Polska Liga ,,Baśki’’

 sezon 2018

.

19-21 kolejka ligowa

rozegrana 09.09.2018r.

w Kornym


Wyniki drużynowe

 miejsce  Drużyna  suma +/-  suma pkt 19 kolejka 20 kolejka 21 kolejka
+/- pkt stoli. +/- pkt stoli. +/- pkt stoli.
1 Caro Kościerzyna 447 40 29 10 79 12 339 18
2 Radunia Borucino 441 40 82 14 158 12 201 14
3 Kościerzyna II 170 31 75 14 -17 4 112 13
4 FC Ponalewce Mirachowo 166 30 142 15 71 12 -47 3
5 FC Sierakowice -96 29 -1 13 29 13 -124 3
6 Nasz Dach Stężyca 181 26 -111 2 182 16 110 8
7 Żuromino -278 24 -8 7 -166 7 -104 10
8 Chmielno -64 21 -117 3 43 8 10 10
9 Borucino -235 18 36 7 0 5 -271 6

Wyniki indywidualne

miejsce Nazwisko i imię Drużyna suma +/- suma pkt +/- pkt stoli. +/- pkt stoli. +/- pkt stoli.
1 Felskowski Ireneusz Żuromino 105 15 61 5 7 5 37 5
2 Fierka Henryk Radunia Borucino 134 11 10 3 74 5 50 3
3 Pepliński Zdzisław Kościerzyna II 120 11 40 5 45 3 35 3
4 Białk Grzegorz Chmielno 115 11 13 3 24 3 78 5
5 Lubecki Marian Caro Kościerzyna 110 11 -19 1 55 5 74 5
6 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 19 11 31 5 8 5 -20 1
7 Labuda Kazimierz FC Sierakowice -1 11 19 5 28 5 -48 1
8 Zaremba Zenon Radunia Borucino 68 10 -37 0 71 5 34 5
9 Wichert Stanisław Nasz Dach Stężyca 189 9 -2 1 5 3 186 5
10 Socha Kazimierz Radunia Borucino 172 9 57 5 18 1 97 3
11 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 14 9 -49 1 51 5 12 3
12 Płotka Piotr FC Sierakowice 6 9 -9 3 41 5 -26 1
13 Bulczak Roman FC Ponalewce Mirachowo -6 9 61 5 6 3 -73 1
14 Kwidzyński Mieczysław Borucino 134 8 23 3 -12 0 123 5
15 Dalecki Zbigniew FC Sierakowice 73 8 48 5 51 3 -26 0
16 Felskowski Maciej Radunia Borucino -28 8 32 5 -80 0 20 3
17 Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna 81 7 12 1 -1 1 70 5
18 Maliszewski Leszek FC Ponalewce Mirachowo 80 7 47 3 24 3 9 1
19 Grzenia Teresa Borucino 59 7 -1 1 78 5 -18 1
20 Jendernal Ewa Caro Kościerzyna 37 7 -15 1 17 1 35 5
21 Piekarski Marek FC Ponalewce Mirachowo -20 7 20 4 20 3 -60 0
22 Kwidzyńska Halina Kościerzyna II -21 7 39 5 -49 0 -11 2
23 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 87 6 1 3 -74 0 160 3
24 Wróbel Hanna Kościerzyna II 28 6 -11 1 -11 0 50 5
25 Bigus Rajmund FC Ponalewce Mirachowo 22 6 14 3 21 3 -13 0
26 Błaszkowski Ignacy Nasz Dach Stężyca -2 5 -43 0 91 5 -50 0
27 Kurczyński Ludwik Radunia Borucino -32 5 -17 1 -5 1 -10 3
28 Felskowski Grzegorz Żuromino -106 5 -60 0 -108 0 62 5
29 Recław Andrzej Chmielno 2 4 -37 0 15 1 24 3
30 Ceplin Stanisław Kościerzyna II -59 4 7 3 -2 1 -64 0
31 Baranowski Jerzy FC Ponalewce Mirachowo -78 4 13 3 -121 0 30 1
32 Okrój Hubert Chmielno -57 3 -45 0 -1 1 -11 2
33 Grudzień Teresa Kościerzyna II -78 3 -39 0 -77 0 38 3
34 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -83 3 -46 0 35 3 -72 0
35 Wica Stanisław Chmielno -124 3 -48 0 5 3 -81 0
36 Gronda Jerzy Borucino -428 3 14 3 -66 0 -376 0
37 Felskowski Kamil  Żuromino -99 2 -2 1 -41 1 -56 0
38 Felskowski Witold Żuromino -178 2 -7 1 -24 1 -147 0
39 Grzenia Piotr Nasz Dach Stężyca -79 1 -17 0 -24 1 -38 0
40 Błaszkowski Kazimierz FC Sierakowice -174 1 -59 0 -91 0 -24 1
 

Gościmy

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_175727_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

18.11.2018 Gniew - Turniej o Topór Kata Gniewskiego

20.11.2018 Kościerzyna - Liga regionalna

24.11.2018 Borucino - CZARNA Liga Baśki

05.12.2018 Kościerzyna - Liga regionalna

18.12.2018 Kościerzyna - Liga regionalna



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja