Polska Liga ,,Baśki’’

 

 

Klasyfikacja końcowa po  21 kolejkach ligowych

sezonu 2017

 

Mistrzem Polski w sezonie 2017 został

Jerzy Gronda z drużyny Sierakowice-Kosy


Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobył

Nas Dach Stężyca 

w składzie: Zenon Dawidowski, Andrzej Chistowski, Leon Gostkowski, Jan Cichosz.

 

 Klasyfikacja szczegółowa do pobrania - tabela

 

Klasyfikacja drużynowa

 miejsce  Drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 2 Nasz Dach Stężyca 1399 223,5
2 3 Kościerzyna I 1254 212
3 1 Radunia Borucino 412 202,5
4 4 Chmielno -250 181
5 5 Leszczyna -176 165,5
6 6 Borucino I -671 149
7 7 Sierakowice-Kosy 7 112,5
8 13 Caro Kościerzyna 228 69,5
9 8 Garecznica Borzestowo 143 59
10 9 Kiełpino - Borcz -221 58
11 10 Miechucino -486 58
12 11 Mirachowo 187 57,5
13 12 Sierakowice -228 56
14 - Bronczki 317 39
15 14 Chmielno II -429 35
16 - Łubiana 387 33
17 15 Osiedle Sierakowice 265 29
18 16 Wygoda -116 25
19 17 Kartuzy -195 19
20 - Kościerzyna -6 17
21 18 Banino -34 16
22 19 Borcz Rodzina -621 12


Wyniki indywidualne

 miejsce  zawodnik  drużyna SUMA - punktacja
małe duże
1 1 Gronda Jerzy Sierakowice-Kosy 612 61
2 3 Kwidzyńska Halina Kościerzyna I 406 61
3 2 Felskowski Ireneusz Leszczyna 561 59
4 6 Socha Kazimierz Radunia Borucino 530 55,5
5 7 Grudzień Teresa Kościerzyna I 312 55
6 10 Dawidowski Zenon Nasz Dach Stężyca 514 54,5
7 13 Chistowski Andrzej Nasz Dach Stężyca 391 53
8 5 Gostkowski Leon  Nasz Dach Stężyca 121 52
9 8 Miotka Andrzej Chmielno -187 52
10 9 Kurczyński Ludwik Radunia Borucino 100 50
11 4 Pioch Józef Chmielno 233 48
12 18 Cichosz Jan Nasz Dach Stężyca 172 48
13 16 Wica Stefan Chmielno 125 46
14 12 Klinkosz Kazimierz Leszczyna 112 42,5
15 11 Felskowski Maciej Radunia Borucino -157 42
16 15 Fierka Henryk Radunia Borucino -22 41
17 14 Felskowski Kamil Leszczyna -169 41
18 17 Czaja Witold Borucino I -370 40
19 20 Białk Grzegorz Chmielno -421 35
20 19 Lelek Kazimierz Garecznica Borzestowo 293 32
21 24 Pepliński Zdzisław Kościerzyna I -106 32
22 21 Kosznik Jan Kościerzyna I 236 29
23 22 Wilma Władysław Kościerzyna I 301 28
24 23 Koszałka Stefan Borucino I 146 28
25 25 Stencel Józef Borucino I -61 26
26 26 Mackojć Jarosław Kiełpino - Borcz 175 23
27 27 Formela Mirosław Borucino I -46 23
28 28 Socha Barbara Radunia Borucino -197 23
29 29 Błaszkowski Ignacy Miechucino -288 23
30 53 Sędzicki Marcin Caro Kościerzyna 218 22
31 34 Felskowski Adrian Leszczyna -586 22
32 33 Wichert Stanisław Sierakowice -Kosy -218 21
33 43 Ceplin Stanislaw Caro Kościerzyna 105 19
34 30 Lelek Zbigniew Chmielno II 103 19
35 31 Lejk Jan Garecznica Borzestowo -70 19
36 32 Krauze Zdzisław Kiełpino - Borcz 162 18
37 35 Bigus Rajmund Mirachowo 116 17
38 36 Włodarczyk Bogdan Miechucino 27 17
39 37 Grzenia Teresa Sierakowice-Kosy 13 17
40 38 Formela Jan Miechucino -76 17
41 39 Węsierski Bogdan Nasz Dach Stężyca 201 16
42 40 Płotka Piotr Sierakowice 33 16
43 41 Klejna Jarosław Sierakowice 115 15
44 47 Ceplin Czesław Caro Kościerzyna 47 15
45 42 Grzenia Piotr Sierakowice-Kosy 70 13,5
46 - Okrój Hubert Łubiana 176 13
47 - Bronk Bogdan Bronczki 57 13
48 44 Maliszewski Leszek Mirachowo 13 13
49 45 Daleka Henryka Chmielno II -234 12
50 46 Daleki Alojzy Chmielno II -298 11
51 48 Bulczak Roman Mirachowo 95 10
52   Szczepański Franciszek Kościerzyna II 76 10
53 49 Lawrenc Franciszek Osiedle Sierakowice 26 10
54 50 Dalecki Zbigniew Osiedle Sierakowice 158 9
55 51 Skrzypkowski Michał Sierakowice 87 9
56 52 Syldatk Jerzy Mirachowo 68 9
57 54 Czaja Artur Miechucino 12 9
58 - Orłowski Marcin Borucino I -48 9
59 55 Armatowski Edmund Kiełpino - Borcz -134 9
60 61 Ceplin Mieczysław Caro Kościerzyna -230 9
61 56 Kaliszewski Zygmunt Caro Kościerzyna 128 8,5
62 57 Pekarski Marek Mirachowo -105 8,5
63 - Buczkowski Zbigniew Łubiana 121 8
64 58 Lawrenc Kazimerz Sierakowice 55 8
65 59 Kaliszewski Jan Kościerzyna I 80 7
66 - Wilma Jan Kościerzyna -3 7
67 60 Hinc Zygmunt Kartuzy -8 7
68   Pinkert Roman Bronczki -8 7
69 62 Lejk Towasz Osiedle Sierakowice 138 6
70 - Olter Józef Łubiana 111 6
71 - Nakielski Antoni Bronczki 110 6
72 - Szmaglik Mieczysław Kościerzyna 30 6
73 63 Wengler Krzysztof Andrzej Banino 24 6
74 64 Lelek Jan Garecznica Borzestowo 14 6
75 - Cieszyński Zdzisław Sierakowice - Kosy -7 6
76 - Czpiewski Andrzej Łubiana -21 6
77 65 Kłosiński Henryk Caro Kościerzyna -36 6
78 66 Drewa Tadeusz Borcz Rodzina -105 6
79 67 Dalecki Zbigniew Sierakowice -247 6
80 68 Cybula Szymon Borucino -6 5
81 69 Toporek Maria Borcz Rodzina -8 5
82 70 Mielewczyk Henryk Banino -12 5
83 71 Wangler Krzysztof Hubert Banino -46 5
84 72 Walkusz Kazimierz Sierakowice-Kosy -47 5
85 73 Waleszkowski Krzysztof Kiełpino - Borcz -152 5
86 - Hapka Andrzej Caro Kościerzyna 60 4
87 - Ringwelski Jan Kościerzyna -33 4
88 74 Hening Kazimierz Osiedle Sierakowice -57 4
89 75 Ringwelski Jan Borucino I -61 4
90 76 Płotka Piotr Chmielno II -71 4
91 77 Szwaba Marian Kiełpino-Borcz -272 3
92 78 Lelek Andrzej Garecznica Borzestowo -94 2
93 79 Cybula Kazimierz Borucino -158 2
94 80 Baranowski Jarosław Sierakowice -271 2
95 81 Drewa Agnieszka Borcz Rodzina -160 1
96 82 Kamkowski Andrzej Kartuzy -272 1
97 83 Formela Andrzej Miechucino -487 1
98   Zaremba Zenon Kartuzy -117 0
99   Drewa Franciszek Borcz Rodzina -348 0
 

Gościmy

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.

20170312_175952_resize.jpg

Najbliższe Turnieje

 

06.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

07.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

09.12.2017  Stężyca - CZARNA Liga Baśki

14.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki

19.12.2017 Kościerzyna - Regionalna Liga Baśki

21.12.2017 Borucino - Regionalna Liga Baśki



Używamy cookies, aby poprawić funkcjonalność naszej strony internetowej. Cookies wykorzystywane do poprawnego działania serwisu zostały już ustawione. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, czytaj TUTAJ.

Akceptuję cookies na tym portalu.

Dodatkowa informacja