Pomorsko - Kaszubska Liga ,,Baśki" ŻUBR
 
Oznaczenie -,, |" zawodnik, drużyna nie startuje w Lidze
*** zawodnik startował indywidualnie, wynik nie był liczony do drużyny
*/* zawodnik startuje indywidualnie w Pomorsko-Kaszubskiej Lidze ,,Baśki" ŻUBR

DO POBRANIA - tabela

Klasyfikacja drużynowa
Lp. Drużyna pkt plus/minus
1 Dragon Gdynia 1025 4474
2 Rodzina Perełki Żukowo 780 2750
3 Damroka Chmielno 765 2523
4 Sokół Stężyca 755 2823
5 Jedynka Kościerzyna 680 2271
6 GKS Sierakowice 665 2664
7 Caro Kościerzyna 640 2254
8 Nasz Dach Stężyca 595 2143
9 Garecznica Borzestowo 585 1789
10 ZKP Mestwin Nowa Karczma 565 2168
11 Joniny Karsin 515 1529
12 Sporting Leźno 495 515
13 Gryf Żukowo 490 1236
14 Betk Sierakowice 475 1249
15 Sami Swoi Strzepcz 455 1319
16 Orły Kartuzy 400 1358
17 Dusza Gdynia 395 416
18 Kuzynostwo Borcz 395 798
19 Emeryci Mrzezino 365 211
20 Pianka Gdynia 310 610
21 Bar ,,u Andrzeja" Brusy 220 -227
22 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta 100 330
23 Grotex Tuchlino 80 -66
24 Szumleś City 80 -1306
25 Roch Werblinia 60 -271
26 Kaszub Boys Pruszcz Gdański 20 -226
27 Labuda Borzestowo 0 -292




Klasyfikacja indywidualna pań




Lp. Nazwisko i imię pkt plus/minus
1 Hinc Helena - Rodzina Perełki Żukowo 329 617
2 Grudzień Tryk Teresa - Emeryci Mrzezino 306 569
3 Markowska Anna - Rodzina Perełki Żukowo 297 73
4 Formela Regina - Rodzina Perełki Żukowo 268 98
5 Wróbel Hanna - Jedynka Kościerzyna 258 -187
6 Marciniak Helena - Emeryci Mrzezino 217 -386
7 Toporek Maria - Kuzynostwo Borcz 210 -386
8 Ugowska Bożena - Mestwin ZKP Nowa Karczma 208 -100
9 Szczypior Grażyna - Emeryci Mrzezino 182 -536
10 Socha Barbara - Kuzynostwo Borcz 180 -491
11 Pelowska Małgorzata - Damroka Chmielno 98 -659
12 Mejna Ewa - GKS Sierakowice 80 -213
13 Buczkowska Małgorzta -Kaszub Boys Pruszcz Gdański 40 -294




Klasyfikacja indywidualna panów




Lp. Nazwisko i imię pkt plus/minus
1 Okrój Hubert - Jedynka Kościerzyna 520 1061
2 Putkowski Tomasz - Dragon Gdynia 515 746
3 Konkel Henryk - GKS Sierakowice 487 604
4 Proch Kazimierz - Pianka Gdynia 479 930
5 Paczoszka Józef - Rodzina Perełki Żukowo 467 266
6 Domarus Jacek - GKS Sierakowice 458 754
7 Zduńczyk Waldemar - Dragon Gdynia 449 782
8 Piastowski Zbigniew - Sporting Leźno 442 395
9 Leyk Jan - Garecznica Borzestowo 433 368
10 Zwara Zbigniew - Sokół Stężyca 430 828
11 Labuda Mieczysław - Betk Sierakowice 423 662
12 Balewski Mieczysław - Dragon Gdynia 418 760
13 Labuda Wiktor - Gryf Żukowo 385 869
14 Nawrocki Jan - Nasz Dach Steżyca 382 735
15 Zaremba Zenon - Mestwin ZKP Nowa Karczma 377 382
16 Wróbel Tomasz - Jedynka Kościerzyna 362 514
17 Jaszczyszyn Mirosław - Pianka Gdynia 359 274
18 Wilma Władysław - Sokół Stężyca 356 141
19 Makurat Henryk - Damroka Chmielno 350 449
20 Lubecki Marian - Caro Kościerzyna 335 -15
21 Baranowski Jerzy - Damroka Chmielno 334 514
22 Kaliszewski Zygmunt - Caro Kościerzyna 333 334
23 Cichosz Jan - Nasz Dach Stężyca 329 306
24 Czarnecki Andrzej - Dusza Gdynia 327 748
25 Dalecki Zbigniew - Betk Sierakowice 326 -68
26 Migowski Benedykt - GKS Sierakowice 321 358
27 Studziński Zbigniew - Mestwin ZKP Nowa Karczma 320 350
28 Woelke Piotr - Sokół Stężyca 320 490
29 Kaliszewski Jan - Caro Kościerzyna 313 233
30 Pioch Józef - Damroka Chmielno 311 410
31 Darżnik Andrzej - Sami Swoi Strzepcz 297 241
32 Błażys Włodzimierz - Joniny Karsin 293 633
33 Zalewski Jan - Betk Sierakowice 290 440
34 Gembicki Andrzej - Sporting Leźno 289 446
35 Meyer Tadeusz - Sami Swoi Strzepcz 278 615
36 Młyński Zygmunt - Sporting Leźno 276 93
37 Laska Józef - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 273 112
38 Formela Zygmunt - Gryf Żukowo 272 -595
39 Ugowski Mirosław - Mestwin ZKP Nowa Karczma 266 -56
40 Matysiak Marian - Dragon Gdynia 263 341
41 Fierka Henryk - Kuzynostwo Borcz 263 426
42 Miotke Andrzej - Damroka Chmielno 258 -176
43 Lachowski Edward - Garecznica Borzestowo 257 144
44 Labuda Władysław - Gryf Żukowo 255 30
45 Mejer Kazimierz - Nasz Dach Stężyca 249 530
46 Ceplin Mieczysław - Caro Kościerzyna 248 9
47 Bucholc Marian - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 247 -509
48 Treder Zenon - Dragon Gdynia 236 126
49 Lelek Andrzej - Garecznica Borzestowo 224 -165
50 Węsierski Bogdan - Sokół Stężyca 224 0
51 Marciniak Zbigniew - Emeryci Mrzezino 224 156
52 Baranowski Karol - GKS Sierakowice 219 178
53 Szpryszyński Wiesław - Joniny Karsin 213 116
54 Lelek Kazimierz - Garecznica Borzestowo 205 85
55 Joskowski Janusz - Sami Swoi Strzepcz 201 77
56 Kwidziński Eugeniusz - Orły Kartuzy 200 355
57 Faliszek Władysław - Joniny Karsin 199 388
58 Chistowski Andrzej - Sokół Stężyca 197 -305
59 Somkowski Bogdan - Pianka Gdynia 193 184
60 Naczk Władysław - Nasz Dach Stężyca 191 246
61 Stefański Marek - Gryf Żukowo 181 55
62 Kurczyński Ludwik - Kuzynostwo Borcz 176 -139
63 Socha Kazimierz - Kuzynostwo Borcz 175 -64
64 Grota Zbigniew - Grotex Tuchlino 171 446
65 Napiontek Tadeusz - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 170 -192
66 Bruski Michał */* 167 230
67 Kwidziński Jan - Orły Kartuzy 166 21
68 Frankowski Dariusz - Orły Kartuzy 163 365
69 Bobrucki Kazimierz - Orły Kartuzy 158 22
70 Okuniewski Brunon - Gryf Żukowo 157 -258
71 Ceplin Czesław - Caro Kościerzyna 155 101
72 Derra Franciszek - Szumleś City 144 -103
73 Stencel Zygmunt - Jedynka Kościerzyna 141 -304
74 Brzeski Ireneusz - Dusza Gdynia 140 -595
75 Kur Marian - Orły Kartuzy 139 -473
76 Markowski Hubert - Rodzina Perełki Żukowo 139 -178
77 Daleki Brunon - Damroka Chmielno 138 235
78 Andrzejczyk Witold - GKS Sierakowice 136 -336
79 Drewa Andrzej - Kuzynostwo Borcz 136 -74
80 Duszyński Jarosław - Dusza Gdynia 131 -336
81 Formela Wiesław - Jedynka Kościerzyna 131 -1
82 Krampa Józef - Dragon Gdynia 131 131
83 Lelek Jan - Garcznica Borzestowo 128 -139
84 Mazur Kazimierz - Joniny Karsin 128 190
85 Ruszczyk Kazimierz - Dusza Gdynia 128 218
86 Gojka Antoni - Emeryci Mrzezino 127 -161
87 Brzeski Franciszek - Sporting Leźno 122 -369
88 Łącki Jacek - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 118 -476
89 Łącki Grzegorz - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 116 -597
90 Buczkowski Ryszard - Kaszub Boys - Pruszcz Gd 113 110
91 Mosiński Henryk - Mestwin ZKP Nowa Karczma 108 -466
92 Czarnowski Michał - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 107 -458
93 Darżnik Marian - Sami Swoi Strzepcz 106 -438
94 Szafek Romuald - Joniny Karsin 104 -212
95 Muchowski Stanisław - Szumleś City 103 -424
96 Engelbrecht Stanisław - Sami Swoi Strzepcz 99 -579
97 Ugowski Roman - Mestwin ZKP Nowa Karczma 99 -187
98 Ropela Witold - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta 98 183
99 Labuda Kazimierz - Betk Sierakowice 95 1
100 Grochowski Wiesław - Szumleś City 87 -500
101 Treder Zygmunt - Sporting Leźno 85 -694
102 Zoch Sławomir - Pianka Gdynia 73 -243
103 Oleszczyk Mariusz - Dusza Gdynia 70 57
104 Kalkowski Brunon - Sporting Leźno 64 -900
105 Stolec Stanisław - Dusza Gdynia 60 105
106 Kopania Bogdan - Kaszub Boys Pruszcz Gd 58 65
107 Radomski Mieczysław - Szumleś City 55 -329
108 Dawidowski Zenon - Nasz Dach Stężyca 53 68
109 Gostkowski Zbigniew - Sokół Steżyca 51 -55
110 Radtke Henryk - Roch Werblinia 51 74
111 Cirzon Stanisław - Nasz Dach Stężyca 50 -257
112 Jankowski Adam - Pianka Gdynia 39 -700
113 Piperski Henryk - Nasz Dach Stężyca 39 -378
114 Blaar Jan - Roch Werblinia 39 -15
115 Klinkosz Henryk - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta 37 79
116 Gliszczyński Marek */* 37 134
117 Joskowski Waldemar - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta 36 -27
118 Kendzierski Andrzej - Gryf Żukowo 33 97
119 Labuda Tadeusz - Betk Sierakowice 32 -161
120 Kopania Grzegorz - Kaszub Boys Pruszcz Gd 31 12
121 Mejna Gerard - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta 28 11
122 Jurkiewicz Stanisław - Pianka Gdynia 28 92
123 Łysakowski Roman - Dusza Gdynia 26 -593
124 Wenta Kazimierz - Betk Sierakowice 22 -618
125 Piontke Marcin - Roch Werblinia 21 -209
126 Lawrenc Franciszek - Grotex Tuchlino 17 60
127 Labuda Edmund - Labuda Borzestowo 13 34
128 Jankowski Zbigniew - Dusza Gdynia 12 -138
129 Szmaglik Alfons */* 11 -202
130 Hollender Zbigniew - Roch Werblinia 3 12
131 Drywa Andrzej*/* 2 -34
132 Klein Stanisław -Roch Werblinia 1 -264
133 Kopania Waldemar - Kaszub Boys Pruszcz Gdański 1 -48
134 Żywicki Kazimierz - Grotex Tuchlino 0 -280
135 Labuda Leszek - Labuda Borzestowo 0 -215
136 Kwidziński Kazimierz - Roch Werblinia 0 -189
137 Zaborowski Stanisław - Caro Kościerzyna 0 -118
138 Labuda Marek - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta 0 -89
139 Cyrzan Bronisław - Labuda Borzestowo 0 -65
140 Duszyński Wacław - Dusza Gdynia 0 -57
141 Cirocki Stanisław - Labuda Borzestowo 0 -46
 

Gościmy

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133216_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja