Aktualności Otwarty Turniej

Drużynowo o Puchar Wójta

Indywidualnie o Puchar Proboszcza

 

w ramach Polskiej Liga „Baśki”

 

Sezon 2019

15 sierpnia 2019r. w Borucinie

 

Organizator

Polskie Stowarzyszenie ,,Baśki’’

 

Polskie Stowarzyszenia "Baśki" serdecznie zaprasza wszystkich graczy i sympatyków karcianej "Baśki" na Otwarty Turniej  w karcianą Baśkę, którego wyniki będą zaliczane do Polskiej Ligi "Baśki". Turniej odbędzie się 15 sierpnia (czwartek) o godz. 14.00 w Borucinie. Rozgrywki odbędą się wg zasad tradycyjnej baśki z asem serce jako najstarszym trumfem, a zwodnicy rozegrają trzy rundy po 40 rozdań. W lidze zawodnicy rywalizują indywidualnie i drużynowo, a rywalizować będą o tytuł indywidualnego i drużynowego Mistrza Polski 2019. W nowym sezonie tytuł Mistrza Polski bronić będzie Kazimierz Labuda, a drużynowo Nasz Dach Stężyca zwycięscy za rok 2018. Wyniki  turnieju zostaną zaliczone jako 9 , 10 i 11 kolejka Polskiej Ligi Baśki.

Dla dwóch najlepszych drużyn nagrody ufundował turnieju Wójt Gminy Stężyca, a indywidualnie puchar  proboszcza par .Wygoda Łączyńska  z okazji  Odpustu Parafialnego i Festynu Dożynek Gminnych.

 

 

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia ,,Baśki’’ zaprasza wszystkich graczy i sympatyków karcianej "Baśki" do rywalizacji w Polskiej Lidze "Baśki".