Aktualności

Nieprzypisany

Polska Liga ,,Baśki’’

 

Klasyfikacja końcowa po   20 kolejkach ligowych

zakończonego sezonu 2012

 

Mistrzem Polski w sezonie 2012 został  Zdzisław Cieszyński


Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobył Gniew Zamek


Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa


miejsce

Drużyna
SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Gniew "Zamek" 3063 1545
2 2 Lubiana 2968 1320
3 4 Jedynka Kościerzyna 1803 1215
4 3 U Rybaka Stężyca 2757 1175
5 5 Kuzynostwo Borcz 1884 1125
6 6 Kościerzyna 2 922 950
7 7 Nasz Dach Stężyca 1434 895
8 8 ZKiW Kamienica Szlachecka -466 295


Klasyfikacja indywidualna


miejsce

gracz

drużyna
SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Cieszyński Zdzisław Lubiana 951 930
2 3 Dąbrowski Grzegorz Gniew "Zamek" 851 856
3 2 Hetmański Grzegorz Lubiana 721 792
4 7 Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca 315 751
5 4 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 641 750
6 5 Regliński Łukasz Kościerzyna 2 202 711
7 8 Dąbrowski Kazimierz Gniew "Zamek" 272 687
8 6 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 291 672
9 9 Wilma Władysław U Rybaka Stężyca 484 631
10 10 Pioch Józef Lubiana 662 596
11 11 Rajski Kazimierz Gniew "Zamek" 171 567
12 12 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca 29 535
13 22 Nawrocki Jan Nasz Dach Stężyca -231 531
14 15 Dąbrowski Sławomir Gniew "Zamek" 24 521
15 16 Zaremba Zenon Jedynka Kościerzyna 199 519
16 14 Okrój Hubert Lubiana 216 499
17 19 Czaja Witold Kuzynostwo Borcz -44 477
18 13 Leman Alfons U Rybaka Stężyca 444 472
19 32 Laska Zygmunt Nasz Dach Stężyca -268 468
20 23 Niklas Robert indywidualnie 408 458
21 25 Kwidzyńska Halina Jedynka Kościerzyna 123 453
22 18 Sędzicki Marcin Kościerzyna 2 61 449
23 17 Woelke Gerard U Rybaka Stężyca 8 439
24 20 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 236 395
25 28 Czaja Artur ZKiW Kamienica Szlachecka -439 384
26 21 Ceplin Stanisław Jedynka Kościerzyna 40 383
27 30 Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz -81 381
28 31 Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca -416 379
29 27 Pelowska Małgorzata Kuzynostwo Borcz -742 372
30 24 Kreft Tadeusz Gniew "Zamek" 168 364
31 33 Ewita Kościerzyna 2 -398 353
32 29 Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna -494 353
33 26 Grudzień-Tryk Teresa Kościerzyna 2 -277 340
34 37 Miotka Andrzej Lubiana -815 258
35 36 Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna -81 256
36 34 Marszk Damian ZKiW Kamienica Szlachecka 312 247
37 35 Domarus Jacek Nasz Dach Stężyca -321 244
38 39 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 110 210
39 38 Szymkowiak Janusz indywidualnie -44 196
40 40 Cybula Szymon ZKiW Kamienica Szlachecka -85 138
41 41 Kucyk Kasper ZKiW Kamienica Szlachecka -411 135
42 42 Marszk Joanna ZKiW Kamienica Szlachecka 43 70
43 43 Stencel Bartosz ZKiW Kamienica Szlachecka -294 0

R E G U L A M I N  


Turniejów organizowanych  przez 

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia „Baśki” .

 

& 1.

Organizatorem Polskiej Ligi „Baśki” i Pomorsko-Kaszubskiej Ligi „Baśki’  jest Zarząd Polskiego Stowarzyszenia „Baśki’ . Partnerem Polskiej Ligi „Baśki” jest Gmina , w której dany turniej jest rozgrywany.

 

& 2.

Organizator  Polskiej  i Pomorsko-Kaszubskiej Ligi „Baśki’ ze względów  technicznych  może przesunąć  termin oraz miejsce i kolejność poszczególnych turniejów .

 

& 3.

Do rozgrywek ligowych kwalifikują się  drużyny i zawodnicy indywidualni ,którzy otrzymali licencję  od Zarządu Polskiego Stowarzyszenia „Baśki”.

 

& 4.

Skład drużyny uczestniczącej w Polskiej i Pomorsko- Kaszubskiej” Lidze „Baśki”  składa się z 4-5 zawodników a 4 najlepsze wyniki zalicza się do rezultatu drużyny.

 

& 5.

Kapitan drużyny na dany turniej ligowy ,może wymienić jednego stałego gracza zgłoszonego do rozgrywek na tzw „skoczka’ , który nie może być zgłoszony w innej drużynie  ligowej , a jego punkty liczą się do  drużyny.

 

& 6.

Kapitan lub przedstawiciel drużyny  przed każdym  Grand  Prix ,  podaje skład drużyny .

 

& 7.

Do Ligi zalicza się zdobyte punkty  na poszczególnych Grand Prix  z chwilą uzyskania licencji.

 

& 8.

W ligach prowadzi się klasyfikację drużynową  i indywidualną .

 

& 9

W turniejach ogólnopolskich i regionalnych   w tym Pomorsko-Kaszubskiej Lidze „Baśki” organizatorzy stosują  punktację stolikową  tj, za I – wsze  miejsce  5 punktów , II – 3 punkty , III – 1 punkt , IV – O punktów  licząc jednocześnie małe punkty.

W przypadku równej ilości małych punktów przy stoliku  np. II i III miejsce otrzymują 2 punkty , a za ucieczkę zawodnika pozostali otrzymują 3 punkty i 35 małych punktów .Tak samo za brak kompletu 4 graczy przy stoliku.

Sędzia losuje  kto otrzymuje  35 punktów, a jeśli zawodnik woli grać  wówczas sędzia przyznaje  te punkty takiemu zawodnikowi , który zgadza się na takie rozwiązanie, ale może to dotyczyć jednej serii danego  turnieju dla tego samego zawodnika

 Organizatorzy  ogłaszają sposób liczenia przed rozpoczęciem turnieju.

 

& 10.

W przypadku uzyskania identycznego wyniku  na poszczególnych turniejach lub kolejce  ligowej  o kolejności drużynowej decyduje  najlepszy wynik „ plusowy”  zawodnika z danej drużyny jaki uzyskał w turnieju. Jeśli dwóch uzyskało ten sam wynik   decyduje wynik następnego zawodnika.

 

& 11.

W przypadku uzyskania identycznego wyniku na poszczególnych turniejach  lub kolejkach o kolejności indywidualnej panów/pań  decyduje najlepszy wynik plusowy lub przy równej liczbie plusów  następny najwyższy wynik plusowy jak miał zawodnik w danej grze w turnieju.

 

& 12.

W przypadku obliczania punktacji stolikowej  5 - 3 - 1 - 0    i małych punktów   jeśli zawodnicy  mają tą samą ilość punktów stolikowych i małych  o wyższym miejscu decyduje większa ilość zajętych 1-wszych miejsc  lub  nawet  drugich miejsc  w turnieju.

 

& 13.

Suma uzyskanych punktów  w turniejach  sumuje się  i decyduje o kolejności  drużynowej  oraz indywidualnej pań/panów w danej lidze.

 

& 14.

Dwóch zawodników z tej samej drużyny , nie może grać przy jednym stoliku  podczas turnieju – wynik nie będzie liczony do klasyfikacji drużynowej i indywidualnej tych dwóch zawodników.

 

& 15.

Jeśli za zawodnika  grającego  w   Lidze „Baśki” w jego imieniu i na jego konto   punktowe zagra inny nieuprawniony zawodnik, zawodnikowi odbiera się 10 punktów  w klasyfikacji indywidualnej/duże punkty/.

 

& 16.

Jeśli w drużynie zgłoszonej do ligi na dany turniej  gra nieuprawniony zawodnik, drużyna zostaje ukarana odjęciem w klasyfikacji drużynowej 10 punktów dużych – stolikowych.

 

& 17.

Jeśli podczas turnieju organizowanego przez Zarząd Polskiego Stowarzyszenia „Baśki’  np. zawodnik/zawodniczka   zachowa się nieetycznie  i nie fair play  podczas turnieju  dotyczy to również ucieczki  na wniosek zawodników  z nim grających  lub sędziego zawodów   taki  zawodnik  zostaje ukarany  dodaniem do posiadanych punktów  minus  105 - 9 dużych punktów. Pozostali zawodnicy otrzymają 35 punktów i 3 pkt duże. W przypadku  braku  kompletu przy stoliku  zawodnicy otrzymają 35  małych plusowych punktów i 3 pkt duże.

 

& 18.

W Polskiej i Pomorsko-Kaszubskiej lidze „Baśki’  obowiązują zasady gry ustalone przez organizatora – Zarząd Polskiego Stowarzyszenia „Baśki”.

 

& 19.

Wszystkie sytuacje sporne  na poszczególnych turniejach  rozstrzyga sędzia główny zawodów.

 

& 20.

Organizator powołuje sędziów pomocniczych na poszczególne turnieje.

 

& 21.

Sędzia pomocniczy może pełnić obowiązki sędziego głównego zawodów.

 

& 22.

Jeśli drużyna lub zawodnik indywidualny wnosi protest , kwestia sporna jest rozstrzygana podczas turnieju  prze komisje zawodów , którą powołuje  prezes , w-ce –prezes lub członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia „Baśki” .

W skład komisji wchodzą : sędzia główny , sędzia pomocniczy , członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia „Baśki” . Decyzja Komisji jest ostateczna i nie ma od niej odwołania  .

 

& 23.

Organizator Ligi ma prawo  wnosić poprawki  oraz nowe paragrafy do regulaminu.

 

& 24.

W imieniu organizatora  Polskiej Ligi „Baśki’  i Pomorsko-Kaszubskiej Ligi „Baśki’  Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia  „Baśki”  występuje   Kazimierz Socha .

 

& 25.

Sędziowie Polskiego Stowarzyszenia „Baśki’ :

-   Tadeusz Makowski

-   Kazimierz Socha

-   Maciej Felskowski

-   Mieczysław Kwidziński

-   Grzegorz Dąbrowski

-   Kazimierz Kwidziński

-   Jerzy Urich

-   Ludwik Kurczyński

-   Zenon Zaremba

-   Zygmunt Kaliszewski

 

& 26

Regulamin obowiązuje od  dnia 14.12.2013 r., a w Polskiej Lidze „Baśki’ i innych rozpoczętych  turniejów ligowych od nowego sezonu 2018r.

 


T   E   R   M   I   N   A   R   Z

 

 

Polskiej Ligi "Baśki"

 

 

kolejek ligowych w sezonie 2020

organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie "Baśki''



Zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek w ramach Polskiej Ligi Baśki rywalizują o tytuł indywidualnego i drużynowego Mistrza Polski.

 

 

rozgrywki organizowane zawsze o godz. 14.00

 


22.03.2020 Kartuzy  Inauguracja , 97 lat nadania praw miejskich , o puchar Burmistrza

19.04.2020 Chmielno, zadanie publiczne

21.06.2020  Kiełpino

15.08.2020  Borucino / Wygoda

13.09.2020 Korne

18.10.2020 Gowidlino

11.11.2020 Miechucino

Zapisy od godz. 13.00 . rozpoczęcie rozgrywek o godz. 14.00

Rozgrywka 3 x 40 rozdań , drużyny 4 – osobowe.

Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu .

 

 

 

 

Zwycięzca Polskiej Ligi "Baśki" (po rozegraniu 7 turniejów) zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2020.

 
Polska Liga ,,Baśki’’

 

Klasyfikacja końcowa po 20 kolejkach ligowych

zakończonego sezonu 2010/2011

 

Mistrzem Polski w sezonie 2010/11  Gerard Piotr Woelke


Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobył GKS Sierakowice

 

Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela


Klasyfikacja drużynowa

 

miejsce

 

Drużyna

SUMA - punktacja

małe

duże

1

1

GKS Sierakowice 4522 1510

2

2

Kuzynostwo Borcz 3633 1450

3

3

Bazuny Żukowo 3239 1340

4

4

Caro Kościerzyna 1597 1160

5

5

Jedynka Kościerzyna 2428 1015

6

6

U Rybaka Stężyca 907 850

7

7

Perelki Żukowo -187 680

8

8

Kaszebe Baszka 914 565

9

10

Asy z Pucka 530 540

10

9

Damroka Chmielno -156 470

11

11

Bociany Gdńsk 43 310

12

12

Sami Swoi Lewinko -113 275

13

13

FBR Gostomski-Lipusz 285 145

Klasyfikacja indywidualna

 

miejsce

 

gracz

 

drużyna

SUMA - punktacja

małe

duże

1

1

Woelke Gerard Piotr U Rybaka Stężyca 983 855

2

2

Regliński Robert Bazuny Żukowo 1155 761

3

5

Konkel Henryk GKS Sierakowice 1110 748

4

6

Domarus Jacek GKS Sierakowice 347 713

5

4

Koszałka Edmund GKS Sierakowice 440 695

6

7

Banach Eugeniusz Bazuny Żukowo 739 673

7

3

Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 622 670

8

9

Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 369 638

9

8

Skrzypkowski Janusz GKS Sierakowice 493 615

10

11

Wiczling Sanislaw Bazuny Żukowo 144 591

11

12

Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 356 589

12

10

Stencel Józef Kuzynostwo Borcz 471 575

13

18

Kwidzyńska Halina Jedynka Kościerzyna 741 544

14

15

Pioch Józef Damroka Chmielno 205 525

15

17

Kruszyński Ryszard Caro Kościerzyna 76 506

16

16

Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 141 463

17

13

Zwara Zbigniew U Rybaka Stężyca 34 458

18

27

Chistowski Andrzej U Rybaka Stężyca -174 448

19

14

Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna 490 439

20

25

Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna 163 435

21

24

Ceplin Stanisław Jedynka Kościerzyna 175 429

22

26

Grudzień Teresa Jedynka Kościerzyna -147 413

23

32

Derra Franciszek Kaszebe Baszka 520 399

24

19

Zaremba Zenon Kaszebe Baszka 249 387

25

20

Chistowski Stanisław Kuzynostwo Borcz -902 385

26

21

Markowska Anna Perelki Żukowo -161 383

27

33

Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna -17 382

28

28

Paczoska Józef Perelki Żukowo 63 380

29

22

Bladowski Jerzy Perelki Żukowo -162 374

30

29

Grochowski Wieslaw Kaszebe Baszka 323 373

31

23

Hinca Andrzej Bazuny Żukowo -414 367

32

30

Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna -75 365

33

35

Radtke Henryk Asy z Pucka 7 355

34

34

Regliński Łukasz Bazuny Żukowo -459 338

35

31

Białk Grzegorz Damroka Chmielno 496 326

36

36

Ugowski Mirosław Kaszebe Baszka -195 303

37

37

Miotke Andrzej Damroka Chmielno -213 302

38

47

Drewa Franciszek Kuzynostwo Borcz -307 295

39

38

Spryszyński Wiesław Bociany Gdńsk 321 294

40

45

Miszka Bogdan Asy z Pucka 14 286

41

40

Kosznik Jan Caro Kościerzyna -853 282

42

39

Węsierski Bogdan U Rybaka Stężyca -481 272

43

44

Formela Regina Perelki Żukowo -200 262

44

50

Marciniak Zbigniew Asy z Pucka 228 253

45

41

Baranowski Karol indywidualnie 409 247

46

42

Hinc Helena Perelki Żukowo -672 246

47

43

Potrykus Stanisław Asy z Pucka 320 242

48

46

Baranowski Jerzy Damroka Chmielno -13 217

49

65

Okuniewski Brunon Kaszebe Baszka -228 214

50

56

Bałachowski Wacław Asy z Pucka -378 197

51

48

Gostomski Czesław FBR Gostomski-Lipusz 151 189

52

49

Faliszek Wladysław Bociany Gdńsk -84 170

53

59

Skrzypkowski Michał GKS Sierakowice -27 161

54

51

Leman Alfons U Rybaka Stężyca -117 160

55

52

Pelowska Małgorzata Damroka Chmielno -1026 142

56

53

Meyer Tadeusz Sami Swoi Lewinko 91 140

57

54

Piekarski Marek Sami Swoi Lewinko 49 140

58

55

Kosikowski Zdzisław Bociany Gdńsk -536 140

59

57

Wierdak Paweł Sami Swoi Lewinko -320 123

60

58

Kobiela Szczepan Bociany Gdńsk -117 119

61

60

Duraj Marek indywidualnie -195 116

62

61

Potrykus Alojzy Sami Swoi Lewinko 171 112

63

62

Mazurek Henryk indywidualnie -160 112

64

63

Dawidowski Zenon indywidualnie 138 108

65

64

Meina Ewa GKS Sierakowice -325 104

66

66

Stormann Michał FBR Gostomski-Lipusz 29 93

67

67

Błażysz Włodzimierz Bociany Gdńsk 170 80

68

68

Machut Tomasz FBR Gostomski-Lipusz -102 78

69

69

Szafek Roman Bociany Gdńsk -8 75

70

70

Lubecki Antoni FBR Gostomski-Lipusz -233 70

71

71

Andrzejczyk Witold indywidualnie -10 66

72

72

Meyer Eugeniusz Sami Swoi Lewinko -160 57

73

73

Wilma Władysław U Rybaka Stężyca -207 34

74

74

Kulas Wiesław FBR Gostomski-Lipusz -321 32

75

75

Kujawski Marcin Caro Kościerzyna -312 25

76

76

Okrój Marek FBR Gostomski-Lipusz 0 0

77

77

Różek Karol indywidualnie -65 0

78

78

Ugowska Bożena Kaszebe Baszka -77 0

79

-

Dorsz Józef Asy z Pucka -311 0

80

79

Potrykus Lucyna Asy z Pucka -467 0
Polska Liga ,,Baśki’’


Klasyfikacja KOŃCOWA po    20 kolejkach ligowych


 

Mistrzem Polski w sezonie 2009/2010 został  Robert Regliński

 

Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobył Fox Gdynia


 

Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

miejsce

Drużyna

SUMA - punktacja

punkty

+/-

1 4 Fox Gdynia 1100 5321
2 3 GKS Sierakowice 1085 4856
3 6 Kuzynostwo Borcz 1010 5159
4 5 Bazuny Żukowo 1000 4700
5 2 Fregata Łeba 995 5383
6 1 Sokół Stężyca 935 3501
7 7 Bar "u Andrzeja" 790 2666
8 10 Caro Kościerzyna 750 3552
9 9 Kłos Werblinia 725 3295
10 8 Perełki Żukowo 715 3381
11 11 Echo Gdynia 570 1639
12 14 Damroka Chmielno 525 1826
13 15 Bociany Gdańsk 515 1777
14 13 Sporting Leźno 445 1143
15 12 Kaszëbë Baszka N. Karczma 405 1960
16 18 Gryf Żukowo 405 915
17 17 Sianowska Huta 330 1528
18 16 Orły Kartuzy 315 2088
19 19 Pianka Chylonia 300 -853
20 22 Sami Swoi Miłoszewo 220 97
21 24 Jedynka Kościerzyna 200 -62
22 20 Tornado Lębork 150 838
23 21 Donimierz 125 134
24 23 "Kontra" Nowa Karczma 115 -486
25 25 Bar Sierakowice 20 106
26 26 Orkan Lębork 0 0

 

 

Klasyfikacja indywidualna

miejsce

gracz

drużyna

SUMA - punktacja

punkty

+/-

1 7 Regliński Robert Bazuny Żukowo 576 1671
2 12 Wiczling Stanisław Bazuny Żukowo 532 944
3 1 Dziemiańczyk Jerzy Fregata Łeba 507 853
4 3 Jurkiewicz Stanisław Echo Gdynia 505 863
5 4 Zduńczyk Waldemar Fox Gdynia 499 720
6 8 Węsierski Bogdan Sokół Stężyca 469 870
7 5 Piastowski Zbigniew Sporting Leźno 468 1057
8 9 Bałachowski Wacław Kłos Werblinia 453 419
9 2 Baranowski Karol GKS Sierakowice 443 694
10 13 Balewski Mieczysław Fox Gdynia 442 290
11 11 Socha Kazimierz Kuzynostwo Borcz 432 1171
12 17 Domarus Jacek GKS Sierakowice 431 -681
13 10 Czarniecki Andrzej Fox Gdynia 430 780
14 6 Chistowski Andrzej Sokół Stężyca 418 240
15 20 Ugowski Mirosław Kaszëbë Baszka N. Karczma 411 1056
16 14 Proch Kazimierz Echo Gdynia 399 254
17 21 Kreft Kazimierz Kłos Werblinia 393 644
18 26 Spryszyński Wiesław Bociany Gdańsk 386 1067
19 19 Chistowski Stanisław Kuzynostwo Borcz 383 -881
20 15 Szymikowski Franciszek Fregata Łeba 366 734
21 25 Kosznik Jan Caro Kościerzyna 344 261
22 28 Goyka Antoni Kłos Werblinia 343 -154
23 24 Dziemiańczyk Andrzej Fregata Łeba 342 721
24 22 Kurczyński Ludwik Kuzynostwo Borcz 339 713
25 18 Labuda Wiktor Gryf Żukowo 328 687
26 40 Pioch Józef Damroka Chmielno 328 375
27 16 Radtke Henryk Kłos Werblinia 322 312
28 29 Dymowski Stanisław Fregata Łeba 317 930
29 37 Konkel Henryk GKS Sierakowice 311 202
30 23 Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna 298 505
31 34 Baranowski Jerzy Damroka Chmielno 296 151
32 38 Woelke Gerard Sokół Stężyca 295 -427
33 32 Banach Eugeniusz Bazuny Żukowo 289 67
34 31 Kwidzińska Halina Perełki Żukowo 281 336
35 27 Szreder Tadeusz Sianowska Huta 277 474
36 42 Kańczuga Józef Fregata Łeba 275 314
37 39 Ceplin Stanisław Perełki Żukowo 273 391
38 30 Migowski Benedykt GKS Sierakowice 273 345
39 43 Stefański Stanisław Fox Gdynia 267 342
40 33 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 263 365
41 50 Formela Regina Perełki Żukowo 259 475
42 52 Toporek Maria Kuzynostwo Borcz 256 71
43 35 Kwidziński Jan Orły Kartuzy 255 518
44 36 Czarnowski Michał Bar "u Andrzeja" 255 96
45 63 Bruski Michał Bar "u Andrzeja" 255 -402
46 59 Łącki Jacek Bar "u Andrzeja" 244 92
47 45 Fierka Henryk Kuzynostwo Borcz 243 460
48 48 Książek Gerard Sokół Stężyca 238 389
49 60 Duzowski Bolesław Echo Gdynia 236 -676
50 41 Kullas Sławomir Sianowska Huta 234 328
51 86 Miotke Andrzej Damroka Chmielno 232 -164
52 97 Somkowski Bogdan Pianka Chylonia 231 -85
53 76 Labuda Władysław Gryf Żukowo 226 90
54 46 Treder Zenon Fox Gdynia 224 272
55 53 Jankowski Adam Pianka Chylonia 220 -745
56 44 Zaremba Zenon Kaszëbë Baszka N. Karczma 212 327
57 96 Ruszczyk Kazimerz Pianka Chylonia 209 -1135
58 47 Zwara Zbigniew Sokół Stężyca 208 -223
59 79 Formela Zygmunt Gryf Żukowo 206 -505
60 51 Lewańczyk Leon Bazuny Żukowo 205 -110
61 49 Bucholc Marian Bar "u Andrzeja" 205 -139
62 55 Kurdewicz Andrzej Echo Gdynia 200 228
63 109 Darznik Andrzej Sami Swoi Miłoszewo 197 -568
64 57 Drewa Franciszek Kuzynostwo Borcz 194 157
65 61 Kosikiwski Zdzisław Bociany Gdańsk 194 49
66 70 Hinca Andrzej Bazuny Żukowo 194 -14
67 54 Meina Ewa GKS Sierakowice 194 -406
68 111 Lubecki Marian Caro Kościerzyna 190 -71
69 87 Faliszek Władysław Bociany Gdańsk 186 -297
70 64 Koszałka Edmund GKS Sierakowice 184 -17
71 56 Kozioł Jan Fregata Łeba 184 -1088
72 58 Markowska Anna Perełki Żukowo 180 -190
73 108 Bladowski Jerzy Pianka Chylonia 177 -474
74 74 Paczoska Józef Perełki Żukowo 175 69
75 72 Kobiela Szczepan Bociany Gdańsk 173 56
76 88 Ceplin Czesław Caro Kościerzyna 170 -104
77 77 Staniek Bronisław Jedynka Kościerzyna 166 135
78 71 Gembicki Andrzej Sporting Leźno 166 -264
79 62 Grochowski Wiesław "Kontra" Nowa Karczma 163 79
80 68 Joskowski Janusz Sami Swoi Miłoszewo 163 -39
81 65 Białk Grzegorz Damroka Chmielno 158 165
82 66 Pelowska Małgorzata "Kontra" Nowa Karczma 157 -707
83 67 Duszyński Jarosław Fox Gdynia 153 93
84 69 Szreder Józef Sianowska Huta 150 345
85 73 Kur Marian Orły Kartuzy 140 124
86 75 Wilma Władysław Sokół Stężyca 137 -570
87 116 Malz Mirosław Sporting Leźno 137 -1510
88 105 Młyński Zygmunt Sporting Leźno 133 -22
89 78 Lubecki Jan Orły Kartuzy 130 81
90 103 Kozioł Irena Fregata Łeba 129 -281
91 82 Laska Józef Bar "u Andrzeja" 129 -497
92 80 Stefański Marek Gryf Żukowo 126 -207
93 136 Darznik Marian Sami Swoi Miłoszewo 125 -537
94 81 Formela Tadeusz Donimierz 124 -152
95 83 Derra Franciszek "Kontra" Nowa Karczma 122 365
96 84 Ugowski Roman Kaszëbë Baszka N. Karczma 122 11
97 99 Marciniak Zbigniew Kłos Werblinia 121 174
98 85 Darznik Kazimierz Sami Swoi Miłoszewo 121 -402
99 89 Waliński Bronislaw Kaszëbë Baszka N. Karczma 114 350
100 90 Trepczyk Roman Tornado Lębork 113 495
101 91 Kwidziński Eugeniusz Orły Kartuzy 112 169
102 92 Miłosz Alfons Donimierz 112 63
103 93 Jaszczysyn Mirosław Pianka Chylonia 112 -32
104 94 Roszkowski Zdzisław Sami Swoi Miłoszewo 109 37
105 95 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 109 -1096
106 102 Czarnowski Zdzisław Bar "u Andrzeja" 108 -197
107 98 Zoch Sławomir Pianka Chylonia 105 196
108 100 Dalecki Zygmunt Bar Sierakowice 102 324
109 101 Miller Gerard Tornado Lębork 101 273
110 140 Myślisz Szczepan Jedynka Kościerzyna 96 237
111 104 Mosiński Henryk "Kontra" Nowa Karczma 96 -788
112 106 Hinc Helena Perełki Żukowo 95 -205
113 122 Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna 89 -346
114 110 Kullas Dariusz Sianowska Huta 88 -661
115 128 Okuniewski Brunon Gryf Żukowo 84 -819
116 107 Urich Jerzy Tornado Lębork 83 195
117 112 Formela Jan Tornado Lębork 72 -31
118 113 Napiątek Tadeusz Bar "u Andrzeja" 70 177
119 114 Szafek Roman Bociany Gdańsk 69 -183
120 115 Bobrucki Kazimierz Orły Kartuzy 67 309
121 134 Treder Zygmunt Sporting Leźno 65 -357
122 117 Bojanowski Tomasz Gryf Żukowo 63 -144
123 118 Błażys Włodzimierz Bociany Gdańsk 59 -14
124 119 Trepczyk Marek Sporting Leźno 57 73
125 120 Tarnowski Norbert Donimierz 57 9
126 121 Cichosz Jan Sami Swoi Miłoszewo 57 -390
127 132 Grudzień-Tryk Teresa Jedynka Kościerzyna 57 -616
128 123 Wróbel Tomasz Jedynka Kościerzyna 53 -166
129 124 Hinca Władysław Damroka Chmielno 52 -64
130 125 Okrój Hubert Kaszëbë Baszka N. Karczma 52 -359
131 126 Formela Wiesław Donimierz 50 183
132 127 Zoch Agata Echo Gdynia 48 -637
133 129 Szreder Marcin Sianowska Huta 40 -405
134 130 Ugowski Rajmund Kaszëbë Baszka N. Karczma 38 -17
135 131 Andrzejczyk Witold Gryf Żukowo 35 -43
136 133 Skórowski Andrzej Donimierz 34 -381
137 135 Cybula Stanisław Bar Sierakowice 30 67
138 137 Radomski Mieczysław "Kontra" Nowa Karczma 26 135
139 145 Klebba Zygfryd Kłos Werblinia 26 -1378
140 138 Frankowski Dariusz Orły Kartuzy 23 -451
141 139 Ugowska Bożena Kaszëbë Baszka N. Karczma 23 -477
142 141 Skóra Dariusz Jedynka Kościerzyna 21 -289
143 142 Piontke Marcin 0 18 -111
144 143 Pranczk Marian Donimierz 15 -308
145 144 Duzowska Teresa Echo Gdynia 13 -311
146 146 Kwidziński Mieczysław Tornado Lębork 6 1
147 147 Wenta Kazimierz Bar Sierakowice 6 -5
148 148 Studziński Zbigniew "Kontra" Nowa Karczma 4 -312
149 149 Lihs Justyna Bazuny Żukowo 3 -723
150 150 Ulenberg Andrzej Orkan Lębork 0 0
151 151 Płotka Andrzej Orkan Lębork 0 0
152 152 Nowikowski Waldemar Orkan Lębork 0 0
153 153 Marzęcki Wacław Orkan Lębork 0 0
154 154 Makurat Zygmunt Orkan Lębork 0 0
155 155 Kwidziński Franciszek Tornado Lębork 0 0
156 156 Dzieciuchowicz Jerzy Orkan Lębork 0 0
157 157 Zelewski Jan Bar Sierakowice 0 -280
158 158 Lewna Marek Damroka Chmielno 0 -578
 

Gościmy

Odwiedza nas 333 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_131125_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

14.03.2020 Borucino - CZARNA Liga Baśki ODWOŁANE

22.03.2020 Kartuzy - INAUGURACJA Polskiej Ligi Baśki ODWOŁANE

19.04.2020 Chmielno - Polskiej Ligi Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja