Aktualności koła Kościerzyna




W Y N I K I

--------------------------------------

Nagroda główna


Telewizor 32"


Wyniki szczególowe turnieju

 

druzynowe:

 Lp.  Drużyna  suma +/-  suma pkt 1 rozdanie 2 rozdanie 3 rozdanie
+/- pkt stoli. +/- pkt stoli. +/- pkt stoli.
1 FC Sierakowice 317 35 64 14 144 11 109 10
2 Kościerzacy 269 35 67 9 51 10 151 16
3 Orły Andrzeja -305 30 133 15 -346 6 -92 9
4 Magic Niezabierzewo 144 28 -73 3 8 7 209 18
5 Kościerzyna 1 189 27,5 37 9 83 9,5 69 9
6 Caro Kościerzyna 8 26,5 76 13 -26 6,5 -42 7
7 KS Kościerzyna "BIS" -107 25 -106 5 4 9 -5 11
8 Lubiana - Papiernia -10 24 35 8 17 9 -62 7
9 Tornado Lębork -129 23 -192 4 -31 10 94 9
10 Sokół Stężyca -230 22 14 10 65 12 -309 0
11 Nasz Dach Stężyca -154 19 -64 7 34 9 -124 3

 

indywidualne:

 Lp.  Nazwisko i imię  Drużyna    suma pkt 1 rozdanie 2 rozdanie 3 rozdanie
suma +/- +/- pkt stoli. +/- pkt stoli. +/- pkt stoli.
1 Hapka Andrzej Orły Andrzeja 144 13 16 3 46 5 82 5
2 Pepliński Zdzisław Kościerzyna 1 132 13 31 5 4 3 97 5
3 Labuda Kazimierz FC Sierakowice 181 11 28 5 105 1 48 5
4 Kruszyński Ryszard Kościerzacy 171 11 85 5 43 3 43 3
5 Malek Tadeusz Magic Niezabierzewo 140 11 -7 1 72 5 75 5
6 Kosznik Jan Kościerzacy 120 11 1 1 58 5 61 5
7 Szulist Zygmunt KS Kościerzyna "BIS" 111 11 27 3 56 3 28 5
8 Kluk Beata Lubiana - Papiernia 106 11 17 3 67 5 22 3
9 Jendernal Ewa Kościerzyna 1 130 9 22 3 143 5 -35 1
10 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 111 9 22 5 112 3 -23 1
11 Okrój Hubert Lubiana - Papiernia 107 9 88 5 39 3 -20 1
12 Płotka Piotr FC Sierakowice 70 9 45 3 32 5 -7 1
13 Felskowski Maciej Kościerzacy 41 9 25 3 -7 1 23 5
14 Pinker Roman KS Kościerzyna "BIS" 39 9 -31 1 1 3 69 5
15 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 119 8 -52 0 119 5 52 3
16 Ceplin Stanisław Orły Andrzeja 59 8 61 5 -22 0 20 3
17 Szulc Jan Tornado Lębork 24 8 -12 3 47 5 -11 0
18 Socha Kazimierz FC Sierakowice 21 8 23 5 -63 0 61 3
19 Wilma Władysław Sokół Stężyca 7 8 68 5 43 3 -104 0
20 Dalecki Zbigniew FC Sierakowice 45 7 -32 1 70 5 7 1
21 Grzonka Jan Magic Niezabierzewo 31 7 20 1 -16 1 27 5
22 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna -19 7 11 3 -25 1 -5 3
23 Graszk Jan Sokół Stężyca -35 7 -5 2 36 5 -66 0
24 Iwaniuk Wacław Tornado Lębork 29 6 -75 0 101 5 3 1
25 Górski Ryszard Tornado Lębork 4 6 2 1 -58 0 60 5
26 Ceplin Czeszław Caro Kościerzyna -52 6 65 5 -94 0 -23 1
27 Miotke Andrzej Orły Andrzeja -370 6 61 5 -358 0 -73 1
28 Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna -40 5,5 52 5 -26 0,5 -66 0
29 Ekman Kazimierz Magic Niezabierzewo 43 5 -13 1 29 1 27 3
30 Grudzień Teresa Kościerzyna 1 -6 5 -3 1 -38 1 35 3
31 Dąbrowska Zofia KS Kościerzyna "BIS" -53 5 -50 1 3 3 -6 1
32 Kapiszka Henryk Magic Niezabierzewo -70 5 -73 0 -77 0 80 5
33 Hetmański Grzegorz Lubiana - Papiernia 21 4 -32 0 32 1 21 3
34 Stalke Alfons Sokół Stężyca -56 4 14 3 -34 1 -36 0
35 Kurczyński Ludwik Kościerzacy -63 4 -44 0 -43 1 24 3
36 Błaszkowski Ignacy Nasz Dach Stężyca -78 4 15 1 -20 3 -73 0
37 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -85 4 -77 0 4 3 -12 1
38 Dalecki Henryk Orły Andrzeja -138 3 -5 2 -12 1 -121 0
39 Jutrzonka Jan Sokół Stężyca -146 3 -63 0 20 3 -103 0
40 Urich Jerzy Tornado Lębork -186 3 -107 0 -121 0 42 3
41 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca -102 2 -24 1 -62 0 -16 1
42 Kwidzyńska Halina Kościerzyna 1 -67 0,5 -13 0 -26 0,5 -28 0
43 Kamiński Stanisław KS Kościerzyna "BIS" -204 0 -52 0 -56 0 -96 0
44 Ringwelski Jan Lubiana - Papiernia -244 0 -38 0 -121 0 -85 0
 

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133221_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

05.12.2018 Kościerzyna - Liga regionalna

15.12.2018 Borucino - CZARNA Liga Baśki

18.12.2018 Kościerzyna - Liga regionalna



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja