Aktualności



II Otwarty Turniej

Rodziny Felskowskich

w ramach Polskiej Ligii „Baśki”

 Sezon 2015


13 września 2015r.  Korne

 

Organizator

Polskie Stowarzyszenie ,,Baśki’’

 

Polskie Stowarzyszenia "Baśki" serdecznie zaprasza wszystkich graczy i sympatyków karcianej "Baśki" na Otwarty Turniej w ramach Polskiej Ligi "Baśki", która odbędzie się 13 września (niedziela) o godz. 15.00 w Kornem (pierwsze zabudowanie na trasie do Bytowa przy stadionie piłkarskim) ul. Korne 140. Rozgrywki odbędą się wg zasad tradycyjnej baśki z asem serce jako najstarszym trumfem, a zwodnicy rozegrają trzy rundy po 60 rozdań. Turniej zaliczony zostanie jako 24, 25 i 26 kolejki ligowej w ogólnej klasyfikacji ligi. Zawodnicy w lidze rywalizują indywidualnie i w czteroosobowych drużynach o tytuł indywidualnego i drużynowego Mistrza Polski 2014. W nowym sezonie tytuł Mistrza Polski broni Andrzej Chistowski ze Stężycy, a drużynowo Orły Stężyca zwycięscy za rok 2014. Dla uczestników przewidziano kawę i poczęstunek a dla najlepszych nagrody rzeczowe.

 

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia ,,Baśki’’ zaprasza wszystkich graczy i sympatyków karcianej "Baśki" do rywalizacji w Polskiej Lidze "Baśki".


W Y N I K I


drużynowe:

 

 Lp.  Drużyna  suma +/-  suma pkt 1 rozdanie 2 rozdanie 3 rozdanie
+/- pkt stol. +/- pkt stol. +/- pkt stol.
1 Kiełpino 158 35 234 16 77 11 -153 8
2 "Nasz Dach" Orły Stężyca 121 33 62 12 142 12 -83 9
3 Sokół Stężyca 161 32 37 11 -62 6 186 15
4 Łubiana 84 31 55 12 165 16 -136 3
5 MAK-POL Gniew 145 29 116 14 -66 4 95 11
6 Zamek Gniew 181 28 -32 7 41 10 172 11
7 Mieszani Kościerzyna 107 27 -40 6 -60 7 207 14
8 Tury Chojnice -112 21 -199 1 -22 8 109 12
9 Caro Kościerzyna -187 21 -15 8 16 10 -188 3
10 Radunia Borucino -308 20 -39 8 -120 7 -149 5
11 Rezerwa -121 11 -112 1 -35 5 26 5


indywidualnie:

 

 miejsce  Nazwisko i imię  Drużyna  suma +/-  suma pkt 1 rozdanie 2 rozdanie 3 rozdanie
+/- pkt stol. +/- pkt stol. +/- pkt stol.
1 Wróbel Hanna Kiełpino 210 15 58 5 59 5 93 5
2 Jendernal Ewa Sokół Stężyca 206 15 53 5 105 5 48 5
3 Gostkowski Leon "Nasz Dach" Orły Stężyca 138 13 39 5 35 3 64 5
4 Rajski Kazimierz Zamek Gniew 185 11 81 5 -14 1 118 5
5 Storman Michał Łubiana 139 11 40 3 64 5 35 3
6 Miotke Andrzej Kiełpino 129 11 50 5 44 3 35 3
7 Okrój Hubert Łubiana 85 10 47 5 70 5 -32 0
8 Formela Andrzej Rezerwa 14 10 -103 0 35 5 82 5
9 Kurczyński Ludwik Sokół Stężyca 120 9 57 5 19 1 44 3
10 Paluchowski Stanisław MAK-POL Gniew 111 9 61 5 -20 1 70 3
11 Makowski Janusz MAK-POL Gniew 88 9 21 3 -41 1 108 5
12 Kwidzyńska Halina Mieszani Kościerzyna 112 8 -68 0 43 3 137 5
13 Cichosz Jan "Nasz Dach" Orły Stężyca 41 8 31 3 120 5 -110 0
14 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 25 8 11 3 40 4 -26 1
15 Czpiewski Krzysztof Tury Chojnice -14 8 -63 0 65 5 -16 3
16 Pioch Józef Kiełpino -38 8 117 5 35 3 -190 0
17 Pepliński Zdzisław Mieszani Kościerzyna 77 7 77 3 20 3 -20 1
18 Kosznik Jan Mieszani Kościerzyna 59 7 35 3 -14 1 38 3
19 Dawidowski Zenon "Nasz Dach" Orły Stężyca 7 7 21 3 -20 1 6 3
20 Poleszak Tomasz MAK-POL Gniew -5 7 -1 3 -9 1 5 3
21 Dąbrowski Grzegorz Zamek Gniew -11 7 -63 0 32 5 20 2
22 Olter Józef Caro Kościerzyna -46 7 -55 1 57 5 -48 1
23 Zaremba Zenon Radunia Borucino -58 7 24 3 40 4 -122 0
24 Białk Grzegorz Radunia Borucino -32 6 -45 0 25 3 -12 3
25 Machut Tadeusz Łubiana -53 6 21 3 11 3 -85 0
26 Chistowski Andrzej Sokół Stężyca -59 6 -7 1 -126 0 74 5
27 Czaja Witold Radunia Borucino -103 6 31 5 -124 0 -10 1
28 Dąbrowski Kazimierz Zamek Gniew 21 5 -44 1 -1 1 66 3
29 Poleszak Szymon Zamek Gniew -14 5 -6 1 24 3 -32 1
30 Felskowski Maciej "Nasz Dach" Orły Stężyca -65 5 -29 1 7 3 -43 1
31 Czapiewska Joanna Tury Chojnice -86 5 -69 0 -99 0 82 5
32 Grudzień Teresa Mieszani Kościerzyna -141 5 -84 0 -109 0 52 5
33 Partyka Jreneusz Tury Chojnice 35 4 -61 0 50 3 46 1
34 Szymański Jan Tury Chojnice -47 4 -6 1 -38 0 -3 3
35 Makowski Leszek MAK-POL Gniew -49 4 35 3 4 1 -88 0
36 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna -79 4 35 3 -38 1 -76 0
37 Lipiński Michał Łubiana -87 4 -53 1 20 3 -54 0
38 Ceplin Stanisław Caro Kościerzyna -87 2 -6 1 -43 0 -38 1
39 Laska Zygmunt Sokół Stężyca -106 2 -66 0 -60 0 20 2
40 Socha Kazimierz Radunia Borucino -115 1 -49 0 -61 0 -5 1
41 Formela Jan Rezerwa -135 1 -9 1 -70 0 -56 0
42 Ringwelski Jan Kiełpino -143 1 9 1 -61 0 -91 0



 

Gościmy

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_180323_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja