Gniewska Liga Baśki

Czarna Liga Gniewska

Otwarte Turnieje Gniew



W Y N I K I

VII Otwarty Turniej

 o WIELKI TOPÓR KATA GNIEWSKIEGO

19.11.2017

zwyciężcą turnieju został Bernard Piekański z drużyny As Pik III Chełmża, a najlepszą drużyną Alibi Kościerzyna w składzie - Andrzej Hapka, Ludwik Kurczyński, Adam Szczypior oraz Władysław Wilma.

 


       To już VII edycja Otwartego Turniej o Wielki Topór Kata Gniewskiego, która rozgrywany jest na zamku w Gniewie przez Koło Polskiego Stowarzyszenia Baśki. Na dziedzińcu zamkowym Prezes Grzegorz Dąbrowski uroczyście przywitał uczestników zawodów, odbyły się krótkie uroczystości otwarcia turnieju a główną atrakcją był wystrzał z armaty zamkowej i opowieści kasztelana.

W kolejnym roku 2017r. do rywalizacji o wielki topór przystąpiło 130 graczy i 33 drużyn, którzy rywalizowali w sportowej wersji tradycyjnej karcianej kaszubskiej baśki. Rozegrano 4 tury gier po 40 rozdań, wg zasad czerwonej baśki z asem kier jako najstarszym trumfem.  

W klasyfikacji końcowej zawodów nagrodzono 6 najlepszych zawodników, 3 panie i 3 drużyny wręczając pamiątkowe topory i nagrody rzeczowe. Najlepszym zawodnikiem turnieju i zdobywcą głównej nagrody wielkiego topora kata gniewskiego został Bernard Piekański z drużyny As Pik III Chełmża, kolejne miejsca na podium zajęli Andrzej Hapka z drużyny Alibi Kościerzyna oraz Andrzej Trochowski z drużyny Pelplinkowo Pelplin. Wyróżnieni zostali również JMirosław Tucholski, Ludwik Kurczyński oraz Urich Błociński.

Nagrodzone zostały również 3 najlepsze zawodniczki turnieju Karolina Kuczkowska z drużyny Pelplinkowo Pelplin, druga była Ewa Jendernal z drużyny Ewa+trzech i  Ludwika Pokojska z drużyny Sołectwo Klawkowo.

W turnieju prowadzona była również klasyfikacja drużynowo, a trzy najlepsze drużyny zostały nagrodzone. Zwycięską drużyną został Alibi Kościerzyna w składzie: Andrzej Hapka, Ludwik Kurczyński, Adam Szczypior i Władysław Wilma. Drugie miejsce zajęła drużyna Borowiacy Chojnice w składzie: Kazimierz Trześniewski, Franciszek Kordas, Marcin Kania i Jan Słomiński, a trzecie Wejher Wejherowo w składzie:  Jacek Pohl, Tadeusz Sychowski, Bogusław Napieralski i Mariusz Kozakiewicz.

 

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE:

drużynowe:

 

miejsce Drużyna Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Razem
d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p
1. Alibi Kościerzyna 13,0 104 9,0 -5 16,0 185 9,5 -19 47,5 265
2. Borowiacy Chojnice 9,0 51 16,0 162 16,0 228 5,0 -79 46,0 362
3. Wejher Wejherowo 10,0 20 11,0 120 8,0 -72 16,0 189 45,0 257
4. As Pik III Chełmża 16,0 170 9,0 17 11,0 8 9,0 13 45,0 208
5. Plebanka Więcbork  9,0 -102 14,0 111 9,0 60 11,0 42 43,0 111
6. As Pik V Chełmża 14,0 121 8,0 -30 12,0 65 7,0 28 41,0 184
7. As Pik IV Chełmża 14,0 104 6,0 -48 11,0 43 10,0 56 41,0 155
8. Pelplinkowo Pelplin 9,0 -4 13,0 38 9,0 -7 10,0 39 41,0 66
9. Orły Klawkowo 9,0 27 6,0 -24 12,0 -10 13,0 141 40,0 134
10. Sami Swoi 9,0 44 12,0 83 9,0 32 9,0 15 39,0 174
11. Pieniążkowo 3,0 -83 11,0 52 14,0 96 11,0 56 39,0 121
12. Mir-Wo Łasin 8,0 53 7,0 -93 8,0 29 16,0 91 39,0 80
13. Brda Rytel 7,0 -6 14,0 85 7,0 -73 11,0 33 39,0 39
14. Tury Chojnice 6,0 -41 15,0 98 12,0 115 6,0 -135 39,0 37
15. Klimek Grudziądz 8,0 -77 10,0 -2 14,0 107 6,5 -97 38,5 -69
16. As Pik II Chełmża 11,0 3 10,0 36 9,0 -83 8,0 32 38,0 -12
17. Bociany Gdańsk 11,0 35 8,0 7 9,0 19 9,0 73 37,0 134
18. As Pik I Chełmża 13,0 79 7,0 -22 8,0 53 8,0 -41 36,0 69
19. Zantyr II Sztum 10,0 42 7,0 -71 11,0 -25 8,0 61 36,0 7
20. Listonosze Sztum 10,0 -7 5,0 -74 8,0 -29 13,0 116 36,0 6
21. Asy Mikołajki Pomorskie  4,0 -196 14,0 88 6,0 -11 12,0 30 36,0 -89
22. Atomy Gniew 14,0 68 7,0 -70 9,0 -29 5,0 89 35,0 58
23. Mak-Pol Gniew 16,0 94 3,0 -127 6,0 -67 10,0 11 35,0 -89
24. Sołectwo Klawkowo 6,0 -13 12,0 129 10,0 -7 6,0 -103 34,0 6
25. Zantyr Sztum  7,0 -36 6,0 -88 14,0 134 7,0 -103 34,0 -93
26. Sporting Leźno 5,0 -80 7,0 -139 13,0 66 8,0 0 33,0 -153
27. Jasna 5,0 -51 7,0 21 7,0 -68 10,0 94 29,0 -4
28. Skowronki Kinice 7,0 -26 7,0 -74 4,0 -143 11,0 72 29,0 -171
29. Hotel-Zamek Gniew 9,0 -25 7,0 45 0,0 -192 12,0 73 28,0 -99
30. Ewa + trzech  8,0 -75 8,0 -104 1,0 -172 9,0 -260 26,0 -611
31. Ich Troje Sztum 4,0 -108 12,0 110 1,0 -141 2,0 -257 19,0 -396
32. Domisie Mikołajki Pomorskie 7,0 22 1,0 -157 9,0 40 1,0 -224 18,0 -319
33. Łubiana Kościerzyna 3,0 -37 5,0 -4 1,0 -81 5,0 34 14,0 -88

 

indywidualne:

 

miejsce Nazwisko i Imię Drużyna Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Razem
d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p
1. Piekański Bernard  As Pik III Chełmża 5,0 59 5,0 64 5,0 58 5,0 79 20,0 260
2. Hapka Andrzej  Alibi Kościerzyna 5,0 95 1,0 -20 5,0 104 5,0 26 16,0 205
3. Trochowski Andrzej  Pelplinkowo Pelplin 5,0 58 5,0 76 1,0 -14 5,0 68 16,0 188
4. Tucholski Mirosław Atomy Gniew 5,0 23 3,0 5 5,0 58 3,0 91 16,0 177
5. Kurczyński Ludwik  Alibi Kościerzyna 5,0 53 5,0 53 3,0 -3 3,0 10 16,0 113
6. Błociński Urich Plebanka Więcbork  5,0 39 3,0 -1 3,0 28 5,0 25 16,0 91
7. Jaworowski Janusz  Klimek Grudziądz 5,0 37 5,0 49 5,0 56 0,5 -52 15,5 90
8. Pohl Jacek  Wejher Wejherowo 0,0 -35 5,0 102 5,0 51 5,0 63 15,0 181
9. Spryszyński Wiesław Bociany Gdańsk 5,0 62 5,0 37 0,0 -58 5,0 107 15,0 148
10. Sychowski Tadeusz Wejher Wejherowo 5,0 72 5,0 100 0,0 -118 5,0 44 15,0 98
11. Napieralski Bogusław Wejher Wejherowo 5,0 79 1,0 -13 3,0 15 5,0 83 14,0 164
12. Sinicki Jerzy  Mir-Wo Łasin 1,0 -19 3,0 25 5,0 127 5,0 30 14,0 163
13. Domarus Jacek  Sporting Leźno 3,0 -2 5,0 39 5,0 76 1,0 -5 14,0 108
14. Olak Józef  Asy Mikołajki Pomorskie  1,0 -4 5,0 43 3,0 35 5,0 29 14,0 103
15. Lipowski Mirosław Klimek Grudziądz 3,0 5 5,0 43 1,0 -10 5,0 60 14,0 98
16. Dąbrowski Czesław As Pik IV Chełmża 5,0 63 3,0 -24 5,0 86 1,0 -31 14,0 94
17. Jaśkiewicz Czesław Orły Klawkowo 0,0 -47 3,0 59 5,0 30 5,0 83 13,0 125
18. Szymański Jan  Tury Chojnice 0,0 -38 3,0 27 5,0 93 5,0 23 13,0 105
19. Słupecki Zygmunt  Zantyr II Sztum 5,0 68 0,0 -39 3,0 26 5,0 37 13,0 92
20. Paluchowski Stanisław  Sami Swoi 5,0 52 5,0 73 3,0 30 0,0 -104 13,0 51
21. Szewczyk Jakub  Pelplinkowo Pelplin 3,0 10 5,0 32 5,0 41 0,0 -52 13,0 31
22. Klunder Jerzy  Brda Rytel 5,0 36 5,0 53 0,0 -88 3,0 16 13,0 17
23. Zatorski Henryk  As Pik I Chełmża 5,0 71 1,0 -13 1,0 28 5,0 66 12,0 152
24. Gaweł Ryszard  Sami Swoi 1,0 -11 1,0 -10 5,0 27 5,0 127 12,0 133
25. Poznański Grzegorz  As Pik V Chełmża 3,0 58 1,0 -24 5,0 58 3,0 35 12,0 127
26. Pilecki Konstanty As Pik IV Chełmża 3,0 9 3,0 58 1,0 -30 5,0 74 12,0 111
27. Gołębiewski Jarosław  Zantyr Sztum  1,0 0 5,0 78 3,0 15 3,0 8 12,0 101
28. Trześniewski Kazimierz  Borowiacy Chojnice 5,0 65 1,0 -29 5,0 110 1,0 -53 12,0 93
29. Czarnowski Zdzisław  Skowronki Kinice 3,0 32 3,0 29 3,0 5 3,0 22 12,0 88
30. Gil Janusz  As Pik III Chełmża 3,0 44 3,0 19 3,0 -24 3,0 36 12,0 75
31. Bejger Sławomir  As Pik II Chełmża 1,0 -23 3,0 34 5,0 27 3,0 35 12,0 73
32. Olejniczak Benedykt  As Pik II Chełmża 5,0 62 3,0 -13 3,0 1 1,0 17 12,0 67
33. Kortas Franciszek  Borowiacy Chojnice 1,0 -21 5,0 22 5,0 92 1,0 -35 12,0 58
34. Kuczkowska Karolina  Pelplinkowo Pelplin 1,0 -31 3,0 18 3,0 1 5,0 60 12,0 48
35. Kania Marcin  Borowiacy Chojnice 0,0 -10 5,0 96 3,0 39 3,0 51 11,0 176
36. Kuciak Zbigniew As Pik IV Chełmża 3,0 35 0,0 -16 5,0 82 3,0 7 11,0 108
37. Kulas Roman  Orły Klawkowo 5,0 55 0,0 -97 1,0 1 5,0 123 11,0 82
38. Haber Krzysztof  Jasna 3,0 7 5,0 76 3,0 10 0,0 -23 11,0 70
39. Seidowski Jarosław  Pieniążkowo 1,0 -7 5,0 71 5,0 65 0,0 -68 11,0 61
40. Mątewski Jerzy  Mir-Wo Łasin 5,0 76 3,0 4 0,0 -76 3,0 36 11,0 40
41. Hintz Roman  Pieniążkowo 0,0 -68 5,0 82 5,0 41 1,0 -17 11,0 38
42. Czapiewski Bogdan  Sołectwo Klawkowo 5,0 60 3,0 15 3,0 19 0,0 -59 11,0 35
  Słomiński Jan  Borowiacy Chojnice 3,0 17 5,0 73 3,0 -13 0,0 -42 11,0 35
44. Rakowski Jan  Brda Rytel 1,0 9 5,0 44 5,0 19 0,0 -40 11,0 32
45. Piełowski Janusz  Ewa + trzech  3,0 29 5,0 76 0,0 -61 3,0 -19 11,0 25
46. Makowski Leszek  Mak-Pol Gniew 5,0 18 0,0 -35 3,0 8 3,0 21 11,0 12
47. Jażdżewski Stanisław Tury Chojnice 3,0 11 5,0 60 3,0 7 0,0 -70 11,0 8
48. Raniszewski Piotr  As Pik V Chełmża 5,0 62 0,0 -79 3,0 7 3,0 13 11,0 3
49. Jastruszewski Piotr  Listonosze Sztum 5,0 15 0,0 -71 1,0 -26 5,0 80 11,0 -2
50. Lubiński Andrzej  Zantyr Sztum  5,0 40 1,0 -46 5,0 40 0,0 -65 11,0 -31
51. Wojcieszak Krzysztof  Plebanka Więcbork  0,0 -132 5,0 63 5,0 74 1,0 -53 11,0 -48
52. Olszewski Janusz  As Pik V Chełmża 3,0 -19 5,0 87 1,0 -13 1,0 -8 10,0 47
53. Kurzawski Edmund  As Pik I Chełmża 5,0 66 1,0 -10 1,0 -27 3,0 12 10,0 41
54. Staliński Leszek  Zantyr II Sztum 3,0 11 3,0 35 3,0 -8 1,0 -5 10,0 33
55. Jastruszewski Przemysław Listonosze Sztum 3,0 -7 3,0 21 1,0 -45 3,0 38 10,0 7
  Pieńczewski Łukasz  As Pik II Chełmża 5,0 25 3,0 18 1,0 -13 1,0 -23 10,0 7
57. Sosnowski Waldemar  Zantyr II Sztum 1,0 -31 3,0 -7 5,0 38 1,0 -8 10,0 -8
58. Polesiak Tomasz  Mak-Pol Gniew 1,0 -48 3,0 10 3,0 28 3,0 1 10,0 -9
59. Gonciarz Jan  Plebanka Więcbork  1,0 -9 3,0 36 0,0 -27 5,0 100 9,0 100
60. Faliszek Marcin  Bociany Gdańsk 3,0 14 1,0 -1 5,0 109 0,0 -61 9,0 61
61. Górecki Rajmund  Sami Swoi 3,0 35 1,0 -5 1,0 -2 4,0 28 9,0 56
62. Rzymski Roman  As Pik I Chełmża 3,0 6 5,0 79 1,0 3 0,0 -44 9,0 44
63. Wesołowski Jerzy Jasna 0,0 -48 1,0 -21 3,0 -10 5,0 109 9,0 30
64. Szendowski Kazimierz  Pieniążkowo 1,0 2 0,0 -48 3,0 18 5,0 50 9,0 22
65. Dąbrowski Sławomir  Sołectwo Klawkowo 0,0 -39 3,0 23 3,0 -10 3,0 28 9,0 2
66. Fanslau Roman  Asy Mikołajki Pomorskie  0,0 -68 5,0 64 1,0 -1 3,0 -3 9,0 -8
67. Pstrąg Kazimierz  Brda Rytel 0,0 -45 3,0 -8 1,0 -9 5,0 35 9,0 -27
68. Okrój Hubert  Łubiana Kościerzyna 3,0 19 5,0 35 1,0 -36 0,0 -52 9,0 -34
69. Rajski Kazimierz Hotel-Zamek Gniew 3,0 7 1,0 -31 0,0 -44 5,0 32 9,0 -36
70. Borzych Franciszek  Orły Klawkowo 1,0 -24 3,0 62 5,0 17 0,0 -137 9,0 -82
71. Jendernal Ewa  Ewa + trzech  5,0 39 0,0 -128 1,0 -10 3,0 -10 9,0 -109
72. Szczypior Adam  Alibi Kościerzyna 0,0 -65 3,0 33 5,0 56 0,5 -52 8,5 -28
73. Kołoszewski Czesław Ich Troje Sztum 3,0 18 3,0 44 1,0 -33 1,0 8 8,0 37
  Szramowski Jan  Listonosze Sztum 1,0 8 1,0 5 5,0 54 1,0 -30 8,0 37
75. Pokojska Ludwika Sołectwo Klawkowo 1,0 3 3,0 70 1,0 -47 3,0 4 8,0 30
76. Polesiak Szymon Mak-Pol Gniew 5,0 57 0,0 -29 0,0 -34 3,0 28 8,0 22
77. Konicki Waldemar  As Pik V Chełmża 3,0 20 2,0 -14 3,0 13 0,0 -12 8,0 7
  Kadukowski Florian  As Pik III Chełmża 3,0 35 1,0 -4 3,0 2 1,0 -26 8,0 7
  Nowopolski Tadeusz  Hotel-Zamek Gniew 0,0 -84 5,0 115 0,0 -50 3,0 26 8,0 7
80. Wutkowski Józef  Pieniążkowo 1,0 -10 1,0 -53 1,0 -28 5,0 91 8,0 0
81. Tucholski Paweł Atomy Gniew 3,0 12 3,0 -5 1,0 -32 1,0 23 8,0 -2
82. Zwolenkiewicz Zbigniew  Zantyr Sztum  0,0 -41 0,0 -70 5,0 98 3,0 0 8,0 -13
  Smoliński Stefan  Asy Mikołajki Pomorskie  3,0 -13 3,0 22 1,0 -14 1,0 -8 8,0 -13
84. Kosobucki Tomasz  Skowronki Kinice 3,0 11 1,0 -37 1,0 -16 3,0 25 8,0 -17
85. Maltz Mirosław  Sporting Leźno 1,0 -17 1,0 -50 5,0 33 1,0 -14 8,0 -48
86. Partyka Ireneusz  Tury Chojnice 0,0 -39 5,0 25 3,0 24 0,0 -72 8,0 -62
87. Bruski Michał  Skowronki Kinice 0,0 -42 3,0 6 0,0 -79 5,0 44 8,0 -71
88. Soukup Tomasz  Jasna 1,0 -2 0,0 -33 1,0 -24 5,0 76 7,0 17
89. Żmuda Trzebiatowski Dariusz  Orły Klawkowo 3,0 43 0,0 -48 1,0 -58 3,0 72 7,0 9
90. Kiedrowski Tadeusz  Tury Chojnice 3,0 25 2,0 -14 1,0 -9 1,0 -16 7,0 -14
91. Wilma Władysław Alibi Kościerzyna 3,0 21 0,0 -71 3,0 28 1,0 -3 7,0 -25
  Kaliszewski Edward Hotel-Zamek Gniew 3,0 16 1,0 18 0,0 -50 3,0 -9 7,0 -25
93. Ciepuch Mieczysław Plebanka Więcbork  3,0 0 3,0 13 1,0 -15 0,0 -30 7,0 -32
94. Troka Agnieszka  Bociany Gdańsk 0,0 -40 1,0 -24 3,0 0 3,0 31 7,0 -33
95. Łączkowski Stefan  Listonosze Sztum 1,0 -23 1,0 -29 1,0 -12 4,0 28 7,0 -36
96. Domżalski Włodzimierz  Mir-Wo Łasin 1,0 10 0,0 -92 3,0 15 3,0 13 7,0 -54
97. Pukas Jerzy  Mir-Wo Łasin 1,0 -14 1,0 -30 0,0 -37 5,0 12 7,0 -69
98. Krajnik Zdzisław  Brda Rytel 1,0 -6 1,0 -4 1,0 5 3,0 22 6,0 17
99. Szmiłyk Mirosław Domisie Mikołajki Pomorskie 1,0 -13 1,0 9 3,0 35 1,0 -18 6,0 13
100. Khlos Henryk  Atomy Gniew 5,0 26 0,0 -18 0,0 -38 1,0 -4 6,0 -34
101. Faliszewski Władysław Bociany Gdańsk 3,0 -1 1,0 -5 1,0 -32 1,0 -4 6,0 -42
102. Trzciński Engelbrecht  Sołectwo Klawkowo 0,0 -37 3,0 21 3,0 31 0,0 -76 6,0 -61
  Kawski Franciszek  Klimek Grudziądz 0,0 -33 0,0 -29 5,0 39 1,0 -38 6,0 -61
  Piastowski Zbigniew  Sporting Leźno 0,0 -49 1,0 -14 0,0 -66 5,0 68 6,0 -61
105. Skocziński Wojciech  Domisie Mikołajki Pomorskie 1,0 -25 0,0 -45 5,0 72 0,0 -64 6,0 -62
106. Kluk Beata  Ewa + trzech  0,0 -65 3,0 15 0,0 -19 3,0 -3 6,0 -72
107. Pyszniak Bronisław Domisie Mikołajki Pomorskie 5,0 103 0,0 -50 1,0 -20 0,0 -109 6,0 -76
108. Makowski Janusz  Mak-Pol Gniew 5,0 67 0,0 -73 0,0 -69 1,0 -39 6,0 -114
109. Felskowski Maciej  Łubiana Kościerzyna 0,0 -56 0,0 -39 0,0 -45 5,0 86 5,0 -54
110. Rezmer Stanisław  Sami Swoi 0,0 -32 5,0 25 0,0 -23 0,0 -36 5,0 -66
111. Kołoszewska Ewa Ich Troje Sztum 1,0 -45 3,0 35 0,0 -34 1,0 -24 5,0 -68
112. Słomiński Iwo  Atomy Gniew 1,0 7 1,0 -52 3,0 -17 0,0 -21 5,0 -83
113. Orłowski Lech  As Pik III Chełmża 5,0 32 0,0 -62 0,0 -28 0,0 -76 5,0 -134
114. Szymkowiak Janusz Sporting Leźno 1,0 -12 0,0 -114 3,0 23 1,0 -49 5,0 -152
115. Tietz Roman  As Pik I Chełmża 0,0 -64 0,0 -78 5,0 49 0,0 -75 5,0 -168
116. Cichowski Grzegorz  Asy Mikołajki Pomorskie  0,0 -111 1,0 -41 1,0 -31 3,0 12 5,0 -171
117. Beger Zbigniew  Ich Troje Sztum 0,0 -38 5,0 48 0,0 -51 0,0 -134 5,0 -175
118. Boczek Jan  Hotel-Zamek Gniew 3,0 36 0,0 -57 0,0 -48 1,0 24 4,0 -45
119. Kłosowski Bogdan  As Pik IV Chełmża 3,0 -3 0,0 -66 0,0 -95 1,0 6 4,0 -158
120. Pieńczewski Józef  As Pik II Chełmża 0,0 -61 1,0 -3 0,0 -98 3,0 3 4,0 -159
121. Byczkowski Romuald  Zantyr II Sztum 1,0 -6 1,0 -60 0,0 -81 1,0 37 3,0 -110
122. Fiereck Roman  Zantyr Sztum  1,0 -35 0,0 -50 1,0 -19 1,0 -46 3,0 -150
123. Kawski Wojciech  Klimek Grudziądz 0,0 -86 0,0 -65 3,0 22 0,0 -67 3,0 -196
124. Chmielowiec Henryk  Jasna 1,0 -8 1,0 -1 0,0 -44 0,0 -68 2,0 -121
125. Jaroch Benedykt  Skowronki Kinice 1,0 -27 0,0 -72 0,0 -53 0,0 -19 1,0 -171
126. Kozakiewicz Mariusz  Wejher Wejherowo 0,0 -96 0,0 -69 0,0 -20 1,0 -1 1,0 -186
127. Zdziebłowski Ryszard  Ich Troje Sztum 0,0 -43 1,0 -17 0,0 -23 0,0 -107 1,0 -190
128. Kalinowski Józef  Domisie Mikołajki Pomorskie 0,0 -43 0,0 -71 0,0 -47 0,0 -33 0,0 -194
129. Górski Zdzisław  Pelplinkowo Pelplin 0,0 -41 0,0 -88 0,0 -35 0,0 -37 0,0 -201
130. Gostomski Czesław Ewa + trzech  0,0 -78 0,0 -67 0,0 -82 0,0 -228 0,0 -455
VII OTWARTY TURNIEJ O WIELKI TOPÓR KATA GNIEWSKIEGO - GNIEW,19 LISTOPAD 2017 r. - Klasyfikacja open
l.p. Drużyna Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Razem
d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p
1. Alibi Kościerzyna 13,0 104 9,0 -5 16,0 185 9,5 -19 47,5 265
2. Borowiacy Chojnice 9,0 51 16,0 162 16,0 228 5,0 -79 46,0 362
3. Wejher Wejherowo 10,0 20 11,0 120 8,0 -72 16,0 189 45,0 257
4. As Pik III Chełmża 16,0 170 9,0 17 11,0 8 9,0 13 45,0 208
5. Plebanka Więcbork  9,0 -102 14,0 111 9,0 60 11,0 42 43,0 111
6. As Pik V Chełmża 14,0 121 8,0 -30 12,0 65 7,0 28 41,0 184
7. As Pik IV Chełmża 14,0 104 6,0 -48 11,0 43 10,0 56 41,0 155
8. Pelplinkowo Pelplin 9,0 -4 13,0 38 9,0 -7 10,0 39 41,0 66
9. Orły Klawkowo 9,0 27 6,0 -24 12,0 -10 13,0 141 40,0 134
10. Sami Swoi 9,0 44 12,0 83 9,0 32 9,0 15 39,0 174
11. Pieniążkowo 3,0 -83 11,0 52 14,0 96 11,0 56 39,0 121
12. Mir-Wo Łasin 8,0 53 7,0 -93 8,0 29 16,0 91 39,0 80
13. Brda Rytel 7,0 -6 14,0 85 7,0 -73 11,0 33 39,0 39
14. Tury Chojnice 6,0 -41 15,0 98 12,0 115 6,0 -135 39,0 37
15. Klimek Grudziądz 8,0 -77 10,0 -2 14,0 107 6,5 -97 38,5 -69
16. As Pik II Chełmża 11,0 3 10,0 36 9,0 -83 8,0 32 38,0 -12
17. Bociany Gdańsk 11,0 35 8,0 7 9,0 19 9,0 73 37,0 134
18. As Pik I Chełmża 13,0 79 7,0 -22 8,0 53 8,0 -41 36,0 69
19. Zantyr II Sztum 10,0 42 7,0 -71 11,0 -25 8,0 61 36,0 7
20. Listonosze Sztum 10,0 -7 5,0 -74 8,0 -29 13,0 116 36,0 6
21. Asy Mikołajki Pomorskie  4,0 -196 14,0 88 6,0 -11 12,0 30 36,0 -89
22. Atomy Gniew 14,0 68 7,0 -70 9,0 -29 5,0 89 35,0 58
23. Mak-Pol Gniew 16,0 94 3,0 -127 6,0 -67 10,0 11 35,0 -89
24. Sołectwo Klawkowo 6,0 -13 12,0 129 10,0 -7 6,0 -103 34,0 6
25. Zantyr Sztum  7,0 -36 6,0 -88 14,0 134 7,0 -103 34,0 -93
26. Sporting Leźno 5,0 -80 7,0 -139 13,0 66 8,0 0 33,0 -153
27. Jasna 5,0 -51 7,0 21 7,0 -68 10,0 94 29,0 -4
28. Skowronki Kinice 7,0 -26 7,0 -74 4,0 -143 11,0 72 29,0 -171
29. Hotel-Zamek Gniew 9,0 -25 7,0 45 0,0 -192 12,0 73 28,0 -99
30. Ewa + trzech  8,0 -75 8,0 -104 1,0 -172 9,0 -260 26,0 -611
31. Ich Troje Sztum 4,0 -108 12,0 110 1,0 -141 2,0 -257 19,0 -396
32. Domisie Mikołajki Pomorskie 7,0 22 1,0 -157 9,0 40 1,0 -224 18,0 -319
33. Łubiana Kościerzyna 3,0 -37 5,0 -4 1,0 -81 5,0 34 14,0 -88
 

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133115_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

18.11.2018 Gniew - Turniej o Topór Kata Gniewskiego

20.11.2018 Kościerzyna - Liga regionalna

24.11.2018 Borucino - CZARNA Liga Baśki

05.12.2018 Kościerzyna - Liga regionalna

18.12.2018 Kościerzyna - Liga regionalna



Nasi Przyjaciele

Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja