Lęborska Liga ,,Baśki’’

sezon 2015-2016

 

Klasyfikacja końcowa po   10 kolejkach ligowych

 

Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Drużynowa:

Klasyfikacja zawodników X Turnieju - X edycji 2015/16
Lp  Drużyna Suma
1 LOTOS 611
2 CHAMPION 607,5
3 CHROBRY 565
4 MEKZ 545
5 KLEJNA 412
6 TORNADO 386
7 RODZINA WICKO 330
8 SAMI SWOI 321
9 POGORSZEWO 308
10 CEWICE 293
11 JANKIER 182,5
12 AB ŁEBA 81
13 GARCZEGORZE 50

 

Indywidualna:

Klasyfikacja zawodników X Turnieju - X edycji 2015/16
LP NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ Suma
1 Dettlaff Marian Cewice 256,5
2 Furman Mieczysław Lębork 238,5
3 Czylkowski Janusz Lębork 226
4 Kwidziński Mieczysław Lębork 225
5 Makurat Zygmunt Lębork 224
6 Walkusz Zbigniew Lębork 220,5
7 Makurat Edmund Łebunia 211,5
8 Urich Jerzy Lębork 209
9 Dampc Marian Lębork 205
10 Motyl Wojciech Lębork 198,5
11 Górski Ryszard Lębork 196
12 Gosz Tadeusz Czarnówko 195
13 Płotka Andrzej Lębork 192
14 Dzieciuchowicz Jerzy Lębork 188
15 Dziemiańczyk Bogdan Siodłonie 187
16 Sontowski Waldemar Cewice 186
17 Sobisz Mieczysław Lębork 185
18 Iwaniuk Wacław Kębłowo 184
19 Górny Ryszard Lębork 182
20 Muller Gerard Lębork 180,5
21 Meyna Bernard Okalice 179,5
22 Bienias Tadeusz Wicko 168,5
23 Dziewierski Edward Lębork 166,5
24 Stanuch Stanisław Gm.Wicko 166
25 Richert Zygmunt Lębork 164
26 Janowicz Jan Cewice 159,5
27 Pioch Gerard Nowa Wieś 159
28 Kańczuga Józef Wicko 154
29 Meyer Eugeniusz Pogorszewo 146,5
30 Szymikowski Franciszek Wicko 145,5
31 Klein Zenon Lębork 145
32 Rojek Zdzisław Pogorszewo 139,5
33 Wenta Andrzej Załakowo 138
34 Skuriat Stanisław Pogorszewo 137,5
35 Anisimowicz Jan Lębork 134,5
36 Sycha Wiesław Lębork 133,5
37 Pawlukiewicz Jan Kębłowo 129,5
38 Gosz Bernard Siemirowice 126,5
39 Szewczyk Stanisław Leśnice 126
40 Pelowski Kazimierz Lębork 117
41 Woźniak Dariusz Maszewo 116
42 Karczewski Andrzej Lębork 113
43 Dominiecki Tadeusz Lębork 111,5
44 Stanuch Teresa Siodłonie 110,5
45 Dziemiańczyk Jerzy Stęknica 109
46 Pender Jan Siodłonie 108
47 Kamiński Józef Cewice 108
48 Kwidziński Franciszek Krokowa 106,5
49 Etmański Jerzy Wicko 98,5
50 Michniewicz Józef Lębork 97
51 Gaffke Norbert Lębork 93
52 Dziemiańczyk Andrzej Siodłonie 90,5
53 Etmański Zbysław Wicko 90
54 Walkusz Andrzej Pogorszewo 84
55 Kozioł Irena Gm.Wicko 83
56 Kozioł Jan Gm.Wicko 79
57 Potrykus Roman Cewice 74
58 Oświęcimski Grześ Cewice 71,5
59 Gontar Michał Lębork 65,5
60 Klejna Jerzy Cewice 58,5
61 Rajewicz Jan Wicko 58
62 Płotka Stanisław   58
63 Jędrzejewski Jarosław Lębork 49
64 Bugajski Adam Wicko 47
65 Lela Mateusz   45
66 Salabura Jan Cewice 41,5
67 Formela Jan Lębork 41
68 Mielewcyzk Jozef Garczegorze 39
69 Szablewski Przemysław Garczegorze 36
70 Maszota Zbigniew Lębork 35
71 Adamski Kazimierz Leśnice 35
72 Kondraciuk Krzysztof   34,5
73 Kubczyk Eugeniusz Lębork 34
74 Kostuch Bernard Pogorszewo 33,5
75 Darźnik Marian Mosty 33
76  Woźniak Jarosław   33
77 Stolc Jan   32
78 Jętczak Franciszek Nowa Wieś 32
79 Dziemiańczyk Jerzy Stęknica 23
80 Grunwald Kazimierz Lębork 19,5
81 Balcerak Jan Lębork 18
82 Krefta Stanisław Mosty 16
83 Dampc Tadeusz Lębork 14
 

Gościmy

Odwiedza nas 523 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_180734_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

17.06.2018 Gowidlino - Polska Liga Baśki

30.06.2018 Przodkowo - Puchar Polski CZARNA BAKA

15.07.2018 Wygoda Łączyńska - Polska Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja