Polska Liga ,,Baśki’’

 

 

Klasyfikacja końcowa po  11 kolejkach ligowych

sezonu 2019

 

 

 Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

 miejsce  Drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1   Nasz Dach Stężyca 793 124
2   FC Sierakowice 198 111
3   Caro Kościerzyna 335 99
4   Radunia Borucino 173 96
5   Chmielno 144 96
6   Orły Przodkowo -70 95
7   Kiełpino "Orły" -539 92
8   Grzybno 479 90
9   Borcz - Kościerzyna -575 74
10   Garecznica Borzesztowo 178 65
11   FC po Nalewce Mirachowo -120 56
12   Szpica Szemud -537 52
13   Kartuzy 210 35
14   Kościerzyna I -524 34
15   Mirachowo 185 32
16   Arkada Lębork 413 28
17   Lębork Młodzież 223 22
18   Chrobry Wicko 195 21
19   Rezerwa -31 19
20   Orły Kiełpino II -53 16
21   Champion Lębork -199 13


Klasyfikacja indywidualna

 miejsce  zawodnik  drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1   Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 599 42
2   Labuda Kazimierz FC Sierakowice 368 33
3   Maćkojć Jarosław Kiełpino "Orły" 199 33
4   Błaszkowski Kazimierz FC Sierakowice 129 32
5   Krauze Zdzisław Kiełpino "Orły" 128 32
6   Bigus Rajmund FC po Nalewce Mirachowo 295 31
7   Czaja Witold Chmielno 195 29
8   Socha Kazimierz Radunia Borucino 146 29
9   Fierka Henryk Radunia Borucino 114 28
10   Piekarski Marek FC po Nalewce Mirachowo 33 28
11   Koszałka Stefan Chmielno 118 27
12   Zaremba Zenon Grzybno 116 26
13   Białk Grzegorz Chmielno 97 26
14   Porczyk Waldemar Grzybno -14 26
15   Armatowski Edward Borcz - Kościerzyna 141 25
16   Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna -94 25
17   Maćkojć Tadeusz Kiełpino "Orły" -110 25
18   Błaszkowski Ignacy Nasz Dach Stężyca 159 24
19   Kurczyński Ludwik Radunia Borucino -33 24
20   Markiewicz Zbigniew Grzybno -25 23
21   Płotka Piotr FC Sierakowice -155 23
22   Tarasiuk Józef Orły Przodkowo -235 23
23   Nadolny Zbigniew Caro Kościerzyna 304 22
24   Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -89 21
25   Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca -9 20
26   Dalecki Zbigniew FC Sierakowice -101 20
27   Michalski Mirosław Orły Przodkowo -172 20
28   Rychert Zdzisław Orły Przodkowo 389 19
29   Lejk Jan Garecznica Borzesztowo 206 19
30   Lelek Kazimierz Garecznica Borzesztowo 191 19
31   Maliszewski Leszek FC po Nalewce Mirachowo -52 18
32   Pepliński Zdzisław Kościerzyna I 83 15
33   Andrik Tadeusz Radunia Borucino -54 15
34   Gronda Jerzy Grzybno -65 15
35   Wilma Władysław Nasz Dach Stężyca 9 14
36   Konkol Henryk Orły Przodkowo -68 14
37   Wica Stefan Chmielno -266 14
38   Maćkojć Stanisław Borcz - Kościerzyna -524 14
39   Sychowski Kazimierz Szpica Szemud 177 13
40   Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 14 13
41   Żołnowski Józef Nasz Dach Stężyca 26 12
42   Wild Zygmunt Szpica Szemud -326 12
43   Makurat Mateusz Kartuzy 88 11
44   Wichert Stanisław Grzybno -40 11
45   Miotke Andrzej Grzybno 239 10
46   Drewa Franciszek Borcz - Kościerzyna 173 10
47   Kreft Marian Chrobry Wicko 111 10
48   Muller Greard Caro Kościerzyna 94 10
49   Lelek Jan Garecznica Borzesztowo 47 10
50   Lelek Zbigniew Garecznica Borzesztowo -76 10
51   Domarus Jacek Szpica Szemud -522 10
52   Lubecki Marian Caro Kościerzyna 165 9
53   Formela Tadeusz Szpica Szemud 128 9
54   Felskowski Ireneusz Borcz - Kościerzyna 89 9
55   Kolka Roman Orły Przodkowo 64 9
56   Gruchała Marek Kartuzy 45 9
57   Hapka Andrzej Caro Kościerzyna 123 8
58   Kwidzyński Franciszek Arkada Lębork 123 8
59   Makurat Edmund Arkada Lębork 93 8
60   Drewa Tadeusz Rezerwa 58 8
61   Makurat Stefan Kartuzy 20 8
62   Skórowski Andrzej Szpica Szemud 6 8
63   Warmowski Mieczysław Kartuzy 57 7
64   Ceplin Czesław Caro Kościerzyna -112 7
65   Grudzień Teresa Kościerzyna I -147 7
66   Maćkojć Adrian indywidualnie -148 7
67   Baranowski Jerzy FC po Nalewce Mirachowo -259 7
68   Kwidzyński Mieczysław Arkada Lębork 156 6
69   Dawidowski Franciszek Chrobry Wicko 139 6
70   Górny Ryszard Lębork Młodzież 102 6
71   Walkusz Andrzej Lębork Młodzież 58 6
72   Formela Jan Lębork Młodzież 43 6
73   Górny Ryszard Arkada Lębork 41 6
74   Kwidzyńska Halina Kościerzyna I -48 6
75   Czaja Artur indywidualnie -79 6
76   Lewna Tomasz Borcz - Kościerzyna 127 5
77   Dalecki Henryk Rezerwa 60 5
78   Szwaba Marian Orły Kiełpino II -3 5
79   Krefta Stanisław Champion Lębork -55 5
80   Baranowski Jerzy Mirachowo 48 4
81   Płotka Andrzej Champion Lębork 34 4
82   Rojek Zdzisław Lębork Młodzież 20 4
83   Furman Mieczysław Chrobry Wicko 5 4
84   Toporek Maria Borcz - Kościerzyna -12 4
85   Jakubek Jerzy indywidualnie -101 4
86   Kruzycki Kazimierz Borcz - Kościerzyna -156 4
87   Pawłowski Tadeusz Kiełpino "Orły" -164 4
88   Maćkojć Mirosław Kiełpino "Orły" -181 4
89   Kamer Mirosław Caro Kościerzyna 30 3
90   Roda Jan FC Sierakowice -43 3
91   Dziedziuchowski Jerzy Champion Lębork -59 3
92   Grosz Tadeusz Rezerwa -61 3
93   Kolka Wojciech Orły Przodkowo -69 3
94   Daleki Alojzy Rezerwa -88 3
95   Szulfert Zbigniew Borcz - Kościerzyna -110 3
96   Ceplin Stanisław Kościerzyna I -173 3
97   Kopytkowski Bogdan Kościerzyna I -20 2
98   Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna -44 2
99   Etmański Zbigniew Chrobry Wicko -60 1
100   Grunwald Stanisław Champion Lębork -119 1
101   Klinkosz Kazimierz Garecznica Borzesztowo -154 1
102   Daleka Henryka Borcz - Kościerzyna -172 1
103   Hirsz Marian Caro Kościerzyna -145 0
104   Daleki Alojzy Borcz - Kościerzyna -296 0


 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_175727_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

15.09.2019 Korne - Polska Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja