Gniewska Liga Baśki

Czarna Liga Gniewska

Otwarte Turnieje Gniew

Aktualności koła Gniew

I Otwarty Turniej

Zamku Gniewskiego w Czerwoną "Baśkę"


o WIELKI TOPÓR KATA GNIEWSKIEGO

 

13.11.2011 w Gniewie

....

 

Wyniki zawodów:

 

drużynowe:

miejsce drużyna suma +/- suma punktów
1 rozdanie +\- punkty 2 rozdanie +\- punkty
1 Gniew Zamek 507 160
216 80 291 80
2 Kościerzyna 2 447 150
198 75 249 75
3 U Rybaka Stężyca 113 115
98 65 15 50
4 Gniew Sobiewski 197 110
11 40 186 70
5 ZKW Kamienica Szlachecka 158 105
78 50 80 55
6 Pelplin 443 100
-38 0 481 100
7 Jedynka Kościerzyna 398 100
454 100 -56 0
8 Pieniążkowo 1 191 90
-183 0 374 90
9 Perełki Żukowo 58 90
56 45 2 45
10 Stężyca -381 90
221 90 -602 0
11 Nasz Dach Stężyca -44 70
142 70 -186 0
12 Rezerwa 3 -486 65
-642 0 156 65
13 Radunia Borucino -59 60
-192 0 133 60
14 Gniew -108 60
87 60 -195 0
15 Drużyna Ryszarda -275 55
81 55 -356 0
16 GKS Sierakowice x 35
7 35 x 0
17 Rezerwa 1 -103 0
-34 0 -69 0
18 Rezerwa 2 -403 0
-221 0 -182 0

 

indywidualne:

miejsce zawodnik drużyna suma +/- suma punktów
1 rozdanie +\- punkty 2 rozdanie +\- punkty
1 Rajski Kazimierz Gniew Zamek 310 145
146 75 164 70
2 Kirszenstuch Rajmund Gniew 384 134
286 100 98 34
3 Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna 386 126
274 90 112 36
4 Stenka Stanisław Stężyca 210 104
153 80 57 24
5 Kucyk Kasper ZKW Kamienica Szlachecka 196 101
126 70 70 31
6 Szewczyk Marian Pelplin 201 100
-12 0 213 100
7 Ziółkowski Ryszard Gniew Sobiewski 215 95
53 30 162 65
8 Szewczyk Jakub Pelplin 200 92
9 12 191 80
9 Kruszyński Ryszard Kościerzyna 2 188 91
126 65 62 26
10 Jakubek Henryk GKS Sierakowice 181 90
-22 0 203 90
11 German Antoni Pelplin 202 82
54 32 148 50
12 Wilma Władysław Rezerwa 2 185 76
24 21 161 55
13 Dąbrowski Grzegorz Gniew Zamek 207 75
68 35 139 40
14 Seidowski Jarosław Rezerwa 3 60 75
-107 0 167 75
15 Naczk Władysław Rezerwa 1 131 60
91 40 40 20
16 Skrzypkowski Janusz GKS Sierakowice 73 60
-88 0 161 60
17 Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna 9 60
114 60 -105 0
18 Woelke Gerard Piotr U Rybaka Stężyca 147 55
4 10 143 45
19 Kwidzyńska Halina Jedynka Kościerzyna 53 55
98 55 -45 0
20 Grudzień-Tryk Teresa Kościerzyna 2 105 54
37 24 68 30
21 Konkel Henryk GKS Sierakowice x 50
95 50 x 0
22 Gaweł Ryszard Gniew Sobiewski 103 50
50 29 53 21
23 Jendernal Ewa Kościerzyna 2 103 49
48 27 55 22
24 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 122 48
5 11 117 37
25 Leman Alfons U Rybaka Stężyca 83 46
26 23 57 23
26 Paluchowski Sławomir Gniew Zamek 43 45
93 45 -50 0
27 Kulas Dariusz Rezerwa 3 124 39
-10 0 134 39
28 Kaliszewski Edmund Rezerwa 3 35 39
89 39 -54 0
29 Szambowski Kazimierz Pieniążkowo 1 73 38
-56 0 129 38
30 Górecki Rajmund Gniew Sobiewski 40 38
24 22 16 16
31 Laska Zygmunt Nasz Dach Stężyca 19 38
78 38 -59 0
32 Czaja Artur ZKW Kamienica Szlachecka 43 37
23 20 20 17
33 Miotke Andrzej Stężyca -229 37
76 37 -305 0
34 Polaszek Tadeusz Drużyna Ryszarda 45 36
70 36 -25 0
35 Dąbrowski Kazimierz Pieniążkowo 1 69 35
4 7 65 28
36 Szambowski Janusz Pieniążkowo 1 53 35
-46 0 99 35
37 Markowska Anna Perełki Żukowo 55 34
68 34 -13 0
38 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 36 33
60 33 -24 0
39 Socha Barbara Radunia Borucino -13 33
-105 0 92 33
40 Dąbrowski Stanisław Pieniążkowo 1 -4 32
-85 0 81 32
41 Socha Kazimierz Radunia Borucino 58 31
0 6 58 25
42 Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca -45 31
54 31 -99 0
43 Paczoska Józef Perełki Żukowo 24 29
-42 0 66 29
44 Bladowski Jerzy Perełki Żukowo 23 28
15 15 8 13
45 Raniszewski Piotr Drużyna Ryszarda -123 28
49 28 -172 0
46 Kaliszewski Zygmunt Kościerzyna 2 51 27
-13 0 64 27
47 Polaszek Tomasz Drużyna Ryszarda -142 26
48 26 -190 0
48 Kotulski Marcin Rezerwa 2 -25 25
45 25 -70 0
49 Makowski Leszek Gniew Zamek -53 19
-91 0 38 19
50 Domarus Jacek GKS Sierakowice -461 19
22 19 -483 0
51 Fierka Henryk Radunia Borucino 8 18
21 18 -13 0
52 Birma Ryszard Drużyna Ryszarda -55 18
-86 0 31 18
53 Kreft Tadeusz Rezerwa 1 -29 17
20 17 -49 0
54 Hinc Helena Perełki Żukowo -44 16
15 16 -59 0
55 Maszk Damian ZKW Kamienica Szlachecka -70 15
-85 0 15 15
56 Czaja Witold ZKW Kamienica Szlachecka -11 14
14 14 -25 0
57 Klawikowski Jerzy Rezerwa 2 -96 14
-106 0 10 14
58 Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca -72 13
14 13 -86 0
59 Jerzewski Jan Stężyca -9 12
-12 0 3 12
60 Nawrocki Jan Stężyca -353 9
4 9 -357 0
61 Moczyński Mariusz Gniew -27 8
4 8 -31 0
62 Gostkowski Lenon Nasz Dach Stężyca -221 5
-1 5 -220 0
63 Pelowska Małgorzata Rezerwa 1 -49 0
-27 0 -22 0
64 Okrój Hubert Jedynka Kościerzyna -50 0
-32 0 -18 0
65 Hinc Waldemar Radunia Borucino -112 0
-108 0 -4 0
66 Ligmanowski Marek Rezerwa 1 -156 0
-118 0 -38 0
67 Ligmanowska Marta Pelplin -160 0
-89 0 -71 0
68 Karliński Zdzisław Gniew Sobiewski -161 0
-116 0 -45 0
69 Rezmer Stanisław Gniew -227 0
-102 0 -125 0
70 Moczyński Władysław Gniew -238 0
-101 0 -137 0
71 Malc Mirosław indywidualnie -313 0
-272 0 -41 0
72 Domaszk Kazimierz Rezerwa 2 -467 0
-184 0 -283 0
73 Piastowski Zbigniew Rezerwa 3 -705 0
-614 0 -91 0

 


Miasto i Gmina Gniew

 

Polskie Stowarzyszenie "Baśki" Koło w Gniewie zaprasza wszystkich sympatyków gry w karcianą baśkę na zawody do Zamku w Gniew, który odbędzie się 13 listopada 2011r.

 

zamek w Gniewie

więcej szczegółów dotyczących turnieju już wkrótce

 

 


T E R M I N A R Z

 

 

Gniewska Liga „Baśki”

 

Organizatorem Gniewskiej Ligi „Baśki” jest Koło Polskiego Stowarzyszenia Baśki Nr 3 w Gniewie.

 

Miejscem rozgrywania zawodów jest Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Kusocińskiego 10 w Gniewie.

 

Termin rozgrywania kolejek ligowych to  I i III wtorek każdego miesiąca,  godz. 17.00.

 

Regulamin i Zasady gry w czasie rozgrywki są zgodne z regulaminem Polskiej Ligi „Baśki” organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie „Baśki”.

 

 

Gniewska Liga ,,Baśki’’

sezon 2012

 

Klasyfikacja końcowa po   20 kolejkach ligowych

 

 

Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

SUMA - punktacja
miejsce gracz małe duże
1 1 Rajski Kazimierz 859 1125
2 2 Dąbrowski Grzegorz 482 980
3 4 Kaliszewski Edmund 98 895
4 5 Poleszak Tadeusz 14 875
5 3 Dąbrowski Kazimierz 27 830
6 7 Paluchowski Stanisław 169 815
7 6 Dąbrowski Sławomir 577 725
8 8 Poleszak Tomasz -288 715
9 9 Górecki Rajmund -229 705
10 10 Ziółkowski Ryszard 529 665
11 11 Kirszenstein Rajmund 137 630
12 14 Makowski Janusz 66 505
13 12 Gaweł Ryszard 283 460
14 13 Makowski Leszek -249 420
15 15 Kreft Tadeusz 327 385
16 16 Seidowski Jarosław 258 325
17 17 Karliński Zdzisław 297 260
18 18 Raniszewski Piotr -267 215
19 19 Birna Ryszard -258 210
20 20 Pliszczyński Marek -271 115
21 21 Antoszek Bogusław 168 100
22 22 Rezmer Stanisław 158 100
23 23 Mroziński Piotr 35 90
24 24 Owczarek Edward 151 80
25 28 Wutkowski Józef -232 70
26 25 Smoliński Bogdan -208 60
27 26 Męczykowski Zenon 2 50
28 27 Ostanówka Zbigniew -31 0

Zarząd Koła w Gniewie


 

Prezes

Grzegorz Dąbrowski


Sekretarz

Maciej Mosiński


Skarbnik

Kazimierz Rajski


Członek

Sławomir Dąbrowski


Członek

Leszek Makowski


 


tel. kontaktowy 667-016-590

 

Gościmy

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133128_resize.jpg

Najbliższe Turnieje


19.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baski

26.10.2017  Borucino - Regionalna Liga Baśki

08.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

09.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

12.11.2017  Łubiana - Polska Liga Baśki

16.11.2017 Borucino Regionalna Liga Baśki

18.11.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

21.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

23.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Nasi Przyjaciele

Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja