Polska Liga ,,Baśki’’

 

 

Klasyfikacja po  15 kolejkach ligowych

sezonu 2018

 

 Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

 miejsce  Drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Nasz Dach Stężyca 1444 187
2 3 Radunia Borucino 1770 181
3 2 FC Ponaiewice Mirachowo 1901 180,5
4 4 Kościerzyna II 907 154
5 6 Chmielno 813 144
6 5 Borucino 132 131,5
7 7 FC Sierakowice -31 110,5
8 8 Hotel Zamek Gniew 283 37,5
9 9 Miechucino 34 30
10 10 Caro Kościerzyna 128 27
11 11 Kiełpino Familia -37 24
12 12 Kiełpino -150 22,5
13 13 Ewa + Trzech -218 21
14 14 Orły Przodkowo -340 10


Wyniki indywidualne

 miejsce  zawodnik  drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 4 Piekarski Marek FC Ponaiewice Mirachowo 432 49
2 5 Wichert Stanisław Nasz Dach Stężyca 317 49
3 3 Labuda Kazimierz FC Sierakowice 419 47
4 1 Andrik Tadeusz Borucino 136 44,5
5 2 Pepliński Zdzisław Kościerzyna II 448 44
6 8 Felskowski Maciej Radunia Borucino 386 43,5
7 15 Baranowski Jerzy FC Ponaiewice Mirachowo 469 39
8 6 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca 105 37
9 14 Fierka Henryk Radunia Borucino 422 36
10 7 Zaremba Zenon Radunia Borucino 37 36
11 9 Maliszewski Leszek FC Ponaiewice Mirachowo 122 35
12 12 Bigus Rajmund FC Ponaiewice Mirachowo 294 34,5
13 18 Wica Stanisław Chmielno 123 34
14 13 Miotka Andrzej Chmielno -87 34
15 10 Bulczak Roman FC Ponaiewice Mirachowo -22 33
16 22 Białk Grzegorz Chmielno -45 31
17 11 Kurczyński Ludwik Radunia Borucino 241 30
18 30 Ceplin Stanisław Kościerzyna II -147 30
19 25 Dalecki Zbigniew FC Sierakowice 123 29,5
20 23 Socha Kazimierz Radunia Borucino -138 29
21 20 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca -143 28
22 26 Czaja Witold Chmielno -207 28
23 27 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca -156 26
24 21 Grudzień Teresa Kościerzyna II -201 26
25 24 Koszałka Stefan Borucino -288 26
26 16 Grzenia Piotr indywidualnie 203 25
27 17 Błaszkowski Ignacy Nasz Dach Stężyca 127 25
28 29 Kwidzyńska Halina Kościerzyna II -94 25
29 19 Grzenia Teresa indywidualnie 91 23
30 28 Trochowski Andrzej indywidualnie 126 19
31 31 Gronda Jerzy Borucino -674 19
32 52 Płotka Piotr FC Sierakowice -558 17
33 58 Roda Jan Kiełpino 40 15
34 32 Jendernal Ewa Ewa + Trzech 18 14
35 33 Stalka Alfons Kościerzyna II -72 14
36 34 Stencel Józef Borucino -510 14
37 35 Gosz Tadeusz indywidualnie 162 13
38 36 Rajski Kazimierz Hotel Zamek Gniew 160 13
39 37 Rajski Kazimierz indywidualnie 126 13
40 38 Krauze Zdzisław Kiełpino Familia 80 13
41 39 Komkowski Andrzej Radunia Borucino 2 12
42 40 Makurat Zygmunt indywidualnie 184 11
43 41 Kamiński Józef indywidualnie 177 11
44 42 Dąbrowski Grzegorz indywidualnie 160 11
45 43 Klejna Jaroslaw FC Sierakowice 152 11
46 - Kopytkowski Bogdan Kościerzyna II 133 11
47 44 Błaszkowski Ignacy Nasz Dach Stężyca 79 11
48 45 Czaja Artur Borucino -16 11
49 46 Formela Jan indywidualnie -148 11
50 47 Sycha Wiesław indywidualnie 204 10
51 48 Szulc Jan indywidualnie 182 10
52 49 Mackoić Tadeusz Kiełpino 71 10
53 50 Płotka Andrzej indywidualnie 43 10
54 51 Rojek Zdzisław indywidualnie -14 10
55 53 Włodarczyk Bogdan Borucino 170 9
56 54 Dąbrowski Sławomir indywidualnie 153 9
57 - Kwidzyński Mieczysław Radunia Borucino 125 9
58 55 Wutkowski Józef indywidualnie 115 9
59 62 Błaszkowski Kazimierz FC Sierakowice -23 9
60 56 Kosznik Jan Kościerzyna II -49 9
61 57 Kostuch Bernard indywidualnie 143 8
62 59 Baranowski Jarosław FC Sierakowice 20 8
63 60 Wutkowski Józef Hotel Zamek Gniew 54 7,5
64 61 Pawłowski Tadeusz Kiełpino Familia 84 7
65 63 Górski Ryszard indywidualnie 63 7
66 64 Kruk Beata Ewa + Trzech 35 7
67 65 Walkusz Andrzej indywidualnie 34 7
68 66 Jutrzonka Jan indywidualnie 26 7
69 67 Etmański Zbysław indywidualnie -5 7
70 68 Rychert Zdzisław Orły Przodkowo -5 7
71 69 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna -9 7
72 70 Dziedziuchowicz Jerzy indywidualnie 115 6,5
73 71 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna 44 6
74 72 Nowopolski Tadeusz Hotel Zamek Gniew 38 6
75 73 Grunwald Kazimierz indywidualnie 9 6
76 74 Kaliszewski Jan Caro Kościerzyna -4 6
77 75 Miiller Gerard indywidualnie -35 6
78 76 Wilma Władysław indywidualnie -72 6
79 77 Tryk Tadeusz Ewa + Trzech -82 6
80 78 Formela Andrzej Miechucino -95 6
81 79 Błaszkowski Kazimierz Miechucino -96 5,5
82 80 Gosz Bernard indywidualnie 136 5
83 - Płotka Jan Chmielno -14 5
84 81 Dąbrowski Grzegorz Hotel Zamek Gniew -23 5
85 82 Mackoić Stanisław Kiełpino Familia -17 4
86 83 Dziemiańczyk Bogdan indywidualnie -52 4
87 84 Żołnowski Józef Chmielno -98 4
88 85 Ceplin Czesław Caro Kościerzyna -101 4
89 86 Jagiełło Tadeusz Caro Kościerzyna -102 4
90 87 Kruszyński Ryszard indywidualnie -187 4
91 88 Klejna Jerzy indywidualnie -55 3
92 89 Peek Marian Kiełpino -99 3
93 90 Sobisz Mieczysłąw indywidualnie -106 3
94 91 Baranowski Jerzy Chmielno -147 3
95 92 Tarasiuk Józef Orły Przodkowo -166 3
96 93 Makurat Edmund indywidualnie -335 3
97 94 Kwidzyński Mieczysław indywidualnie -211 2
98 - Naczk Zenon Nasz Dach Stężyca -229 2
99 95 Hinc Zygmunt Kiełpino -162 1,5
100 96 Górny Ryszard indywidualnie -179 1
101 97 Węsierski Bogdan Borucino -291 1
102 98 Dziemiańczyk Andrzej indywidualnie -342 1
103 99 Kolka Roman Orły Przodkowo -169 0
104 100 Mackoić Jarosław Kiełpino Familia -184 0
105 101 Felskowski Ireneusz Ewa + Trzech -223 0


 

Gościmy

Odwiedza nas 358 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_133128_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

15.08.2018 Wygoda Łączyńska - Polska Liga Baśki

05.09.2018 Kościerzyna - Liga regionalna

09.09.2018 Korne - Polska Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja