 46 Tarnowski Norbert GKS Sierakowice 142 -642
49 48 Meina Ewa Rzaźniki Żukowo 139 138
50 49 Jurkiewicz Stanisław Echo Gdynia 136 200
51 50 Kobiela Szczepan Bociany 135 -32
52 51 Waliński Bronislaw Kaszëbë Baszka N.Karczma 135 -311
53 52 Zaworski Jerzy Obojan Stężyca 129 -328
54 53 Duzowski Bolesław Echo Gdynia 127 -33
55 54 Kosikiwski Zdzisław Bociany 122 -268
56 56 Lewna Marek Damroka Chmielno 117 101
57 57 Jankowski Adam Echo Gdynia 100 -319
58 58 Formela Wiesław Rzaźniki Żukowo 75 128
59 59 Markowska Anna Perełki Żukowo 55 75
60 60 Klinkosz Brunon Obojan Stężyca 55 -765
61 61 Wróbel Hanna Damroka Chmielno 45 63
62 62 Rybakowski Piotr Perełki Żukowo 40 -129
63 63 Kaszuba Jerzy Perełki Żukowo 38 -146
64 64 Szafek Roman Bociany 34 -91
65 65 Ruszczyk Kazimierz Echo Gdynia 34 -108
66 66 Ceplin Stanisław Perełki Żukowo 33 24
67 67 Milewczyk Henryk Obojan Stężyca 33 -183
68 68 Kwidzińska Halina Perełki Żukowo 32 -48
69 69 Oleszczyk Marian Echo Gdynia 31 -1

 

 Klasyfikacja drużynowa

miejsce Drużyna SUMA - punktacja
punkty +/-
1 1 Garecznica Borzestowo 1565 4626
2 3 Kuzynostwo Borcz 1445 3352
3 2 Kaszëbë Baszka N.Karczma 1295 2032
4 4 GKS Sierakowice 1070 2195
5 5 Nasz Dach Stężyca 1065 2685
6 6 Sokół Stężyca 835 1412
7 7 Damroka Chmielno 620 1083
8 8 Obojan Stężyca 330 -660
9 9 Echo Gdynia 215 -44
10 10 Bociany 190 -33
11 11 Rzeźniki Żukowo 45 78
12 12 Perełki Żukowo 40 -78
 

Gościmy

Odwiedza nas 322 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133221_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja