Pomorsko - Kaszubska Liga ,,Baśki"

Oznaczenie -

,,/" zawodnik, drużyna nie startował w Grand Prix Pomorsko - Kaszubskiej Ligi ,,Baśki”
*/* zawodnik startuje indywidualnie w Pomorsko - Kaszubskiej lidze ,,Baśki”

 

Mistrzem Pomorza w sezonie 2008/2009 został 

Zbigniew Piastowski

 

Drużynowe Mistrzostwo Pomorza zdobyła

Bar "u Andrzeja"

 

 

Klasyfikacja po    20 turniejach


Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

miejsce

Drużyna

SUMA - punktacja

punkty

+/-

1

5

Bar "u Andrzeja" 1055 3419

2

1

Damroka Chmielno 1055 2977

3

2

Sokół Stężyca 985 3148

4

3

GKS Sierakowice 980 3654

5

4

Orły Kartuzy 945 2926

6

6

Sami Swoi Miłoszewo 935 2727

7

8

Dragon Gdynia 890 2899

8

7

Garecznica Borzestowo 865 2581

9

9

Caro Kościerzyna 770 2032

10

11

Nasz Dach Stężyca 760 1471

11

10

Kuzynostwo Borcz 710 1632

12

13

Joniny Karsin 575 1115

13

12

Sporting Leźno 520 1175

14

14

Perełki Żukowo 520 1069

15

15

Kaszëbë Baszka Nowa Karczma 430 824

16

16

Jedynka Kościerzyna 380 220

17

17

Kuter Łeba 140 403

 

Klasyfikacja panów

miejsce

gracz

drużyna

SUMA - punktacja

punkty

+/-

1

1

Piastowski Zbigniew Sporting Leźno 738 1239

2

2

Woelke Piotr Sokół Stężyca 732 1077

3

10

Baranowski Karol GKS Sierakowice 597 417

4

3

Czarnowki Michał Bar "u Andrzeja" 590 1085

5

14

Nawrocki Jan Nasz Dach Stężyca 531 488

6

4

Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 530 775

7

6

Darznik Kazimierz Sami Swoi Miłoszewo 499 363

8

8

Daleki Brunon Damroka Chmielno 488 627

9

21

Lejk Jan Garecznica Borzestowo 486 718

10

12

Domarus Jacek GKS Sierakowice 484 -555

11

20

Konkel Henryk GKS Sierakowice 483 516

12

32

Bucholz Marian Bar "u Andrzeja" 482 892

13

5

Treder Zenon Dragon Gdynia 481 14

14

7

Pioch Józef Damroka Chmielno 478 777

15

13

Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 475 595

16

11

Lachowski Edward Garecznica Borzestowo 474 343

17

19

Kosznik Jan Caro Kościerzyna 473 336

18

15

Bobrucki Kazimierz Orły Kartuzy 463 753

19

17

Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 452 620

20

9

Wilma Władysław Sokół Stężyca 452 475

21

16

Darznik Andrzej Sami Swoi Miłoszewo 432 371

22

25

Joskowski Janusz Sami Swoi Miłoszewo 431 202

23

23

Kwidziński Jan Orły Kartuzy 430 774

24

59

Łącki Jacek Bar "u Andrzeja" 409 528

25

18

Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 409 78

26

27

Chistowski Andrzej Sokół Stężyca 406 -89

27

30

Lelek Kazimierz Garecznica Borzestowo 397 420

28

51

Czarniecki Andrzej Dragon Gdynia 394 186

29

26

Makurat Henryk Damroka Chmielno 387 -37

30

22

Migowski Benedykt GKS Sierakowice 364 421

31

24

Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna 358 -87

32

45

Duszyński Jarosław Dragon Gdynia 354 143

33

63

Mazur Kazimierz Joniny Karsin 353 -37

34

50

Gembicki Andrzej Sporting Leźno 347 18

35

46

Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 345 162

36

33

Napiontek Tadeusz Bar "u Andrzeja" 344 326

37

61

Baranowski Jerzy Damroka Chmielno 343 -216

38

31

Ugowski Roman Kaszëbë Baszka Nowa Karczma 338 45

39

29

Chistowski Stanisław Kuzynostwo Borcz 338 -747

40

36

Marciniak Zbigniew Dragon Gdynia 334 -204

41

42

Andrzejczyk Witold GKS Sierakowice 333 -16

42

64

Naczk Władysław Nasz Dach Stężyca 332 -186

43

34

Szafek Roman Joniny Karsin 327 194

44

43

Kur Marian Orły Kartuzy 320 355

45

44

Darznik Jacek Sami Swoi Miłoszewo 315 -223

46

28

Darznik Marian Sami Swoi Miłoszewo 313 -344

47

55

Markowski Hubert Perełki Żukowo 311 -269

48

39

Staniek Bronisław Garecznica Borzestowo 308 228

49

52

Waliński Bronislaw Kaszëbë Baszka Nowa Karczma 307 62

50

40

Bruski Michał Bar "u Andrzeja" 305 -132

51

49

Spryszyński Wiesław Joniny Karsin 300 17

52

38

Miotke Andrzej Damroka Chmielno 295 106

53

35

Zwara Zbigniew Sokół Stężyca 286 147

54

62

Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 282 -273

55

37

Węsierski Bogdan Sokół Stężyca 279 -187

56

53

Brzeski Franciszek Sporting Leźno 278 -173

57

67

Faliszek Władysław Joniny Karsin 272 213

58

68

Ceplin Czesław Caro Kościerzyna 269 129

59

41

Młyński Zygmunt Sporting Leźno 269 -168

60

56

Frankowski Dariusz Orły Kartuzy 256 128

61

57

Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 252 -150

62

47

Zaremba Zenon Kaszëbë Baszka Nowa Karczma 247 -70

63

54

Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna 245 -321

64

48

Kwidziński Eugeniusz Orły Kartuzy 235 125

65

66

Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 231 -607

66

58

Okrój Hubert Jedynka Kościerzyna 230 -170

67

60

Lelek Andrzej Garecznica Borzestowo 196 -370

68

70

Ugowski Mirosław Kaszëbë Baszka Nowa Karczma 193 -373

69

65

Laska Józef Bar "u Andrzeja" 168 -275

70

71

Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca 158 -443

71

69

Dziemiańczyk Jerzy Kuter Łeba 149 83

72

75

Drewa Franciszek Kuzynostwo Borcz 122 -305

73

76

Formela Wiesław Jedynka Kościerzyna 101 -1219

74

72

Dziemiańczyk Andrzej Kuter Łeba 97 159

75

73

Chmurzyński Wiesław Sokół Stężyca 95 -74

76

74

Cirzon Stanisław Nasz Dach Stężyca 95 -113

77

77

Lubecki Marian Caro Kościerzyna 69 -236

78

78

Stencel Zygmunt Jedynka Kościerzyna 67 -41

79

81

Błażys Włodzimierz Joniny Karsin 54 -265

80

79

Szymikowski Franciszek Kuter Łeba 53 -121

81

80

Malz Mirosław Sporting Leźno 44 -1458

82

82

Kozioł Jan Kuter Łeba 12 -232

83

83

Lelek Jan Garecznica Borzestowo 0 0

 

Klasyfikacja pań

 

   

SUMA - punktacja

miejsce

gracz

drużyna

punkty

+/-

1

1

Marciniak Helena Dragon Gdynia 460 416

2

2

Grudzień-Tryk Teresa Jedynka Kościerzyna 428 328

3

3

Kwidzińska Halina Perełki Żukowo 407 586

4

4

Markowska Anna Perełki Żukowo 350 -249

5

6

Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna 289 -53

6

7

Socha Barbara Kuzynostwo Borcz 240 -816

7

5

Formela Regina Perełki Żukowo 230 -407

8

8

Hinc Helena Perełki Żukowo 179 -754

9

9

Ugowska Bożena Kaszëbë Baszka Nowa Karczma 140 -91

10

10

Meina Ewa GKS Sierakowice 110 -467

11

11

Ugowska Irena Kaszëbë Baszka Nowa Karczma 20 -368

12

12

Pelowska Małgorzata Damroka Chmielno 19 -1188

13

13

Kozioł Irena Kuter Łeba 9 -86
 

Gościmy

Odwiedza nas 340 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133105_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja