Pomorsko - Kaszubska Liga ,,Baśki" DROBGEN

Oznaczenie -

,,/" zawodnik, drużyna nie startował w Grand Prix Pomorsko - Kaszubskiej Ligi ,,Baśki” DROBGEN

*/* zawodnik startuje indywidualnie w Pomorsko - Kaszubskiej lidze ,,Baśki” DROBGEN

DO POBRANIA - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

Lp. Drużyna pkt plus/minus
1 Caro Kościerzyna 830 2085
2 Sporting Leźno 820 1114
3 Garecznica Borzestowo 765 1146
4 Dragon Gdynia 735 1385
5 Orły Kartuzy 715 681
6 Mestwin ZKP Nowa Karczma 690 746
7 Gryf Żukowo 660 1184
8 Bar ,,u Andrzeja'' Brusy 660 1048
9 Pianka Gdynia 655 934
10 Sokół Stężyca 645 1693
11 Rodzina Żukowo 630 1466
12 Grotex Tuchlino 615 1687
13 Damroka Chmielno 610 691
14 Emeryci Mrzezino 565 1004
15 Chylonia Gdynia 560 947
16 Jedynka Kościerzyna 525 1137
17 ,,u Dziadka" Żukowo 525 -353
18 Białe Kruki Kartuzy 380 202
19 Szumleś City 310 312
20 Kuzynostwo Borcz 280 -383
21 FBR Gostomski Lipusz 260 -1761
22 Labuda Borzestowo 150 -498
23 Super Team Nowa Karczma 140 -33
24 Czaple 120 -515
25 Miechucino 80 -775
26 Drywa Sierakowice 80 -1586
27 Żołnowscy Mezowo 50 -665
28 Kożyczkowo 40 34
29 ZKP Stężyca 25 -511
30 Roch Werblinia 25 -514
31 Murkaz Paczewo 20 35
32 Tuchlino 0 -178
33 WKS Brda Męcikał 0 -207




Klasyfikacja indywidualna pań

Lp. Nazwisko i imię pkt plus/minus
1 Markowska Anna - Rodzina Żukowo 370 819
2 Ugowska Bożena - Mestwin ZKP Nowa Karczma 322 580
3 Marciniak Helena - Emeryci Mrzezino 305 -76
4 Hinc Helena - Rodzina Żukowo 264 463
5 Wróbel Hanna - Jedynka Kościerzyna 252 341
6 Grudzień - Tryk Teresa - Emeryci Mrzezino 250 113
7 Toporek Maria - Kuzynostwo Borcz 249 206
8 Wróbel Teresa - Super Team Nowa Karczma 209 313
9 Formela Regina - Rodzina Żukowo 199 -111
10 Olszewska Aleksandra - Jedynka Kościerzyna 164 262
11 Szczypior Grażyna - Emeryci Mrzezino 150 -103
12 Socha Barbara - Kuzynostwo Borcz 143 -403
13 Szyca Ludwika - Białe Kruki Kartuzy 137 -728
14 Kuszowska Lidia - Białe Kruki 100 -589
15 Pelowska Małgorzata - Kuzynostwo Borcz 75 -693
16 Bołtruczyk Maria*/* 60 -82
17 Zoch Agata - Chylonia Gdynia 40 -545
18 Piepiórka Janina - Drywa Sierakowice 20 -113
19 Daleka Henryka - Czaple 7 -408




Klasyfikacja indywidualna panów




Lp. Nazwisko i imię pkt plus/minus
1 Dalecki Zbigniew - Grotex Tuchlino 563 1473
2 Gembicki Andrzej - Sporting Leźno 549 777
3 Okuniewski Brunon - Gryf Żukowo 548 1256
4 Marciniak Zbigniew - Emeryci Mrzezino 518 1279
5 Wilma Władysław - Sokół Stężyca 500 614
6 Balewski Mieczysław - Dragon Gdynia 479 923
7 Nawrocki Jan - Sokół Steżyca 470 813
8 Somkowski Bogdan - Pianka Gdynia 454 1031
9 Labuda Wiktor - Gryf Żukowo 450 912
10 Bruski Michał - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 438 259
11 Kwidziński Eugeniusz - Orły Kartuzy 434 436
12 Lelek Jan - Garcznica Borzestowo 421 688
13 Zduńczyk Waldemar - Dragon Gdynia 421 583
14 Napiontek Tadeusz - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 419 785
15 Czarnowski Michał - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 419 334
16 Janikowski Andrzej - Super Team Nowa Karczma 412 575
17 Miotke Andrzej - Damroka Chmielno 411 337
18 Zduńczyk Zdzisław - Dragon Gdynia 408 720
19 Lejk Jan - Garecznica Borzestowo 398 516
20 Proch Kazimierz - Chylonia Gdynia 391 745
21 Frankowski Dariusz - Orły Kartuzy 387 460
22 Młyński Zygmunt - Sporting Leźno 386 529
23 Lewańczyk Leon - ,,u Dziadka" Żukowo 379 396
24 Okrój Hubert - Jedynka Kościerzyna 373 344
25 Ugowski Mirosław - Mestwin ZKP Nowa Karczma 371 61
26 Kaliszewski Jan - Caro Kościerzyna 369 513
27 Kaliszewski Zygmunt - Caro Kościerzyna 368 688
28 Lubecki Marian - Caro Kościerzyna 347 336
29 Kwidziński Jan - Orły Kartuzy 330 273
30 Socha Kazimierz - Kuzynostwo Borcz 327 690
31 Makurat Henryk - Damroka Chmielno 320 167
32 Piastowski Zbigniew - Sporting Leźno 319 94
33 Jurkiewicz Stanisław - Chylonia Gdynia 317 327
34 Węsierski Bogumił - Sokół Stęzyca 309 164
35 Kuszowski Marian - Białe Kruki 296 607
36 Lelek Kazimierz - Garecznica Borzestowo 290 -147
37 Zwara Zbigniew - Sokół Stężyca 286 402
38 Wróbel Tomasz - Jedynka Kościerzyna 286 214
39 Mosiński Henryk - Mestwin ZKP Nowa Karczma 284 65
40 Fierka Henryk - Kuzynostwo Borcz 278 -290
41 Bobrucki Kazimierz - Orły Kartuzy 276 -98
42 Zaremba Zenon - Mestwin ZKP Nowa Karczma 269 367
43 Ceplin Mieczysław - Caro Kościerzyna 268 439
44 Kurczyński Ludwik - Kuzynostwo Borcz 268 387
45 Lelek Andrzej - Garecznica Borzestowo 264 127
46 Pioch Józef - Damroka Chmielno 264 -513
47 Studziński Zbigniew - Mestwin ZKP Nowa Karczma 262 367
48 Markowski Hubert - Rodzina Zukowo 258 282
49 Stefański Marek - Gryf Żukowo 243 139
50 Czarniecki Andrzej */* 242 -21
51 Formela Wiesław - ,,u Dziadka" Żukowo 237 -178
52 Spierewka Czesław - FBR Gostomski Lipusz 229 92
53 Ruszczyk Kazimierz - Chylonia Gdynia 228 -261
54 Baranowski Jerzy - Damroka Chmielno 227 -43
55 Putkowski Tomasz - Dragon Gdynia 224 -417
56 Domarus Jacek - Białe Kruki Kartuzy 224 -431
57 Szyca Zygmunt - Białe Kruki Kartuzy 223 480
58 Muchowski Stanisław - Szumleś City 216 54
59 Oleszczyk Mariusz - Pianka Gdynia 214 -170
60 Zalewski Jan - Grotex Tuchlino 213 592
61 Ceplin Czesław - Caro Kościerzyna 212 245
62 Ugowski Roman - Mestwin ZKP Nowa Karczma 207 -223
63 Rybakowski Piotr */* 204 536
64 Zoch Sławomir - Chylonia Gdynia 203 -68
65 Duszyński Jarosław*/* 202 -184
66 Trepczyk Marek - Gryf Żukowo 199 599
67 Stormann Michał - FBR Gostomski Lipusz 199 162
68 Lachowski Edward - Garecznica Borzestowo 199 -373
69 Herbasz Antoni - Pianka Gdynia 196 -41
70 Grota Zbigniew - Grotex Tuchlino 184 236
71 Daleki Alojzy - Czaple 182 277
72 Hinc Zygmunt - ,,u Dziadka" Żukowo 181 -326
73 Duszyński Wacław - Dragon Gdynia 180 191
74 Jankowski Adam - Pianka Gdynia 179 386
75 Żywicki Kazimierz - Grotex Tuchlino 175 224
76 Ptach Andrzej Paweł - Miechucino 174 -281
77 Machut Tomasz - FBR Gostomski Lipusz 169 -377
78 Cichosz Jan - ZKP Stężyca 168 254
79 Dera Franciszek - Szumleś City 166 13
80 Kalkowski Brunon - Sporting Leźno 163 -75
81 Gruenholz Kazimierz -Damroka Chmielno 161 475
82 Armatowski Władysław - Super Team Nowa Karczma 158 -575
83 Laska Józef - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 155 -320
84 Cieszyński Ludwik - Sokół Stężyca 153 248
85 Lelek Zbigniew - Kożyczkowo 153 -72
86 Stormann Michał - FBR Gostomski Lipusz 153 -174
87 Labuda Władysław - Gryf Żukowo 153 -1122
88 Roda Ryszard - ,,u Dziadka" Żukowo 146 215
89 Duzowski Bolesław - Chylonia Gdynia 134 314
90 Treder Zenon - Dragon Gdynia 130 -78
91 Radomski Mieczysław - Szumleś City 112 11
92 Gostomski Czesław - FBR Gostomski Lipusz 107 -298
93 Formela Zygmunt - ,,u Dziadka" Żukowo 106 -291
94 Stencel Zygmunt - Jedynka Kościerzyna 100 -727
95 Żołnowski Marek - Żołnowscy Mezowo 98 -46
96 Labuda Leszek - Labuda Borzestowo 97 88
97 Gliszczyński Marek - Drywa Sierakowice 94 -31
98 Kupczyk Marek - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 93 -45
99 Niezgoda Ryszard - Super Team Nowa Karczma 92 -207
100 Drywa Andrzej - Drywa Sierakowice 91 -89
101 Klein Stanisław - Roch Werblinia 89 97
102 Grochowski Wiesław - Szumleś City 88 -15
103 Jaszczyszyn Mirosław - Pianka Gdynia 88 -180
104 Labuda Witold - Labuda Borzestowo 86 -160
105 Labuda Edmund - Labuda Borzestowo 80 -134
106 Kur Marian - Orły Kartuzy 75 -152
107 Kolka Leon - Czaple 74 98
108 Bołtruczyk Antoni */* 71 24
109 Kaszuba Ryszard - Miechucino 70 -362
110 Leyk Alfred - Tuchlino 68 251
111 Łącki Grzegorz - Bar ,,u Andrzeja" Brusy 65 -45
112 Pryczkowski Waldemar - Damroka Chmielno 61 23
113 Brzeski Franciszek - Sporting Leźno 60 -139
114 Formela Jan - Labuda Borzestowo 59 -25
115 Żołnowski Jerzy - Żołnowscy Mezowo 58 -91
116 Okrój Marek - FBR Gostomski Lipusz 58 -1053
117 Snopek Wiesław - P:ianka Gdynia 57 60
118 Stencel Henryk - Czaple 56 -423
119 Żołnowski Brunon - Żołnowscy Mezowo 54 25
120 Paczoszka Józef - Rodzina Żukowo 54 -166
121 Daleki Brunon - Damroka Chmielno 53 66
122 Jereczek Kazimierz - FBR Gostomski Lipusz 49 -277
123 Grota Piotr - Drywa Sierakowice 43 -174
124 Kwidziński Kazimierz - Roch Werblinia 41 119
125 Treder Andrzej - ,,u Dziadka" Żukowo 40 -172
126 Ptach Andrzej Józef - Miechucino 40 -396
127 Radtke Henryk - Roch Werblinia 37 -207
128 Knitter Grzegorz - WKS Brda Męcikał 31 107
129 Naczk Władysław - ZKP Stężyca 31 -163
130 Wencel Leszek - Szumleś City 27 -79
131 Lawrenc Kazimierz - Tuchlino 24 100
132 Treder Zygmunt - Sporting Leźno 24 -111
133 Naczk Zenon - ZKP Stężyca 22 -6
134 Piontke Marcin - Roch Werblinia 22 -49
135 Darżnik Ryszard - Emeryci Mrzezino 22 -206
136 Wróbel Alojzy - Żołnowscy Mezowo 20 -503
137 Szymichowski Mirosław - Pianka Gdynia 17 -398
138 Jaczkowski Wacław - WKS Brda Męcikał 16 54
139 Stencel Rafał - Czaple 16 -31
140 Cyrzan Bronisław - Labuda Borzestowo 14 40
141 Ostrowski Zygmunt - Miechucino 10 -249
142 Klamrowski Mirosław - Drywa Sierakowice 8 -826
143 Grota Zbigniew - Drywa Sierakowice 3 -230
144 Blaar Jan - Roch Werblinia 2 -224
145 Januszewski Edward - WKS Brda Męcikał 0 20
146 Kaszubowski Henryk - Jedynka Kościerzyna 0 -24
147 Lipiński Zygmunt - Super Team Nowa Karczma 0 -35
148 Grzybicki Adam - Jedynka Kościerzyna 0 -51
149 Lew Kiedrowski Franciszek - ZKP Stężyca 0 -82
150 Kłopotek Grzegorz - WKS Brda Męcikał 0 -95
151 Holender Zbigniew - Roch Werblinia 0 -101
152 Gneba Andrzej - Super Team Nowa Karczma 0 -106
153 Kłopotek Jan - WKS Brda Męcikał 0 -118
154 Labuda Mieczysław - Murkaz Paczewo 0 -133
155 Patoka Rafał - Tuchlino 0 -194
156 Peta Edmund - Kożyczkowo 0 -229
157 Malek Kazimierz - Tuchlino 0 -344
158 Walkusz Kazimierz - ZKP Stężyca 0 -385
159 Gwizdała Ryszrad - WKS Brda Męcikał 0 -388
160 Labuda Kazimierz - Murkaz Paczewo 0 -560
 

Gościmy

Odwiedza nas 338 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133137_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja