Polska Liga ,,Baśki’’

 sezon 2017

.

19-21 kolejka ligowa

rozegrana 12.11.2017r.

w Łubianie


Wyniki drużynowe

 Miejsce  Drużyna  suma +/-  suma pkt 19 kolejka 20 kolejka 21 kolejka
+/- pkt stoli. +/- pkt stoli. +/- pkt stoli.
1 Nasz Dach Stężyca 427 44 138 12 150 15 139 17
2 Bronczki 317 39 160 12 118 16 39 11
3 Kościerzyna II 241 34 153 14 125 12 -37 8
4 Łubiana 387 33 113 10 33 9 241 14
5 Chmielno -72 22 255 11 -268 2 -59 9
6 Radunia Borucino -61 20 48 10 -55 6 -54 4
7 Sierakowice - Kosy -187 18 -261 1 74 8 0 9
8 Kościerzyna -6 17 84 7 -29 6 -61 4
9 Caro Kościerzyna -176 17 14 5 47 10 -237 2
10 Leszczyna -171 14 -112 5 -149 2 90 7
11 Borucino I -180 12 -66 3 -44 4 -70 5

 

Wyniki indywidualne

 Miejsce  Nazwisko i imię  Drużyna  suma +/-  suma pkt 19 kolejka 20 kolejka 21 kolejka
+/- pkt stoli. +/- pkt stoli. +/- pkt stoli.
1 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 206 13 110 5 69 5 27 3
2 Okrój Hubert Łubiana 176 13 63 5 25 3 88 5
3 Sędzicki Marcin Bronczki 158 13 62 3 33 5 63 5
4 Chistowski Andrzej Nasz Dach Stężyca 122 13 43 3 68 5 11 5
5 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 121 13 -6 3 58 5 69 5
6 Bronk Bogdan Bronczki 57 13 6 3 34 5 17 5
7 Kwidzyńska Halina Kościerzyna II 61 11 24 3 38 5 -1 3
8 Szczepański Franciszek Kościerzyna II 76 10 46 5 27 3 3 2
9 Socha Kazimierz Radunia Borucino 163 9 57 3 115 5 -9 1
10 Grudzień Teresa Kościerzyna II 142 9 72 5 36 1 34 3
11 Wica Stefan Chmielno 124 9 92 5 -15 1 47 3
12 Gronda Jerzy Sierakowice - Kosy -27 9 -134 0 75 5 32 4
13 Orłowski Marcin Borucino I -48 9 -28 3 -55 1 35 5
14 Buczkowski Zbigniew Łubiana 121 8 -13 0 -13 3 147 5
15 Kurczyński Ludwik Radunia Borucino 20 8 23 5 -6 1 3 2
16 Miotke Andrzej Chmielno -81 8 72 5 -127 0 -26 3
17 Felskowski Ireneusz Leszczyna 67 7 -20 1 -12 1 99 5
18 Wilma Jan Kościerzyna -3 7 -40 1 -2 3 39 3
19 Pinkert Roman Bronczki -8 7 -77 1 85 5 -16 1
20 Olter Józef Łubiana 111 6 132 5 -24 0 3 1
21 Nakielski Antoni Bronczki 110 6 169 5 -34 1 -25 0
22 Szmaglik Mieczysław Kościerzyna 30 6 64 3 30 3 -64 0
23 Ceplin Stanisław Caro Kościerzyna 6 6 161 5 -26 1 -129 0
24 Cieszyński Zdzisław Sierakowice - Kosy -7 6 -14 1 -40 0 47 5
25 Czpiewski Andrzej Łubiana -21 6 -69 0 45 3 3 3
26 Gostkowski Leon Nasz Dach Stężyca -22 5 -9 1 -45 0 32 4
27 Ceplin Czesłąw Caro Kościerzyna -89 5 -136 0 62 5 -15 0
28 Hapka Andrzej Caro Kościerzyna 60 4 95 0 -2 3 -33 1
29 Ringwelski Jan Kościerzyna -33 4 60 3 -57 0 -36 1
30 Pepliński Zdzisław Kościerzyna II -38 4 11 1 24 3 -73 0
31 Felskowski Adrian Leszczyna -40 4 -1 3 -52 0 13 1
32 Białk Grzegorz Chmielno -156 4 -50 1 -109 0 3 3
33 Witold Czaja Borucino I -132 3 -38 0 11 3 -105 0
34 Wichert Stanisław Sierakowice - Kosy -153 3 -113 0 39 3 -79 0
35 Fierka Fenryk Radunia Borucino -49 2 -20 1 -29 0 0 1
36 Klinkosz Kazimierz Leszczyna -102 2 -49 1 -54 0 1 1
37 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna -153 2 -106 0 13 1 -60 1
38 Pioch Józef Chmielno 41 1 141 0 -17 1 -83 0
39 Felskowski Kamil Leszczyna -96 1 -42 0 -31 1 -23 0
40 Felskowski Maciej Radunia Borucino -195 1 -12 1 -135 0 -48 0


 

Gościmy

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_175952_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

16.11.2017 Borucino Regionalna Liga Baśki

18.11.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

19.11.2017  Gniew - VII Turniej o Topór Kata Gniewskiego

21.11.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

23.11.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

06.12.2017  Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja