Polska Liga ,,Baśki’’


Klasyfikacja KOŃCOWA po    20 kolejkach ligowych


 

Mistrzem Polski w sezonie 2009/2010 został  Robert Regliński

 

Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobył Fox Gdynia


 

Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

miejsce

Drużyna

SUMA - punktacja

punkty

+/-

1 4 Fox Gdynia 1100 5321
2 3 GKS Sierakowice 1085 4856
3 6 Kuzynostwo Borcz 1010 5159
4 5 Bazuny Żukowo 1000 4700
5 2 Fregata Łeba 995 5383
6 1 Sokół Stężyca 935 3501
7 7 Bar "u Andrzeja" 790 2666
8 10 Caro Kościerzyna 750 3552
9 9 Kłos Werblinia 725 3295
10 8 Perełki Żukowo 715 3381
11 11 Echo Gdynia 570 1639
12 14 Damroka Chmielno 525 1826
13 15 Bociany Gdańsk 515 1777
14 13 Sporting Leźno 445 1143
15 12 Kaszëbë Baszka N. Karczma 405 1960
16 18 Gryf Żukowo 405 915
17 17 Sianowska Huta 330 1528
18 16 Orły Kartuzy 315 2088
19 19 Pianka Chylonia 300 -853
20 22 Sami Swoi Miłoszewo 220 97
21 24 Jedynka Kościerzyna 200 -62
22 20 Tornado Lębork 150 838
23 21 Donimierz 125 134
24 23 "Kontra" Nowa Karczma 115 -486
25 25 Bar Sierakowice 20 106
26 26 Orkan Lębork 0 0

 

 

Klasyfikacja indywidualna

miejsce

gracz

drużyna

SUMA - punktacja

punkty

+/-

1 7 Regliński Robert Bazuny Żukowo 576 1671
2 12 Wiczling Stanisław Bazuny Żukowo 532 944
3 1 Dziemiańczyk Jerzy Fregata Łeba 507 853
4 3 Jurkiewicz Stanisław Echo Gdynia 505 863
5 4 Zduńczyk Waldemar Fox Gdynia 499 720
6 8 Węsierski Bogdan Sokół Stężyca 469 870
7 5 Piastowski Zbigniew Sporting Leźno 468 1057
8 9 Bałachowski Wacław Kłos Werblinia 453 419
9 2 Baranowski Karol GKS Sierakowice 443 694
10 13 Balewski Mieczysław Fox Gdynia 442 290
11 11 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 432 1171
12 17 Domarus Jacek GKS Sierakowice 431 -681
13 10 Czarniecki Andrzej Fox Gdynia 430 780
14 6 Chistowski Andrzej Sokół Stężyca 418 240
15 20 Ugowski Mirosław Kaszëbë Baszka N. Karczma 411 1056
16 14 Proch Kazimierz Echo Gdynia 399 254
17 21 Kreft Kazimierz Kłos Werblinia 393 644
18 26 Spryszyński Wiesław Bociany Gdańsk 386 1067
19 19 Chistowski Stanisław Kuzynostwo Borcz 383 -881
20 15 Szymikowski Franciszek Fregata Łeba 366 734
21 25 Kosznik Jan Caro Kościerzyna 344 261
22 28 Goyka Antoni Kłos Werblinia 343 -154
23 24 Dziemiańczyk Andrzej Fregata Łeba 342 721
24 22 Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 339 713
25 18 Labuda Wiktor Gryf Żukowo 328 687
26 40 Pioch Józef Damroka Chmielno 328 375
27 16 Radtke Henryk Kłos Werblinia 322 312
28 29 Dymowski Stanisław Fregata Łeba 317 930
29 37 Konkel Henryk GKS Sierakowice 311 202
30 23 Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna 298 505
31 34 Baranowski Jerzy Damroka Chmielno 296 151
32 38 Woelke Gerard Sokół Stężyca 295 -427
33 32 Banach Eugeniusz Bazuny Żukowo 289 67
34 31 Kwidzińska Halina Perełki Żukowo 281 336
35 27 Szreder Tadeusz Sianowska Huta 277 474
36 42 Kańczuga Józef Fregata Łeba 275 314
37 39 Ceplin Stanisław Perełki Żukowo 273 391
38 30 Migowski Benedykt GKS Sierakowice 273 345
39 43 Stefański Stanisław Fox Gdynia 267 342
40 33 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 263 365
41 50 Formela Regina Perełki Żukowo 259 475
42 52 Toporek Maria Kuzynostwo Borcz 256 71
43 35 Kwidziński Jan Orły Kartuzy 255 518
44 36 Czarnowski Michał Bar "u Andrzeja" 255 96
45 63 Bruski Michał Bar "u Andrzeja" 255 -402
46 59 Łącki Jacek Bar "u Andrzeja" 244 92
47 45 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 243 460
48 48 Książek Gerard Sokół Stężyca 238 389
49 60 Duzowski Bolesław Echo Gdynia 236 -676
50 41 Kullas Sławomir Sianowska Huta 234 328
51 86 Miotke Andrzej Damroka Chmielno 232 -164
52 97 Somkowski Bogdan Pianka Chylonia 231 -85
53 76 Labuda Władysław Gryf Żukowo 226 90
54 46 Treder Zenon Fox Gdynia 224 272
55 53 Jankowski Adam Pianka Chylonia 220 -745
56 44 Zaremba Zenon Kaszëbë Baszka N. Karczma 212 327
57 96 Ruszczyk Kazimerz Pianka Chylonia 209 -1135
58 47 Zwara Zbigniew Sokół Stężyca 208 -223
59 79 Formela Zygmunt Gryf Żukowo 206 -505
60 51 Lewańczyk Leon Bazuny Żukowo 205 -110
61 49 Bucholc Marian Bar "u Andrzeja" 205 -139
62 55 Kurdewicz Andrzej Echo Gdynia 200 228
63 109 Darznik Andrzej Sami Swoi Miłoszewo 197 -568
64 57 Drewa Franciszek Kuzynostwo Borcz 194 157
65 61 Kosikiwski Zdzisław Bociany Gdańsk 194 49
66 70 Hinca Andrzej Bazuny Żukowo 194 -14
67 54 Meina Ewa GKS Sierakowice 194 -406
68 111 Lubecki Marian Caro Kościerzyna 190 -71
69 87 Faliszek Władysław Bociany Gdańsk 186 -297
70 64 Koszałka Edmund GKS Sierakowice 184 -17
71 56 Kozioł Jan Fregata Łeba 184 -1088
72 58 Markowska Anna Perełki Żukowo 180 -190
73 108 Bladowski Jerzy Pianka Chylonia 177 -474
74 74 Paczoska Józef Perełki Żukowo 175 69
75 72 Kobiela Szczepan Bociany Gdańsk 173 56
76 88 Ceplin Czesław Caro Kościerzyna 170 -104
77 77 Staniek Bronisław Jedynka Kościerzyna 166 135
78 71 Gembicki Andrzej Sporting Leźno 166 -264
79 62 Grochowski Wiesław "Kontra" Nowa Karczma 163 79
80 68 Joskowski Janusz Sami Swoi Miłoszewo 163 -39
81 65 Białk Grzegorz Damroka Chmielno 158 165
82 66 Pelowska Małgorzata "Kontra" Nowa Karczma 157 -707
83 67 Duszyński Jarosław Fox Gdynia 153 93
84 69 Szreder Józef Sianowska Huta 150 345
85 73 Kur Marian Orły Kartuzy 140 124
86 75 Wilma Władysław Sokół Stężyca 137 -570
87 116 Malz Mirosław Sporting Leźno 137 -1510
88 105 Młyński Zygmunt Sporting Leźno 133 -22
89 78 Lubecki Jan Orły Kartuzy 130 81
90 103 Kozioł Irena Fregata Łeba 129 -281
91 82 Laska Józef Bar "u Andrzeja" 129 -497
92 80 Stefański Marek Gryf Żukowo 126 -207
93 136 Darznik Marian Sami Swoi Miłoszewo 125 -537
94 81 Formela Tadeusz Donimierz 124 -152
95 83 Derra Franciszek "Kontra" Nowa Karczma 122 365
96 84 Ugowski Roman Kaszëbë Baszka N. Karczma 122 11
97 99 Marciniak Zbigniew Kłos Werblinia 121 174
98 85 Darznik Kazimierz Sami Swoi Miłoszewo 121 -402
99 89 Waliński Bronislaw Kaszëbë Baszka N. Karczma 114 350
100 90 Trepczyk Roman Tornado Lębork 113 495
101 91 Kwidziński Eugeniusz Orły Kartuzy 112 169
102 92 Miłosz Alfons Donimierz 112 63
103 93 Jaszczysyn Mirosław Pianka Chylonia 112 -32
104 94 Roszkowski Zdzisław Sami Swoi Miłoszewo 109 37
105 95 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 109 -1096
106 102 Czarnowski Zdzisław Bar "u Andrzeja" 108 -197
107 98 Zoch Sławomir Pianka Chylonia 105 196
108 100 Dalecki Zygmunt Bar Sierakowice 102 324
109 101 Miller Gerard Tornado Lębork 101 273
110 140 Myślisz Szczepan Jedynka Kościerzyna 96 237
111 104 Mosiński Henryk "Kontra" Nowa Karczma 96 -788
112 106 Hinc Helena Perełki Żukowo 95 -205
113 122 Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna 89 -346
114 110 Kullas Dariusz Sianowska Huta 88 -661
115 128 Okuniewski Brunon Gryf Żukowo 84 -819
116 107 Urich Jerzy Tornado Lębork 83 195
117 112 Formela Jan Tornado Lębork 72 -31
118 113 Napiątek Tadeusz Bar "u Andrzeja" 70 177
119 114 Szafek Roman Bociany Gdańsk 69 -183
120 115 Bobrucki Kazimierz Orły Kartuzy 67 309
121 134 Treder Zygmunt Sporting Leźno 65 -357
122 117 Bojanowski Tomasz Gryf Żukowo 63 -144
123 118 Błażys Włodzimierz Bociany Gdańsk 59 -14
124 119 Trepczyk Marek Sporting Leźno 57 73
125 120 Tarnowski Norbert Donimierz 57 9
126 121 Cichosz Jan Sami Swoi Miłoszewo 57 -390
127 132 Grudzień-Tryk Teresa Jedynka Kościerzyna 57 -616
128 123 Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna 53 -166
129 124 Hinca Władysław Damroka Chmielno 52 -64
130 125 Okrój Hubert Kaszëbë Baszka N. Karczma 52 -359
131 126 Formela Wiesław Donimierz 50 183
132 127 Zoch Agata Echo Gdynia 48 -637
133 129 Szreder Marcin Sianowska Huta 40 -405
134 130 Ugowski Rajmund Kaszëbë Baszka N. Karczma 38 -17
135 131 Andrzejczyk Witold Gryf Żukowo 35 -43
136 133 Skórowski Andrzej Donimierz 34 -381
137 135 Cybula Stanisław Bar Sierakowice 30 67
138 137 Radomski Mieczysław "Kontra" Nowa Karczma 26 135
139 145 Klebba Zygfryd Kłos Werblinia 26 -1378
140 138 Frankowski Dariusz Orły Kartuzy 23 -451
141 139 Ugowska Bożena Kaszëbë Baszka N. Karczma 23 -477
142 141 Skóra Dariusz Jedynka Kościerzyna 21 -289
143 142 Piontke Marcin 0 18 -111
144 143 Pranczk Marian Donimierz 15 -308
145 144 Duzowska Teresa Echo Gdynia 13 -311
146 146 Kwidziński Mieczysław Tornado Lębork 6 1
147 147 Wenta Kazimierz Bar Sierakowice 6 -5
148 148 Studziński Zbigniew "Kontra" Nowa Karczma 4 -312
149 149 Lihs Justyna Bazuny Żukowo 3 -723
150 150 Ulenberg Andrzej Orkan Lębork 0 0
151 151 Płotka Andrzej Orkan Lębork 0 0
152 152 Nowikowski Waldemar Orkan Lębork 0 0
153 153 Marzęcki Wacław Orkan Lębork 0 0
154 154 Makurat Zygmunt Orkan Lębork 0 0
155 155 Kwidziński Franciszek Tornado Lębork 0 0
156 156 Dzieciuchowicz Jerzy Orkan Lębork 0 0
157 157 Zelewski Jan Bar Sierakowice 0 -280
158 158 Lewna Marek Damroka Chmielno 0 -578
 

Gościmy

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133115_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja