Polska Liga ,,Baśki’’

 

Klasyfikacja końcowa po 20 kolejkach ligowych

zakończonego sezonu 2010/2011

 

Mistrzem Polski w sezonie 2010/11  Gerard Piotr Woelke


Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobył GKS Sierakowice

 

Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela


Klasyfikacja drużynowa

 

miejsce

 

Drużyna

SUMA - punktacja

małe

duże

1

1

GKS Sierakowice 4522 1510

2

2

Kuzynostwo Borcz 3633 1450

3

3

Bazuny Żukowo 3239 1340

4

4

Caro Kościerzyna 1597 1160

5

5

Jedynka Kościerzyna 2428 1015

6

6

U Rybaka Stężyca 907 850

7

7

Perelki Żukowo -187 680

8

8

Kaszebe Baszka 914 565

9

10

Asy z Pucka 530 540

10

9

Damroka Chmielno -156 470

11

11

Bociany Gdńsk 43 310

12

12

Sami Swoi Lewinko -113 275

13

13

FBR Gostomski-Lipusz 285 145

Klasyfikacja indywidualna

 

miejsce

 

gracz

 

drużyna

SUMA - punktacja

małe

duże

1

1

Woelke Gerard Piotr U Rybaka Stężyca 983 855

2

2

Regliński Robert Bazuny Żukowo 1155 761

3

5

Konkel Henryk GKS Sierakowice 1110 748

4

6

Domarus Jacek GKS Sierakowice 347 713

5

4

Koszałka Edmund GKS Sierakowice 440 695

6

7

Banach Eugeniusz Bazuny Żukowo 739 673

7

3

Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 622 670

8

9

Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 369 638

9

8

Skrzypkowski Janusz GKS Sierakowice 493 615

10

11

Wiczling Sanislaw Bazuny Żukowo 144 591

11

12

Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 356 589

12

10

Stencel Józef Kuzynostwo Borcz 471 575

13

18

Kwidzyńska Halina Jedynka Kościerzyna 741 544

14

15

Pioch Józef Damroka Chmielno 205 525

15

17

Kruszyński Ryszard Caro Kościerzyna 76 506

16

16

Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 141 463

17

13

Zwara Zbigniew U Rybaka Stężyca 34 458

18

27

Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca -174 448

19

14

Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna 490 439

20

25

Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna 163 435

21

24

Ceplin Stanisław Jedynka Kościerzyna 175 429

22

26

Grudzień Teresa Jedynka Kościerzyna -147 413

23

32

Derra Franciszek Kaszebe Baszka 520 399

24

19

Zaremba Zenon Kaszebe Baszka 249 387

25

20

Chistowski Stanisław Kuzynostwo Borcz -902 385

26

21

Markowska Anna Perelki Żukowo -161 383

27

33

Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna -17 382

28

28

Paczoska Józef Perelki Żukowo 63 380

29

22

Bladowski Jerzy Perelki Żukowo -162 374

30

29

Grochowski Wieslaw Kaszebe Baszka 323 373

31

23

Hinca Andrzej Bazuny Żukowo -414 367

32

30

Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna -75 365

33

35

Radtke Henryk Asy z Pucka 7 355

34

34

Regliński Łukasz Bazuny Żukowo -459 338

35

31

Białk Grzegorz Damroka Chmielno 496 326

36

36

Ugowski Mirosław Kaszebe Baszka -195 303

37

37

Miotke Andrzej Damroka Chmielno -213 302

38

47

Drewa Franciszek Kuzynostwo Borcz -307 295

39

38

Spryszyński Wiesław Bociany Gdńsk 321 294

40

45

Miszka Bogdan Asy z Pucka 14 286

41

40

Kosznik Jan Caro Kościerzyna -853 282

42

39

Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca -481 272

43

44

Formela Regina Perelki Żukowo -200 262

44

50

Marciniak Zbigniew Asy z Pucka 228 253

45

41

Baranowski Karol indywidualnie 409 247

46

42

Hinc Helena Perelki Żukowo -672 246

47

43

Potrykus Stanisław Asy z Pucka 320 242

48

46

Baranowski Jerzy Damroka Chmielno -13 217

49

65

Okuniewski Brunon Kaszebe Baszka -228 214

50

56

Bałachowski Wacław Asy z Pucka -378 197

51

48

Gostomski Czesław FBR Gostomski-Lipusz 151 189

52

49

Faliszek Wladysław Bociany Gdńsk -84 170

53

59

Skrzypkowski Michał GKS Sierakowice -27 161

54

51

Leman Alfons U Rybaka Stężyca -117 160

55

52

Pelowska Małgorzata Damroka Chmielno -1026 142

56

53

Meyer Tadeusz Sami Swoi Lewinko 91 140

57

54

Piekarski Marek Sami Swoi Lewinko 49 140

58

55

Kosikowski Zdzisław Bociany Gdńsk -536 140

59

57

Wierdak Paweł Sami Swoi Lewinko -320 123

60

58

Kobiela Szczepan Bociany Gdńsk -117 119

61

60

Duraj Marek indywidualnie -195 116

62

61

Potrykus Alojzy Sami Swoi Lewinko 171 112

63

62

Mazurek Henryk indywidualnie -160 112

64

63

Dawidowski Zenon indywidualnie 138 108

65

64

Meina Ewa GKS Sierakowice -325 104

66

66

Stormann Michał FBR Gostomski-Lipusz 29 93

67

67

Błażysz Włodzimierz Bociany Gdńsk 170 80

68

68

Machut Tomasz FBR Gostomski-Lipusz -102 78

69

69

Szafek Roman Bociany Gdńsk -8 75

70

70

Lubecki Antoni FBR Gostomski-Lipusz -233 70

71

71

Andrzejczyk Witold indywidualnie -10 66

72

72

Meyer Eugeniusz Sami Swoi Lewinko -160 57

73

73

Wilma Władysław U Rybaka Stężyca -207 34

74

74

Kulas Wiesław FBR Gostomski-Lipusz -321 32

75

75

Kujawski Marcin Caro Kościerzyna -312 25

76

76

Okrój Marek FBR Gostomski-Lipusz 0 0

77

77

Różek Karol indywidualnie -65 0

78

78

Ugowska Bożena Kaszebe Baszka -77 0

79

-

Dorsz Józef Asy z Pucka -311 0

80

79

Potrykus Lucyna Asy z Pucka -467 0
 

Gościmy

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_175952_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja