Polska Liga ,,Baśki’’

 

 

Klasyfikacja końcowa po  20 kolejkach ligowych

sezonu 2019

 

 

 Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

    SUMA - punktacja
miejsce Drużyna małe duże
1 1 Nasz Dach Stężyca 1457 215
2 3 Caro Kościerzyna 1666 213
3 2 FC Sierakowice 657 204
4 4 Radunia Borucino 1399 199,5
5 5 Chmielno 117 165
6 6 Grzybno -120 152
7 8 Kiełpino "Orły" -390 142
8 7 Orły Przodkowo -1470 127
9 10 Garecznica Borzesztowo 38 86
10 9 Borcz - Kościerzyna -575 74
11 11 Kościerzyna I -440 64
12 12 FC po Nalewce Mirachowo -120 56
13 13 Szpica Szemud -537 52
14 14 Kartuzy 210 35
15 15 Zamek Gniew 99 34
16 - Marszk Kuaty 218 33
17 16 Mirachowo 185 32
18 - Miechucino 153 32
19 17 MAK-POL 107 32
20 18 Mieszani 131 30
21 19 Kosy -242 28,5
22 20 Arkada Lębork 413 28
23 - Miechucino II -123 28
24 - Miechucino Osiek 55 25,5
25 21 Żuromino -242 24
26 22 Lębork Młodzież 223 22
27 23 Chrobry Wicko 195 21
28 24 Rezerwa -31 19
29 - Miechucino Rezerwa -300 18,5
30 25 Orły Kiełpino II -53 16
31 - Miechucino Jeziorna -644 14
32 26 Champion Lębork -199 13
33 - Miechucino x -255 6


Klasyfikacja indywidualna

      SUMA - punktacja
miejsce zawodnik drużyna małe duże
1 1 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 775 64
2 3 Labuda Kazimierz FC Sierakowice 636 60
3 2 Błaszkowski Kazimierz FC Sierakowice 349 58
4 6 Fierka Henryk Radunia Borucino 501 56
5 7 Błaszkowski Ignacy Nasz Dach Stężyca 476 55
6 5 Socha Kazimierz Radunia Borucino 341 53
7 12 Kurczyński Ludwik Radunia Borucino 440 50,5
8 9 Nadolny Zbigniew Caro Kościerzyna 643 50
9 20 Krauze Zdzisław Kiełpino "Orły" 166 48
10 4 Czaja Witold Chmielno 373 47
11 13 Koszałka Stefan Chmielno 221 45
12 10 Białk Grzegorz Chmielno 79 45
13 16 Maćkojć Jarosław Kiełpino "Orły" 288 44
14 15 Porczyk Waldemar Grzybno 2 44
15 22 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 352 43
16 14 Markiewicz Zbigniew Grzybno 14 43
17 25 Maćkojć Tadeusz Kiełpino "Orły" 59 42
18 18 Zaremba Zenon Grzybno 52 42
19 19 Dalecki Zbigniew FC Sierakowice -125 42
20 17 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 125 41
21 8 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 53 41
22 11 Płotka Piotr FC Sierakowice -160 41
23 27 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -4 32
24 21 Bigus Rajmund FC po Nalewce Mirachowo 295 31
25 23 Rychert Zdzisław Orły Przodkowo 86 30
26 31 Wilma Władysław Nasz Dach Stężyca -34 30
27 24 Tarasiuk Józef Orły Przodkowo -662 30
28 26 Piekarski Marek FC po Nalewce Mirachowo 33 28
29 35 Lelek Kazimierz Garecznica Borzesztowo 199 26
30 38 Ceplin Czesław Caro Kościerzyna 65 26
31 28 Michalski Mirosław Orły Przodkowo -534 26
32 29 Armatowski Edward Borcz - Kościerzyna 141 25
33 36 Wichert Stanisław Grzybno -48 25
34 30 Pepliński Zdzisław Kościerzyna I 155 24
35 43 Andrik Tadeusz Radunia Borucino -89 23
36 33 Gronda Jerzy Grzybno -655 23
37 32 Lubecki Marian Caro Kościerzyna 350 22
38 40 Wica Stefan Chmielno -488 22
39 34 Lejk Jan Garecznica Borzesztowo 206 19
40 37 Żołnowski Józef Nasz Dach Stężyca -22 18
41 39 Maliszewski Leszek FC po Nalewce Mirachowo -52 18
42 46 Maćkojć Stanisław Borcz - Kościerzyna -586 18
43 41 Felskowski Ireneusz Borcz - Kościerzyna 76 17
44 42 Kolka Roman Orły Przodkowo -244 17
45 44 Konkol Henryk Orły Przodkowo -68 14
46 45 Grudzień Teresa Kościerzyna I -129 14
47 - Markowski Andrzej Miechucino 226 13
48 47 Makowski Janusz MAK-POL 215 13
49 48 Sychowski Kazimierz Szpica Szemud 177 13
50 - Stencel Henryk Miechucino II 64 13
51 49 Kwidzyńska Halina Kościerzyna I -33 13
52 50 Grzenia Piotr Kosy -74 13
53 51 Wild Zygmunt Szpica Szemud -326 12
54 52 Jakubek Henryk Radunia Borucino 207 11
55 - Formela Andrzej Miechucino Osiek 133 11
56 53 Dądrowski Grzegorz Zamek Gniew 91 11
57 54 Makurat Mateusz Kartuzy 88 11
58 55 Gaweł Ryszard MAK-POL 68 11
59 - Marszk Karol Marszk Kuaty 66 11
60 56 Miotke Andrzej Grzybno 239 10
61 57 Drewa Franciszek Borcz - Kościerzyna 173 10
62 58 Kreft Marian Chrobry Wicko 111 10
63 - Marszk Krzystof Marszk Kuaty 108 10
64 117 Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna 101 10
65 59 Muller Greard Caro Kościerzyna 94 10
66 60 Lelek Jan Garecznica Borzesztowo 47 10
67 61 Rajski Kazimierz Zamek Gniew -18 10
68 62 Lelek Zbigniew Garecznica Borzesztowo -76 10
69 63 Domarus Jacek Szpica Szemud -522 10
70 - Marszk Piotr Marszk Kuaty 153 9
71 64 Formela Tadeusz Szpica Szemud 128 9
72 65 Gruchała Marek Kartuzy 45 9
73 66 Hapka Andrzej Caro Kościerzyna 123 8
74 67 Kwidzyński Franciszek Arkada Lębork 123 8
75 68 Makurat Edmund Arkada Lębork 93 8
76 69 Drewa Tadeusz Rezerwa 58 8
77 70 Makurat Stefan Kartuzy 20 8
78 71 Skórowski Andrzej Szpica Szemud 6 8
79 - Czaja Marek Miechucino Jeziorna -21 8
80 72 Felskowski Grzegorz Żuromino -78 8
81 - Olmnierski Grzegorz Miechucino Osiek 86 7
82 - Olmnierski Grzegorz Miechucino Osiek 86 7
83 73 Warmowski Mieczysław Kartuzy 57 7
84 - Reiter Tadeusz Miechucino II 41 7
85 74 Nowopolski Tadeusz Zamek Gniew 22 7
86 - Wandke Tadeusz Miechucino 15 7
87 75 Poleszak Tomasz MAK-POL -17 7
88 76 Ebertowski Ryszard Kościerzyna I -21 7
89 77 Maćkojć Adrian indywidualnie -148 7
90 78 Baranowski Jerzy FC po Nalewce Mirachowo -259 7
91 79 Grzenia Teresa Kosy -111 6,5
92 80 Kwidzyński Mieczysław Arkada Lębork 156 6
93 81 Dawidowski Franciszek Chrobry Wicko 139 6
94 82 Górny Ryszard Lębork Młodzież 102 6
95 83 Walkusz Andrzej Lębork Młodzież 58 6
96 - Okuniewski Jacek Miechucino II 49 6
97 84 Formela Jan Lębork Młodzież 43 6
98 85 Górny Ryszard Arkada Lębork 41 6
99 86 Kluk Beata Mieszani 16 6
100 87 Kaliszewski Edmund Zamek Gniew 4 6
101 88 Felskowski Maciej Radunia Borucino -1 6
102 89 Jendernal Ewa Mieszani -4 6
103 - Lelek Zbigniwe Garecznica Borzesztowo -15 6
104 - Formela Jan Miechucino Osiek -16 6
105 - Serkowski Jan Miechucino -16 6
106 - Maszk Daniel Miechucino -72 6
107 90 Czaja Artur indywidualnie -79 6
108 - Wilma Władysław Miechucino Rezerwa -102 6
109 91 Pawłowski Tadeusz Kiełpino "Orły" -249 6
110 92 Lewna Tomasz Borcz - Kościerzyna 127 5
111 93 Dalecki Henryk Rezerwa 60 5
112 94 Kwidzyński Mieczysław Kosy 36 5
113 95 Szwaba Marian Orły Kiełpino II -3 5
114 - Lemańczyk Szymon Miechucino Jeziorna -7 5
115 - Leszczyński Henryk Miechucino x -37 5
116 - Konkol Jan Miechucino Rezerwa -44 5
117 96 Krefta Stanisław Champion Lębork -55 5
118 97 Baranowski Jerzy Mirachowo 48 4
119 98 Płotka Andrzej Champion Lębork 34 4
120 99 Rojek Zdzisław Lębork Młodzież 20 4
121 100 Furman Mieczysław Chrobry Wicko 5 4
122 101 Toporek Maria Borcz - Kościerzyna -12 4
123 - Lelek Jan Garecznica Borzesztowo -56 4
124 102 Felskowski Kamil Żuromino -66 4
125 - Teca Eugeniusz Miechucino Rezerwa -69 4
126 - Lelek Andrzej Garecznica Borzesztowo -77 4
127 103 Felskowski Witold Żuromino -85 4
128 104 Wróbel Hanna Kosy -93 4
129 105 Jakubek Jerzy indywidualnie -101 4
130 106 Kruzycki Kazimierz Borcz - Kościerzyna -156 4
131 107 Maćkojć Mirosław Kiełpino "Orły" -181 4
132 - Gnyba Stanisław Miechucino Rezerwa -85 3,5
133 108 Kamer Mirosław Caro Kościerzyna 30 3
134 109 Roda Jan FC Sierakowice -43 3
135 110 Dziedziuchowski Jerzy Champion Lębork -59 3
136 111 Grosz Tadeusz Rezerwa -61 3
137 112 Kolka Wojciech Orły Przodkowo -69 3
138 - Marszk Kacper Marszk Kuaty -109 3
139 113 Szulfert Zbigniew Borcz - Kościerzyna -110 3
140 114 Ceplin Stanisław Kościerzyna I -173 3
141 115 Daleki Alojzy Borcz - Kościerzyna -384 3
142 116 Kopytkowski Bogdan Kościerzyna I -20 2
143 - Witos Ireneusz Miechucino II -277 2
144 - Woźniak Marian Miechucino Osiek -148 1,5
145 118 Etmański Zbigniew Chrobry Wicko -60 1
146 - Kąkol Krzysztof Miechucino Jeziorna -72 1
147 119 Grunwald Stanisław Champion Lębork -119 1
148 120 Klinkosz Kazimierz Garecznica Borzesztowo -154 1
149 121 Makowski Leszek MAK-POL -159 1
150 122 Daleka Henryka Borcz - Kościerzyna -172 1
151 - Markowski Adam Miechucino x -218 1
152 123 Hirsz Marian Caro Kościerzyna -145 0
153 - Gojtowski Krzysztof Miechucino Jeziorna -544 0


 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133137_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

18.01.2020 Borucino - CZARNA Liga Baśki

15.02.2020 Borucino - CZARNA Liga Baśki

14.03.2020 Borucino - CZARNA Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja