Polska Liga ,,Baśki’’

 

 

Klasyfikacja końcowa po  21 kolejkach ligowych

sezonu 2018

 

Mistrzem Polski w sezonie 2018 został

Kazimierz Labuda z drużyny FC Sierakowice


Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobył

Nas Dach Stężyca 

w składzie: Stanisław Wichert, Ignacy Błaszkowski, Zenon Dawidowski, Leon Gostkowski, Jan Cichosz.

 

 Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

 miejsce  Drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Nasz Dach Stężyca 2193 255
2 2 FC Ponalewice Mirachowo 2726 248,5
3 3 Radunia Borucino 2184 245
4 4 Kościerzyna II 1460 224
5 5 Chmielno 956 194
6 7 FC Sierakowice 408 178,5
7 6 Borucino -407 174,5
8 11 Caro Kościerzyna 575 67
9 8 Łęczyca 474 41
10 9 Hotel Zamek Gniew 283 37,5
11 10 Miechucino 34 30
12 12 Remus Żelistowo 168 25
13 13 Kiełpino Familia -37 24
14 14 Jedynka Kościerzyna -93 24
15 - Żuromino -278 24
16 15 Kiełpino -150 22,5
17 16 Ewa + Trzech -218 21
18 17 Kamienica Szlachecka  - Miechucino -81 18
19 18 Orły Przodkowo -340 10


Wyniki indywidualne

 miejsce  zawodnik  drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Labuda Kazimierz FC Sierakowice 606 71
2 3 Wichert Stanisław Nasz Dach Stężyca 530 66
3 2 Piekarski Marek FC Ponalewice Mirachowo 579 65
4 4 Pepliński Zdzisław Kościerzyna II 675 63
5 6 Felskowski Maciej Radunia Borucino 298 55,5
6 9 Fierka Henryk Radunia Borucino 517 55
7 5 Baranowski Jerzy FC Ponalewice Mirachowo 447 52
8 17 Błaszkowski Ignacy Nasz Dach Stężyca 386 52
9 12 Bulczak Roman FC Ponalewice Mirachowo 209 51
10 10 Bigus Rajmund FC Ponalewice Mirachowo 383 49,5
11 15 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 86 49
12 7 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -117 48
13 14 Maliszewski Leszek FC Ponalewice Mirachowo 186 47,5
14 19 Białk Grzegorz Chmielno 37 47
15 18 Zaremba Zenon Radunia Borucino 105 46
16 11 Wica Stanisław Chmielno 80 46
17 16 Dalecki Zbigniew FC Sierakowice 311 44,5
18 8 Andrik Tadeusz Borucino 136 44,5
19 23 Socha Kazimierz Radunia Borucino 28 42
20 13 Miotka Andrzej Chmielno -68 41
21 20 Ceplin Stanisław Kościerzyna II -214 40
22 21 Grudzień Teresa Kościerzyna II -204 38
23 25 Kurczyński Ludwik Radunia Borucino 80 37
24 28 Kwidzyńska Halina Kościerzyna II -258 37
25 29 Grzenia Teresa indywidualnie 77 35
26 22 Koszałka Stefan Borucino -336 34
27 24 Czaja Witold Chmielno -159 33
28 27 Grzenia Piotr indywidualnie 76 32
29 26 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca -181 32
30 30 Błaszkowski Kazimierz FC Sierakowice -129 26,5
31 35 Płotka Piotr FC Sierakowice -552 26
32 33 Gronda Jerzy Borucino -1314 25
33 31 Roda Jan Kiełpino 108 23
34 32 Kopytkowski Bogdan Kościerzyna II 247 22
35 37 Jendernal Ewa Ewa + Trzech 55 21
36 86 Felskowski Ireneusz Ewa + Trzech -151 21
37 34 Trochowski Andrzej indywidualnie 126 19
38 112 Kwidzyński Mieczysław indywidualnie 48 19
39 76 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 10 18
40 62 Wróbel Hanna Jedynka Kościerzyna 107 15
41 36 Wilma Władysław indywidualnie -1 15
42 38 Stalka Alfons Kościerzyna II -72 14
43 39 Stencel Józef Borucino -510 14
44 40 Gosz Tadeusz indywidualnie 162 13
45 41 Rajski Kazimierz Hotel Zamek Gniew 160 13
46 42 Rajski Kazimierz indywidualnie 126 13
47 43 Krauze Zdzisław Kiełpino Familia 80 13
48 82 Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna 77 13
49 44 Kosznik Jan Kościerzyna II -100 13
50 45 Pranczke Antoni Łęczyca 189 12
51 78 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 131 12
52 46 Komkowski Andrzej Radunia Borucino 2 12
53 47 Makurat Zygmunt indywidualnie 184 11
54 48 Kamiński Józef indywidualnie 177 11
55 49 Dąbrowski Grzegorz indywidualnie 160 11
56 50 Klejna Jaroslaw FC Sierakowice 152 11
57 - Lubecki Marian Caro Kościerzyna 110 11
58 51 Czaja Artur Borucino -16 11
59 52 Formela Jan indywidualnie -148 11
60 53 Sycha Wiesław indywidualnie 204 10
61 54 Szulc Jan indywidualnie 182 10
62 55 Mackoić Tadeusz Kiełpino 71 10
63 56 Płotka Andrzej indywidualnie 43 10
64 57 Rojek Zdzisław indywidualnie -14 10
65 58 Włodarczyk Bogdan Borucino 170 9
66 59 Dąbrowski Sławomir indywidualnie 153 9
67 60 Wutkowski Józef indywidualnie 115 9
68 61 Klinkosz Kazimierz Łęczyca 86 9
69 63 Strosin Ryszard Łęczyca 49 9
70 89 Recław Andrzej Chmielno 11 9
71 64 Kostuch Bernard indywidualnie 143 8
72 65 Kreft Janusz Łęczyca 65 8
73 66 Baranowski Jarosław FC Sierakowice 20 8
74 67 Grzyba Mirosław Kamienica Szlachecka  - Miechucino 20 8
75 68 Wutkowski Józef Hotel Zamek Gniew 54 7,5
76 69 Pawłowski Tadeusz Kiełpino Familia 84 7
77 70 Górski Ryszard indywidualnie 63 7
78 71 Kruk Beata Ewa + Trzech 35 7
79 72 Walkusz Andrzej indywidualnie 34 7
80 73 Jutrzonka Jan indywidualnie 26 7
81 74 Etmański Zbysław indywidualnie -5 7
82 75 Rychert Zdzisław Orły Przodkowo -5 7
83 77 Dziedziuchowicz Jerzy indywidualnie 115 6,5
84 79 Nowopolski Tadeusz Hotel Zamek Gniew 38 6
85 80 Bałachowski Wacław Remus Żelistowo 15 6
86 81 Grunwald Kazimierz indywidualnie 9 6
87 83 Miiller Gerard indywidualnie -35 6
88 84 Tryk Tadeusz Ewa + Trzech -82 6
89 85 Formela Andrzej Miechucino -95 6
90 87 Gosz Bernard indywidualnie 136 5
91 88 Kreft Kazimierz Remus Żelistowo 84 5
92 90 Płotka Jan Chmielno -14 5
93 91 Dąbrowski Grzegorz Hotel Zamek Gniew -23 5
94 92 Miszka Bogdan Remus Żelistowo -101 5
95 - Felskowski Grzegorz Żuromino -106 5
96 93 Lejk Jan Borucino -115 5
97 94 Pobłocki Tadeusz Remus Żelistowo -125 5
98 95 Gostkowski Janusz Łęczyca -98 4,5
99 96 Mackoić Stanisław Kiełpino Familia -17 4
100 97 Staniszewski Karol Remus Żelistowo -27 4
101 98 Dziemiańczyk Bogdan indywidualnie -52 4
102 99 Żołnowski Józef Chmielno -98 4
103 100 Ceplin Czesław Caro Kościerzyna -101 4
104 101 Jagiełło Tadeusz Caro Kościerzyna -102 4
105 102 Kruszyński Ryszard indywidualnie -187 4
106 103 Formela Andrzej Kamienica Szlachecka  - Miechucino 28 3
107 104 Klejna Jerzy indywidualnie -55 3
108 - Okrój Hubert Chmielno -57 3
109 105 Formela Jan Kamienica Szlachecka  - Miechucino -89 3
110 106 Peek Marian Kiełpino -99 3
111 107 Sobisz Mieczysłąw indywidualnie -106 3
112 108 Baranowski Jerzy Chmielno -147 3
113 109 Tarasiuk Józef Orły Przodkowo -166 3
114 110 Kostuch Wiesław Kamienica Szlachecka  - Miechucino -192 3
115 111 Makurat Edmund indywidualnie -335 3
116 - Felskowski Kamil  Żuromino -99 2
117 - Felskowski Witold Żuromino -178 2
118 113 Naczk Zenon Nasz Dach Stężyca -229 2
119 114 Hinc Zygmunt Kiełpino -162 1,5
120 115 Górny Ryszard indywidualnie -179 1
121 116 Kluwa Mateusz Kamienica Szlachecka  - Miechucino -239 1
122 117 Węsierski Bogdan Borucino -291 1
123 118 Dziemiańczyk Andrzej indywidualnie -342 1
124 119 Kolka Roman Orły Przodkowo -169 0
125 120 Mackoić Jarosław Kiełpino Familia -184 0


 

Gościmy

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_175622_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

13.10.2018 Łubiana - Turniej o Niedźwiedzią Łapę

16.10.2018 Kościerzyna - Liga regionalna



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja